Переможці косплей-конкурсу WEGAME 4.0

01 червня 2018 Переможці косплей-конкурсу WEGAME 4.0

Учасники досить ефектного косплей-шоу четвертого WEGAME вразили публіку і журі своїми костюмами, але лише кращі з кращих отримали нагороди. Суворі й компетентні судді обрали по три призери у кожній з номінацій.

Взагалі було три категорії, де змагалися косплеєри фестивалю гейм- і гік-культури. Бронзові, срібні та золоті призери отримали грошові винагороди завдяки фонду фестивалю і, звичайно ж, безмежне визнання публіки.

«Відеоігри»

Третє місце серед номінантів посіла Валерія Афанасьєва, вона презентувала образ Повелительки Бурі з гри Lineage II. Срібним призером визнано Людмилу Міщенко, яка блискавично представила образ Harajuku Skin Smite з гри Neith. Але найбільше вразили костюми косплеєрів з Одеси – отже й перше місце у Вікторії Зотової та Віктора Супруна в образах Deathwing і Короля Ліча.

Переможці косплей-конкурсу WEGAME 4.0 - 1

«WEGAME – фестиваль відносно молодий, але щодо рівня, то організатори, насправді, мають неабиякий досвід у роботі. Адже продумано все: і охорона, і фіксування входу-виходу, і те, як облаштовані гримерки. Дуже гарне місце проведення, все це вражає», – поділився власною думкою золотий призер Віктор Супрун (Король Ліч).

«Комікси та художня література»

Випередивши конкурентів, які прийшли в тому ж образі, третє місце посіла Аріна Пясецька, яка перевтілилася на Божевільного Капелюшника з «Аліси в Країні чудес». Обійшли ж призерку Талья Виллєт, Георгій Курбанов і Олександр Пономаренко з коміксовим косплеєм «Верховної Гідри». Команда не лише забрала «бронзу», а й зірвали шквал оплесків і традиційних вигуків «Хайль Гідра!». Але понад усе суддів вразила Аліна Козіна зі своєю досить-таки оригінальною чоловічою версією персонажа Харлі Квін (вона перевтілилася на Чарлі Квіна), саме ця косплейщиця й посіла перше місце.

Переможці косплей-конкурсу WEGAME 4.0 - 2

«Фільми, мультфільми, серіали»

Почесне третє місце у цій номінації посіла Wika Simpson (Вікторія Гончаренко), яка ефектно презентувала на сцені образ Wonder Woman з фільму з такою ж назвою. Друге місце за Анною Сергієнко з кіношним образом Харлі Квін («Загін самогубців»). Ну а «золото» у цій номінації отримав достатньо-таки швидкий хлопець, який неабияк вжився в образ персонажа, – Володимир Кушнарьов – з косплеєм Флеша з фільму «Ліга справедливості».

Переможці косплей-конкурсу WEGAME 4.0 - 3

Організатор заходу, компанія Smile-Expo, дякує учасникам за яскраві костюми і незабутні образи. Чекаємо на вас наступного року, адже ювілейний, п'ятий WEGAME, буде найкрутішим і наймасштабнішим!

Отже, НЕ проґавте!

Цікаві новини

Dota 2 у 2019 році: подробиці сезону й розклад турнірів

Valve поділилися довгоочікуваною інформацією — як буде проходити The International 2019. Правила участі трохи змінилися, це ж стосується й розіграшу...

10 жовтня 2018

Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака»

За якою книгою, або ж комп’ютерною грою можна зробити найкращий косплей у світі? Звичайно ж, за «Відьмаком». Тут стільки яскравих...

05 жовтня 2018

Теорія від фанатів Марвел: генерал Росс — скрулл

Вихід першого трейлера «Капітана Марвел» шокував фанатів новими теоріями. Одна з них про те, що генерал Росс — це скрулл....

04 жовтня 2018