Перший трейлер «Капітана Марвел»: флешбеки в минуле й посилання на комікси

24 вересня 2018 Перший трейлер «Капітана Марвел»: флешбеки в минуле й посилання на комікси

Студія Marvel презентувала довгоочікуваний трейлер фільму «Капітан Марвел». У ньому проскакують старі й нові персонажі, є посилання на комікси й безліч флешбеків у минуле головної героїні.

Основна інформація

Новий сольник від Marvel Studios знайомить нас із супергероїнею Керол Денверс і повертає в 90-ті роки минулого століття. За сюжетом у цей час дві інопланетні раси, крії та скрули, ведуть запеклу боротьбу між собою.

Один із флешбеків у минуле Керол демонструє, що раніше героїня допомагала кріям, воюючи на їхньому боці в складі загону StarForce. Ця раса прибульців згадується в коміксах Marvel: там вони створювали нелюдів і билися з тими ж противниками. В одному з кадрів трейлера з’являється рідна планета цієї раси — Хала.

Цих інопланетян можна побачити і в трейлері. Наприклад, крії Корат, який з’являвся в «Доглядачах галактики», буде битися на боці Керол. Творці також обіцяють повернення Ронана Обвинувача (актор Лі Пейс), який також представляє расу крії й буде захищати її.

Події на Землі

Основні події відбуватимуться на Землі — саме тут з’являється Керол Денверс на початку трейлера і, відповідно, фільму. Героїня не розуміє, як довго її не було тут і нічого навколо не впізнає, проте Керол впізнають інші.

На Денверс звертає увагу організація «Щ.И.Т.», яка також знає про війну між інопланетянами. У трейлері проскакують кадри, на яких агенти Керол Денверс розчленовують труп скрула — представника інопланетної раси, який може змінювати свою зовнішність. Ці особливості також описані в старих коміксах 1962 року. Живі скрули, у своєму природному вигляді, показані в ролику лише раз, причому дуже швидко.

Судячи з відео, «Щ.И.Т.» починає підозрювати Керол Денверс у тому, що насправді вона — інопланетянка. Вірить героїні лише Нік Ф’юрі, який на той момент тільки став членом організації (і ще тверезо дивиться на світ). Крім того, ми бачимо молодого агента Коулсона на старті своєї кар’єри в організації.

Деталі про головну героїню і другорядних персонажів

Уже з трейлера ми можемо багато чого довідатися про саму Керол Денверс. У ролику є кілька флешбеків у її непросте минуле: дитинство, юність, служба пілотом у ВПС США (там і згадується її колега по службі Денвер Марія «Фотон» Рамбо, дочка якої стала супергероїнею в коміксах).

У ролику з’являється й голова загону StarForce Мар-Велл, якого зіграв Джуд Лоу. Згідно із сюжетом коміксів, він — друг і коханець Керол Денверс, але з відео поки незрозуміло, які відносини будуть між ними у фільмі.

Не обійшлося в трейлері «Капітана Марвел» і без демонстрації суперможливостей Керол. В одному з кадрів героїня стоїть на даху потяга й маніпулює енергією. Як відомо з коміксового канону, дівчина вміє літати, затримувати дихання й керувати енергопотоками. Повертає до друкованого першоджерела й ще один момент у трейлері: на голові в Керол одягнутий шолом, який можна побачити тільки в коміксах.

Кілька кадрів натякають глядачеві і про те, як Керол Денверс отримала свої надздібності — генетична структура героїні змінилася внаслідок вибуху психомагнетичного пристрою.

На відео також добре видно пейджер Ніка Ф’юрі, за допомогою якого він зв’язується з Керол, який схожий на пристрій із фіналу фільму «Месники. Війна нескінченності» (пейджер неоднозначно натякнув нам на те, хто з’явиться в продовженні картини).

Коли дивитися?

Показ «Капітана Марвел» на великих екранах запланований на березень 2019 року. Цей фільм показний тим, що стане першою повноцінною картиною Marvel Studios про диво-жінку.

Цікаві новини

Збірна України з PES, minor-турнір у Буковелі, зма... Збірна України з PES, minor-турнір у Буковелі, зма...

Кіберспортивні турніри з різних дисциплін відбуваються у всьому світі, й Україна не виняток. Ми...

Кіберспортивні турніри з різних дисциплін відбуваються у всьому світі, й...

06 грудня 2019
Розвиток пам’яті та мультизадачності: чим корисні... Розвиток пам’яті та мультизадачності: чим корисні...

Сучасні відеоігри не тільки відкривають перед нами нові світи, а й допомагають розвиватися. Поліпшення...

Сучасні відеоігри не тільки відкривають перед нами нові світи, а...

05 грудня 2019
Тест на знання WEGAME. Перевір свої сили Тест на знання WEGAME. Перевір свої сили

Готуючись до WEGAME 6.0, ми згадуємо всі попередні фестивалі та їхні основні фішки. Щоб...

Готуючись до WEGAME 6.0, ми згадуємо всі попередні фестивалі та...

03 грудня 2019