Пасхалки в Overwatch. Повний перелік

18 травня 2016 Пасхалки в Overwatch. Повний перелік

Створюючи шутер Overwatch, команда Blizzard Entertainment нафарширувала його пасхалками від А до Я. Серед них – самоіронічні та гумористичні натяки на ігри, що стали класикою.

«Діабло»

Де: Дорадо

На ринку є наповнені солодощами ляльки з обгорткового паперу – пін'ята. Так ось, одна з аж дуже нагадує Лорда руйнувань, хоча на вигляд вона значно безпечніша.

«Старкрафт»

Де: Храм Анубіса

На гравця чекає здобич – опудало з голови Гідралікса. Крім того, про StarCraft нагадує герой D.Va, виконаний кшталт за образом колишньої кіберспортсменки з Кореї.

«Варкрафт»

Де: Ханамура

На цій карті побачите Мурлока – на одній з вивісок його зобразять верхи на літаючому об'єкті. Стрільба по вивісці призведе до того, що Мурлок видасть характерний звук.

 

Heroes of the Storm

Heroes-of-the-Storm

Де: Ханамура

Там знайдете залу автоматів з неіснуючими гравцями. На екранах з'являтимуться герої з усіх перерахованих вище ігор у незвичайних ситуаціях. Також у залі розташовано автомат з посиланням на The Lost Vikings – загадці для приставок з 1990-х.

World of Warcraft

Warcraft

Де: Голівуд

На цій карті ви зустрінете Goldshire Pictures. Подібна назва – у локації в World of Warcraft.

Hearthstone

Hearthstone

Якщо уважно проходитимете гру, побачите незавершені партії у Hearthstone. У неї грають навіть охоронці на постах відеоспостереження, судячи з їхнього кабінету.

Цікаві новини

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018

Студія BioWare розкрила деталі сюжету Anthem і презентувала новий трейлер гри

Представники студії BioWare нарешті розщедрилися щодо опису ігрових особливостей і сюжету фантастичного екшену Anthem. Інформація була оприлюднена на зустрічі з...

06 вересня 2018