Петиція World of Warcraft, Марк Керн і класичні сервери

27 квітня 2016 Петиція World of Warcraft, Марк Керн і класичні сервери

Тисячі гравців позбавлені нагоди насолоджуватися грою в оригінальну версію WoW: компанія Blizzard змусила фанатський ресурс Nostalrius припинити роботу.

Однак розробники сервісу вирішили не мовчати. Вони підготували петицію, зібравши 230 тисяч підписів. Несподівану підтримку їм надав Марк Керн, голова розробників першої версії онлайн-гри. Він роздрукував підписи майже чверті мільйону осіб, які вмістилися на 10 тисячах листів.

Все це надіслали Майку Морхайму, директору Blizzard. Крім того, Марк записав відеозвернення.

Представники Blizzard офіційно заявили, що сервер закрили через те, що юридично захистити IP Blizzard на піратській платформі неможливо.

Якби ресурси дозволяли, розробники могли би відкрити «класичні» сервери. Марк також згадав, що знає популярних стрімерів на Twitch, готових підтримати класичні сервери, якщо вони почнуть працювати.

Blizzard також розмірковує над випуском окремої версії гри з бонусами, вимкнувши декілька додаткових функцій. Зазначимо, що цю ідею гравці не підтримали.

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018