Pathfinder: Kingmaker — нова RPG від компанії Owlcat

02 жовтня 2018 Pathfinder: Kingmaker — нова RPG від компанії Owlcat

Компанія-розробник ігор Owlcat Games анонсувала вихід нової RPG — Pathfinder: Kingmaker, що грунтується на настільній рольовій грі від Paizo Inc. Це трохи здивувало гейм-простір, тому давайте дізнаємось, що ж таке Pathfinder.

Гра Pathfinder заснована й на інший настільній грі Dungeons and Dragons 3.5, яка вийшла у 2009 році.За своєю суттю, Pathfinder виправляє недоліки оригіналу й додає грі трохи свого характеру.

Чим відрізняється

Автори додали до базової механіки багато нових деталей, настільки багатенько, що книга правил, яка написана російською мовою зайняла 615 сторінок.

Так, наприклад, в Pathfinder вже майже немає рівнів, де гравці нічого не отримують. У Dungeons and Dragons була проблема з тим, що наприкінці рівня багато хто одержував тільки додаткові бонуси до спаскидкам і атакам.

Також збільшилася кількість якостей персонажа, до того ж, ці характеристики тепер можна оновити кожних два, а не три рівні. Прибрали достатню кількість заклинань і замінили новими. Переробили систему кулдаун і деякі функції для класів.

Розробники частково трансформували класи в грі і змінили їм деякі здібності. А на двадцятому рівні додали бонус — одну дуже потужну здатність для кожного. Але головна відмінність у тому, що для Pathfinder розроблений власний світ — Голаріон. Він поділений на вісім окремих континентів, де розташовані всі королівства. Сеттінг Pathfinder нагадує знайоме всім гравцям середньовічне фентезі.

Набір рас досить шаблонний — люди, гноми, ельфи, дварфи, полуорки, дракони, хоча трапляються абсолютно унікальні монстри.

Що цікавого

Модулі в грі зустрічаються абсолютно різні: як і проблеми окремих міст, так і сутички з місцевою королевою відьом — Бабою Ягою та її сином (несподівано) Григорієм Распутіним.

Kingmaker — це шостий модуль Pathfinder, він більш класичний і приземлений. Можливо, саме з цієї причини Owlcat Games вирішила розробити гру саме за цим модулем.

Цікаво, що головних антагоністів писав Ед Грінвуд — автор сеттинга Forgotten Realms, найпопулярнішого в серії Dungeons and Dragons.

У центрі історії — Річкові королівства, де відбувається боротьба за землі і трон, якими ніхто не володіє.

У модулі також потрібно будувати королівство з паперу, відбиватися від тролів і битися із сусідніми державами. Розробники обіцяють, що всі ці речі з настільної гри перейдуть у комп’ютерну версію.

Pathfinder: Kingmaker надійшла в продаж 25 вересня на ПК, тому вже можна сідати за комп’ютер і спробувати нову відеогру.

Цікаві новини

Рейтинг найкращих киберспортсменів від HLTV.org і... Рейтинг найкращих киберспортсменів від HLTV.org і...

Чи вдалося українцеві «s1mple» з Na'Vi втретє поспіль стати найкращим гравцем світу за CS:...

Чи вдалося українцеві «s1mple» з Na'Vi втретє поспіль стати найкращим...

24 січня 2020
Отримуй подарунки та бийся в гейм-батлах на фестив... Отримуй подарунки та бийся в гейм-батлах на фестив...

11-12 квітня в столичному Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) відбудеться шостий фестиваль для гіків і...

11-12 квітня в столичному Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) відбудеться шостий...

24 січня 2020
Психологи в кіберспорті: особливості професії Психологи в кіберспорті: особливості професії

Психологи давно популярні в традиційному спорті, але для галузі esports ця професія порівняно нова....

Психологи давно популярні в традиційному спорті, але для галузі esports...

21 січня 2020