Петиція World of Warcraft, Марк Керн і класичні сервери

27 квітня 2016 Петиція World of Warcraft, Марк Керн і класичні сервери

Тисячі гравців позбавлені нагоди насолоджуватися грою в оригінальну версію WoW: компанія Blizzard змусила фанатський ресурс Nostalrius припинити роботу.

Однак розробники сервісу вирішили не мовчати. Вони підготували петицію, зібравши 230 тисяч підписів. Несподівану підтримку їм надав Марк Керн, голова розробників першої версії онлайн-гри. Він роздрукував підписи майже чверті мільйону осіб, які вмістилися на 10 тисячах листів.

Все це надіслали Майку Морхайму, директору Blizzard. Крім того, Марк записав відеозвернення.

Представники Blizzard офіційно заявили, що сервер закрили через те, що юридично захистити IP Blizzard на піратській платформі неможливо.

Якби ресурси дозволяли, розробники могли би відкрити «класичні» сервери. Марк також згадав, що знає популярних стрімерів на Twitch, готових підтримати класичні сервери, якщо вони почнуть працювати.

Blizzard також розмірковує над випуском окремої версії гри з бонусами, вимкнувши декілька додаткових функцій. Зазначимо, що цю ідею гравці не підтримали.

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018