Пасхалки в Overwatch. Повний перелік

18 травня 2016 Пасхалки в Overwatch. Повний перелік

Створюючи шутер Overwatch, команда Blizzard Entertainment нафарширувала його пасхалками від А до Я. Серед них – самоіронічні та гумористичні натяки на ігри, що стали класикою.

«Діабло»

Де: Дорадо

На ринку є наповнені солодощами ляльки з обгорткового паперу – пін'ята. Так ось, одна з аж дуже нагадує Лорда руйнувань, хоча на вигляд вона значно безпечніша.

«Старкрафт»

Де: Храм Анубіса

На гравця чекає здобич – опудало з голови Гідралікса. Крім того, про StarCraft нагадує герой D.Va, виконаний кшталт за образом колишньої кіберспортсменки з Кореї.

«Варкрафт»

Де: Ханамура

На цій карті побачите Мурлока – на одній з вивісок його зобразять верхи на літаючому об'єкті. Стрільба по вивісці призведе до того, що Мурлок видасть характерний звук.

 

Heroes of the Storm

Heroes-of-the-Storm

Де: Ханамура

Там знайдете залу автоматів з неіснуючими гравцями. На екранах з'являтимуться герої з усіх перерахованих вище ігор у незвичайних ситуаціях. Також у залі розташовано автомат з посиланням на The Lost Vikings – загадці для приставок з 1990-х.

World of Warcraft

Warcraft

Де: Голівуд

На цій карті ви зустрінете Goldshire Pictures. Подібна назва – у локації в World of Warcraft.

Hearthstone

Hearthstone

Якщо уважно проходитимете гру, побачите незавершені партії у Hearthstone. У неї грають навіть охоронці на постах відеоспостереження, судячи з їхнього кабінету.

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018