Пастафаріанство вже не в моді: створено «Церкву Хандзо» (Overwatch)

13 липня 2017 Пастафаріанство вже не в моді: створено «Церкву Хандзо» (Overwatch)

Літаючий Макаронний Монстр свого часу став своєрідним символом дурості законодавства багатьох країн, яким маніпулюють релігійні організації. Друшляк на голові – дуже яскравий і барвистий символ, але він не єдина можливість «дати ляпаса системі».

У Бразилії офіційно зареєстрували нову релігійну течію, чиї постулати виглядають не менш абсурдними. «Національна церква Хандзо» (Igreja Nacionais de Hanzo) вже своїм існуванням тролить не лише очевидні недоліки бразильської бюрократії, але й фанатів Overwatch, які гаряче «люблять» присутність цього персонажа в команді.

Основи Церкви

Пройти «хрещення» та стати адептом «Національної церкви Хандзо» досить просто. Слід зіграти в Overwatch з одним з її представників, а якщо грошей на підписку бракує, скористатися її фрітуплейним аналогом Paladins.

Гріховним серед послідовників Церкви вважається вживання вислову «Хандзо мейн», а також рейдж-квіти (передчасний вихід з матчу на емоціях). Серед заповідей підтримка миру та гармонії на просторах Інтернету.

WEGAME. Пастафаріанство вже не в моді: створено «Церкву Хандзо» (Overwatch)

Крім веселої абсурдності, організація пропонує своїм послідовникам досить приємний бонус – один позачерговий вихідний у вівторок кожного місяця. Цей час слід присвятити «богослужінню» – грою в Overwatch.

Ще не вирішили вступити до лав хандзоверів?

«Може, трішки хайпонемо?»

Насправді Матеус Моньєн, який заснував «Національну церкву Хандзо», не такий вже й великий шанувальник цього персонажу та навіть гри. Його головною метою було привернути увагу до проблеми простоти реєстрації церков в Бразилії, переслідуючи у цьому певний зиск.

Крім одного вихідного вівторка на місяць для адептів усіх зареєстрованих церков, безпосередньо організації звільняються від будь-яких податків. У той же час для офіційного оформлення потрібно мати лише місце постійної локації, підписи п'яти чоловік і один похід до нотаріуса.

Цією законодавчою лазівкою з 2010-го скористалося вже 68 тис. організацій. Загалом у Бразилії їх зареєстровано понад 190 тис.

Сподіваємося, що галасу, який здійнявся світом через цю історію, достатньо, аби на проблему звернули пильну увагу.

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018