Pathfinder: Kingmaker — нова RPG від компанії Owlcat

02 жовтня 2018 Pathfinder: Kingmaker — нова RPG від компанії Owlcat

Компанія-розробник ігор Owlcat Games анонсувала вихід нової RPG — Pathfinder: Kingmaker, що грунтується на настільній рольовій грі від Paizo Inc. Це трохи здивувало гейм-простір, тому давайте дізнаємось, що ж таке Pathfinder.

Гра Pathfinder заснована й на інший настільній грі Dungeons and Dragons 3.5, яка вийшла у 2009 році.За своєю суттю, Pathfinder виправляє недоліки оригіналу й додає грі трохи свого характеру.

Чим відрізняється

Автори додали до базової механіки багато нових деталей, настільки багатенько, що книга правил, яка написана російською мовою зайняла 615 сторінок.

Так, наприклад, в Pathfinder вже майже немає рівнів, де гравці нічого не отримують. У Dungeons and Dragons була проблема з тим, що наприкінці рівня багато хто одержував тільки додаткові бонуси до спаскидкам і атакам.

Також збільшилася кількість якостей персонажа, до того ж, ці характеристики тепер можна оновити кожних два, а не три рівні. Прибрали достатню кількість заклинань і замінили новими. Переробили систему кулдаун і деякі функції для класів.

Розробники частково трансформували класи в грі і змінили їм деякі здібності. А на двадцятому рівні додали бонус — одну дуже потужну здатність для кожного. Але головна відмінність у тому, що для Pathfinder розроблений власний світ — Голаріон. Він поділений на вісім окремих континентів, де розташовані всі королівства. Сеттінг Pathfinder нагадує знайоме всім гравцям середньовічне фентезі.

Набір рас досить шаблонний — люди, гноми, ельфи, дварфи, полуорки, дракони, хоча трапляються абсолютно унікальні монстри.

Що цікавого

Модулі в грі зустрічаються абсолютно різні: як і проблеми окремих міст, так і сутички з місцевою королевою відьом — Бабою Ягою та її сином (несподівано) Григорієм Распутіним.

Kingmaker — це шостий модуль Pathfinder, він більш класичний і приземлений. Можливо, саме з цієї причини Owlcat Games вирішила розробити гру саме за цим модулем.

Цікаво, що головних антагоністів писав Ед Грінвуд — автор сеттинга Forgotten Realms, найпопулярнішого в серії Dungeons and Dragons.

У центрі історії — Річкові королівства, де відбувається боротьба за землі і трон, якими ніхто не володіє.

У модулі також потрібно будувати королівство з паперу, відбиватися від тролів і битися із сусідніми державами. Розробники обіцяють, що всі ці речі з настільної гри перейдуть у комп’ютерну версію.

Pathfinder: Kingmaker надійшла в продаж 25 вересня на ПК, тому вже можна сідати за комп’ютер і спробувати нову відеогру.

Цікаві новини

Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020