Оцінюватиме учасників косплей-шоу на фестивалі WEGAME 6.0 популярна косплеєрка та режисерка Маріанна де Морт: зустрічай!

17 березня 2021Оцінюватиме учасників косплей-шоу на фестивалі WEGAME 6.0 популярна косплеєрка та режисерка Маріанна де Морт: зустрічай!

Популярна косплеєрка, режисерка й актриса Маріанна де Морт стане журі косплей-шоу на фестивалі WEGAME 6.0! Яка в неї суперсила, який найскладніший костюм їй доводилося робити та на що вона орієнтуватиметься під час оцінювання учасників?

Читай анкету героїні нашого фестивалю!

Картка косплеєрки:

 • Ім’я/нікнейм: Marianna de Mort.
 • Суперсила: вражає наповал зброєю, яка зроблена з підручних матеріалів.
 • Слабкість: інформація засекречена.
 • Улюблений колір: чорний.
 • Улюблений герой: Гарлі Квінн.
 • Перший досвід косплею.

Давним-давно у ранньому-ранньому дитинстві в далекій-далекій галактиці робила костюм сніжинки з підручних матеріалів для виступу на новорічному ранку в дитячому садку. Стверджує, що багато хто з нас у такий спосіб був косплеєром і самі того не підозрювали.

 • Шлях у косплей.

Робила костюми персонажів до того, як це стало мейнстримом, навіть не знаючи, що це називається косплеєм.

Виросла в сім’ї художників. З дитинства малювала, регулярно брала участь у художніх і хенд-мейд-конкурсах, де займала призові місця.

Пізніше в університеті навчалася на режисера кіно і TV, створювала реквізит та образи героям для своїх короткометражок на тему містики та фантастики, які знімала як курсові роботи. Серйозніше зайнялася косплеєм у 2007 році, коли цікавилася готичною субкультурою (була готом).

Створювала костюми та реквізит містичних персонажів із фільмів жахів, постапокаліптичні ориджинал-костюми для фотосесій, обкладинок готичних і неформальних журналів, збірників музичних груп, а також постерів фестивалів.

 • Улюблений спогад, який пов’язаний із косплеєм.

Період, коли працювала на телеканалі Q-TV режисером і ведучою телепрограми «Ігронавти». Одного разу на зніманні репортажу про допрем’єрний показ фільму «Загін самогубців» у косплеї Гарлі Квінн брала інтерв’ю у відвідувачів. Розіграла їх, сказавши, що приміщення заміноване. Дуже налякала організаторів та охоронців.

 • Найскладніший костюм.

Костюм Короля Ночі з «Ігри престолів». Броню для нього робила з пластикових папок для документів. Складність виявилася в тому, що, вирізаючи маленькі прямокутники, Маріанна порізала стіл господарів на орендованій квартирі. Довелося екстрено вивчати особливості реставрації поверхонь меблів, щоб приховати «докази» до приходу господарів будинку.

 • Що оцінюватиме в учасниках косплей-шоу як суддя.

Якість костюма й акторську гру. Оцінить, якщо учасник постарається точно передати характер героя, його жести, рухи, міміку й манеру поведінки.

 • Очікування від фестивалю WEGAME 6.0.

Чекає від учасників (і сама від себе), що за довгий період карантину, сидячи в домівках, вони не розлінились, а набралися натхнення для творчості.


Якщо ти також шаленієш від крафту або робиш костюми, навіть не підозрюючи, що займаєшся косплеєм, – хутчіше подавай заявку на участь у нашому фантастичному косплей-шоу!

Реєстрація в косплей-шоу >>>

12-13 червня бери із собою друзів і гайда до нас! Фестиваль WEGAME 6.0 подбає про те, щоб твої вихідні пройшли незабутньо!

Цікаві новини

Хто обиратиме переможців WEGAME Awards? Представляємо членів експертного журі
Хто обиратиме переможців WEGAME Awards? Представля...Хто обиратиме переможців WEGAME Awards? Представля...

12-13 червня в Києві відбудеться яскравий фестиваль WEGAME 6.0, який присвячений гейм- і гік-культурі....

12-13 червня в Києві відбудеться яскравий фестиваль WEGAME 6.0, який...

13 квітня 2021
Засновниця Fenindom Cosplay Agency Марія Карпенко оцінюватиме учасників косплей-шоу WEGAME 6.0
Засновниця Fenindom Cosplay Agency Марія Карпенко...Засновниця Fenindom Cosplay Agency Марія Карпенко...

Настав час познайомити тебе з третьою членкинею журі косплей-шоу WEGAME 6.0! Нею стане засновниця...

Настав час познайомити тебе з третьою членкинею журі косплей-шоу WEGAME...

31 березня 2021
Розкриваємо карти: суддею косплей-шоу WEGAME 6.0. стане ларпер і відеоблогер Андрій Бірюлін
Розкриваємо карти: суддею косплей-шоу WEGAME 6.0....Розкриваємо карти: суддею косплей-шоу WEGAME 6.0....

Оцінюватиме учасників яскравого косплей-шоу фестивалю WEGAME 6.0. ларпер, відеоблогер і викладач акторської майстерності Андрій...

Оцінюватиме учасників яскравого косплей-шоу фестивалю WEGAME 6.0. ларпер, відеоблогер і...

24 березня 2021