Петиція World of Warcraft, Марк Керн і класичні сервери

27 квітня 2016 Петиція World of Warcraft, Марк Керн і класичні сервери

Тисячі гравців позбавлені нагоди насолоджуватися грою в оригінальну версію WoW: компанія Blizzard змусила фанатський ресурс Nostalrius припинити роботу.

Однак розробники сервісу вирішили не мовчати. Вони підготували петицію, зібравши 230 тисяч підписів. Несподівану підтримку їм надав Марк Керн, голова розробників першої версії онлайн-гри. Він роздрукував підписи майже чверті мільйону осіб, які вмістилися на 10 тисячах листів.

Все це надіслали Майку Морхайму, директору Blizzard. Крім того, Марк записав відеозвернення.

Представники Blizzard офіційно заявили, що сервер закрили через те, що юридично захистити IP Blizzard на піратській платформі неможливо.

Якби ресурси дозволяли, розробники могли би відкрити «класичні» сервери. Марк також згадав, що знає популярних стрімерів на Twitch, готових підтримати класичні сервери, якщо вони почнуть працювати.

Blizzard також розмірковує над випуском окремої версії гри з бонусами, вимкнувши декілька додаткових функцій. Зазначимо, що цю ідею гравці не підтримали.

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018