Переможці косплей-конкурсу WEGAME 4.0

01 червня 2018 Переможці косплей-конкурсу WEGAME 4.0

Учасники досить ефектного косплей-шоу четвертого WEGAME вразили публіку і журі своїми костюмами, але лише кращі з кращих отримали нагороди. Суворі й компетентні судді обрали по три призери у кожній з номінацій.

Взагалі було три категорії, де змагалися косплеєри фестивалю гейм- і гік-культури. Бронзові, срібні та золоті призери отримали грошові винагороди завдяки фонду фестивалю і, звичайно ж, безмежне визнання публіки.

«Відеоігри»

Третє місце серед номінантів посіла Валерія Афанасьєва, вона презентувала образ Повелительки Бурі з гри Lineage II. Срібним призером визнано Людмилу Міщенко, яка блискавично представила образ Harajuku Skin Smite з гри Neith. Але найбільше вразили костюми косплеєрів з Одеси – отже й перше місце у Вікторії Зотової та Віктора Супруна в образах Deathwing і Короля Ліча.

Переможці косплей-конкурсу WEGAME 4.0 - 1

«WEGAME – фестиваль відносно молодий, але щодо рівня, то організатори, насправді, мають неабиякий досвід у роботі. Адже продумано все: і охорона, і фіксування входу-виходу, і те, як облаштовані гримерки. Дуже гарне місце проведення, все це вражає», – поділився власною думкою золотий призер Віктор Супрун (Король Ліч).

«Комікси та художня література»

Випередивши конкурентів, які прийшли в тому ж образі, третє місце посіла Аріна Пясецька, яка перевтілилася на Божевільного Капелюшника з «Аліси в Країні чудес». Обійшли ж призерку Талья Виллєт, Георгій Курбанов і Олександр Пономаренко з коміксовим косплеєм «Верховної Гідри». Команда не лише забрала «бронзу», а й зірвали шквал оплесків і традиційних вигуків «Хайль Гідра!». Але понад усе суддів вразила Аліна Козіна зі своєю досить-таки оригінальною чоловічою версією персонажа Харлі Квін (вона перевтілилася на Чарлі Квіна), саме ця косплейщиця й посіла перше місце.

Переможці косплей-конкурсу WEGAME 4.0 - 2

«Фільми, мультфільми, серіали»

Почесне третє місце у цій номінації посіла Wika Simpson (Вікторія Гончаренко), яка ефектно презентувала на сцені образ Wonder Woman з фільму з такою ж назвою. Друге місце за Анною Сергієнко з кіношним образом Харлі Квін («Загін самогубців»). Ну а «золото» у цій номінації отримав достатньо-таки швидкий хлопець, який неабияк вжився в образ персонажа, – Володимир Кушнарьов – з косплеєм Флеша з фільму «Ліга справедливості».

Переможці косплей-конкурсу WEGAME 4.0 - 3

Організатор заходу, компанія Smile-Expo, дякує учасникам за яскраві костюми і незабутні образи. Чекаємо на вас наступного року, адже ювілейний, п'ятий WEGAME, буде найкрутішим і наймасштабнішим!

Отже, НЕ проґавте!

Цікаві новини

Компанія HyperX: зібрали геймерський ПК і зіпсували кілька десятків старих клавіатур

Цього року спонсором кібертурніру на WeGame став американський бренд комплектуючих та аксесуарів для геймінгу HyperX. Його стенд на фестивалі був...

12 червня 2018

Як перетворити хобі на успішний бізнес? Секрети від Марії Карпенко

Як можна отримати прибуток завдяки власному хобі та замість звичайного косплеєра стати успішним підприємцем? Гості WEGAME 4.0 дізналися про це...

07 червня 2018

Переможці косплей-конкурсу WEGAME 4.0

Учасники досить ефектного косплей-шоу четвертого WEGAME вразили публіку і журі своїми костюмами, але лише кращі з кращих отримали нагороди. Суворі...

01 червня 2018