Пастафаріанство вже не в моді: створено «Церкву Хандзо» (Overwatch)

13 липня 2017 Пастафаріанство вже не в моді: створено «Церкву Хандзо» (Overwatch)

Літаючий Макаронний Монстр свого часу став своєрідним символом дурості законодавства багатьох країн, яким маніпулюють релігійні організації. Друшляк на голові – дуже яскравий і барвистий символ, але він не єдина можливість «дати ляпаса системі».

У Бразилії офіційно зареєстрували нову релігійну течію, чиї постулати виглядають не менш абсурдними. «Національна церква Хандзо» (Igreja Nacionais de Hanzo) вже своїм існуванням тролить не лише очевидні недоліки бразильської бюрократії, але й фанатів Overwatch, які гаряче «люблять» присутність цього персонажа в команді.

Основи Церкви

Пройти «хрещення» та стати адептом «Національної церкви Хандзо» досить просто. Слід зіграти в Overwatch з одним з її представників, а якщо грошей на підписку бракує, скористатися її фрітуплейним аналогом Paladins.

Гріховним серед послідовників Церкви вважається вживання вислову «Хандзо мейн», а також рейдж-квіти (передчасний вихід з матчу на емоціях). Серед заповідей підтримка миру та гармонії на просторах Інтернету.

WEGAME. Пастафаріанство вже не в моді: створено «Церкву Хандзо» (Overwatch)

Крім веселої абсурдності, організація пропонує своїм послідовникам досить приємний бонус – один позачерговий вихідний у вівторок кожного місяця. Цей час слід присвятити «богослужінню» – грою в Overwatch.

Ще не вирішили вступити до лав хандзоверів?

«Може, трішки хайпонемо?»

Насправді Матеус Моньєн, який заснував «Національну церкву Хандзо», не такий вже й великий шанувальник цього персонажу та навіть гри. Його головною метою було привернути увагу до проблеми простоти реєстрації церков в Бразилії, переслідуючи у цьому певний зиск.

Крім одного вихідного вівторка на місяць для адептів усіх зареєстрованих церков, безпосередньо організації звільняються від будь-яких податків. У той же час для офіційного оформлення потрібно мати лише місце постійної локації, підписи п'яти чоловік і один похід до нотаріуса.

Цією законодавчою лазівкою з 2010-го скористалося вже 68 тис. організацій. Загалом у Бразилії їх зареєстровано понад 190 тис.

Сподіваємося, що галасу, який здійнявся світом через цю історію, достатньо, аби на проблему звернули пильну увагу.

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018