Перший трейлер «Капітана Марвел»: флешбеки в минуле й посилання на комікси

24 вересня 2018 Перший трейлер «Капітана Марвел»: флешбеки в минуле й посилання на комікси

Студія Marvel презентувала довгоочікуваний трейлер фільму «Капітан Марвел». У ньому проскакують старі й нові персонажі, є посилання на комікси й безліч флешбеків у минуле головної героїні.

Основна інформація

Новий сольник від Marvel Studios знайомить нас із супергероїнею Керол Денверс і повертає в 90-ті роки минулого століття. За сюжетом у цей час дві інопланетні раси, крії та скрули, ведуть запеклу боротьбу між собою.

Один із флешбеків у минуле Керол демонструє, що раніше героїня допомагала кріям, воюючи на їхньому боці в складі загону StarForce. Ця раса прибульців згадується в коміксах Marvel: там вони створювали нелюдів і билися з тими ж противниками. В одному з кадрів трейлера з’являється рідна планета цієї раси — Хала.

Цих інопланетян можна побачити і в трейлері. Наприклад, крії Корат, який з’являвся в «Доглядачах галактики», буде битися на боці Керол. Творці також обіцяють повернення Ронана Обвинувача (актор Лі Пейс), який також представляє расу крії й буде захищати її.

Події на Землі

Основні події відбуватимуться на Землі — саме тут з’являється Керол Денверс на початку трейлера і, відповідно, фільму. Героїня не розуміє, як довго її не було тут і нічого навколо не впізнає, проте Керол впізнають інші.

На Денверс звертає увагу організація «Щ.И.Т.», яка також знає про війну між інопланетянами. У трейлері проскакують кадри, на яких агенти Керол Денверс розчленовують труп скрула — представника інопланетної раси, який може змінювати свою зовнішність. Ці особливості також описані в старих коміксах 1962 року. Живі скрули, у своєму природному вигляді, показані в ролику лише раз, причому дуже швидко.

Судячи з відео, «Щ.И.Т.» починає підозрювати Керол Денверс у тому, що насправді вона — інопланетянка. Вірить героїні лише Нік Ф’юрі, який на той момент тільки став членом організації (і ще тверезо дивиться на світ). Крім того, ми бачимо молодого агента Коулсона на старті своєї кар’єри в організації.

Деталі про головну героїню і другорядних персонажів

Уже з трейлера ми можемо багато чого довідатися про саму Керол Денверс. У ролику є кілька флешбеків у її непросте минуле: дитинство, юність, служба пілотом у ВПС США (там і згадується її колега по службі Денвер Марія «Фотон» Рамбо, дочка якої стала супергероїнею в коміксах).

У ролику з’являється й голова загону StarForce Мар-Велл, якого зіграв Джуд Лоу. Згідно із сюжетом коміксів, він — друг і коханець Керол Денверс, але з відео поки незрозуміло, які відносини будуть між ними у фільмі.

Не обійшлося в трейлері «Капітана Марвел» і без демонстрації суперможливостей Керол. В одному з кадрів героїня стоїть на даху потяга й маніпулює енергією. Як відомо з коміксового канону, дівчина вміє літати, затримувати дихання й керувати енергопотоками. Повертає до друкованого першоджерела й ще один момент у трейлері: на голові в Керол одягнутий шолом, який можна побачити тільки в коміксах.

Кілька кадрів натякають глядачеві і про те, як Керол Денверс отримала свої надздібності — генетична структура героїні змінилася внаслідок вибуху психомагнетичного пристрою.

На відео також добре видно пейджер Ніка Ф’юрі, за допомогою якого він зв’язується з Керол, який схожий на пристрій із фіналу фільму «Месники. Війна нескінченності» (пейджер неоднозначно натякнув нам на те, хто з’явиться в продовженні картини).

Коли дивитися?

Показ «Капітана Марвел» на великих екранах запланований на березень 2019 року. Цей фільм показний тим, що стане першою повноцінною картиною Marvel Studios про диво-жінку.

Цікаві новини

Членом журі WEGAME Awards стане керівник львівсько... Членом журі WEGAME Awards стане керівник львівсько...

Зустрічайте нового члена журі конкурсу WEGAME Awards – керівника львівського офісу Gameloft Романа Гармаша!...

Зустрічайте нового члена журі конкурсу WEGAME Awards – керівника львівського...

08 квітня 2020
Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020