Пасхалки, які ховалися від нас протягом багатьох років

18 квітня 2016 Пасхалки, які ховалися від нас протягом багатьох років

Розробники завжди ховають пасхалки в іграх. Здавалося б, вже всі з них мали б давно знайти. Особливо в старих іграх. Але деякі з них приховали настільки вдало, що знадобилося багато років, щоб їх відшукати. Представляємо 6 найприхованіших пасхалок у відеоіграх.

Витративши безліч годин на створення біту з пісні "We will rock you" в music maker'e Mario Paint, виявили: якщо натиснути на літеру О в головному меню гри, пролунає невеличка пісенька. Її назвали Totaka's song, на честь композитора.

Totaka's-Song

Пізніше її знайшли також в Animal Crossing, Yoshi's Story і в X – грі для GameBoy, яка вийшла задовго до Mario Paint. GameTrailers говорили, що

знайшли її в Wii Sports, але цю новину сприйняли скептично. Потім пісню виявили в GameBoy-класиці The Legend of Zelda: Link's Awakening.

Перелік ігор, в яких брав участь композитор Тотака, доволі великий. Гравці досі достеменно їх досліджують. 

halo-3

Дивно, що в такій грі, як Halo 3, через 7 років після її виходу могла залишитися хоч якась таємниця. Здавалося, що її вивчили до самих кісток. Ця пасхалка пов'язана з датою. 

25 грудня, на Різдво, якщо клікнути по правій частини ліній на екрані завантаження, лунатиме таємниче повідомлення: «З днем народження, Лорен». Не дуже круто, так? Але якщо Лорен справді народилася 25 грудня, то радощів у неї, напевно, повні штани. 

The Apprentice була прохідною грою. Простий платформер, який вийшов у 1994-му на огидній CD-i. Її дуже довго ніхто не помічав, доки хтось не розгледів можливість роздягати у ній персонажів. Так звані «нудаліті» давали подивитися на дівчат без одягу. 

apprentice-video-game-nudality

Як і в більшості ігор серії Final Fantasy, в дев'ятій частині можна знайти купу секретів і сайд-квестів. Безліч фанатів ніби-то вже вивчили її вздовж і поперек, але через 13 років після виходу користувач сайту GameFAQs виклав відео, на якому показав невідомий до того часу квест.

Final-Fantasy

Виявляється, його настільки легко проґавити, що не дивно, чому зірки так довго не сходилися. Щоб отримати квест, треба взяти участь аж у 17 подіях і декілька разів поговорити з членами сім'ї Zenero та Benero. За винагороду буде перстень захисту.

Протягом багатьох років Master Hand була звичайним босом в серії Super Smash Bros. Але в 2008-му знайшли швидше баг, ніж пасхалку. Загалом щось середнє. З'ясувалося, що є нагода зіграти за рукавичку. Для цього треба вставити геймпад у 3-й слот і затиснути декілька кнопок на екрані вибору персонажів. З одного боку, можна користуватися всіма прийомами рукавички (вони позначені на конкретних кнопках). З другого – рукавичка не має анімації перемоги, через що гра вилітає. Більше схоже на недороблену пасхалку.

Master-hand

Легендарна Goldeneye вміщує декілька пасхалок і секретів, що заслуговує на окремий матеріал. Але остання з них стала відомою лише через 15 років. Після компаній у коді гри якийсь гравець виявив емулятор ZX Spectrum.

Goldeneye

Для тих, хто не в курсі, що це таке. Уявіть iPhone, але в 1982 році. За легендою, розробники замислювалися про створення емулятора для Nintendo 64 і вирішили протестувати свої напрацювання. Потім вимкнули емулятор, а вирізати з гри забули.

Тепер його можна запустити за допомогою патча для гри через емулятор для  N64. Але відверто кажучи – це збочення. Простіше використовувати прямий емулятор спектруму.

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018