Переможці The International 2018 заробили $11,2 млн

27 серпня 2018 Переможці The International 2018 заробили $11,2 млн

Є новий світовий лідер з кібердисципліни Dota 2: це – європейська команда OG, раніше відома як (monkey) Business. Вона перевершила очікування кіберспортивної спільноти і обіграла китайську PSG.LGD в гранд-фіналі.

Наймасштабніший турнір з Dota 2 – The International – відбулося цього року в столиці Канади на стадіоні Rogers Arena. Протягом десяти днів 18 найсильніших команд з усього світу змагалися за призовий фонд The ​​International 2018 – $25 млн.

Переможцем восьмого професійного турніру з Dota 2 став колектив OG, шанси якого спочатку оцінювалися букмекерами досить низько. За прогнозами, OG не повинні були піднятися вище 15-ї сходинки, але вже на груповому етапі команда потрапила до групи А, посівши четверту позицію. Тож, OG визначили до верхньої сітки плей-оф, де змагання відбувалося за схемою Double Elimination, а потім колектив вийшов до гранд-фіналу.

Його суперник, китайська команда PSG.LGD, грала в нижній сітці і, здобувши перемогу над Evil Geniuses, мала всі шанси бути призером змагання. Підсумки були невідомі до останньої хвилини, адже за результатами чотирьох раундів рахунок зрівнявся – 2:2, а хто переміг на «Інтернешнл 2018», з’ясувалося лише після фінального, п'ятого бою: колектив OG обіграв PSG.LGD з рахунком 3:2.

Переможець «Інтернешнл 2018» – команда OG – отримала за призове місце $11,2 млн із загального фонду турніру. Її суперники у гранд-фіналі – PSG.LGD і Evil Geniuses, – які посіли третю позицію, заробили $4,1 і $ 2,7 млн, ​​відповідно.

Решту ж розділили між собою команди Team Liquid (4-е місце), Virtus.pro (5-е місце), Team Secret (6-е місце), VGJ.Storm (7-е місце), OpTic Gaming (8-е місце), Vici Gaming, Team Serenity, Winstrike Team і Mineski, TNC Predator (9-12 місця), VGJ.Thunder, Fnatic і Newbee (13-16 місця), Invictus Gaming і paiN Gaming (17-18 місця).

Щорічний масштабний турнір з Dota 2, який проводить компанія Valve, відбувся вже увосьме. Крім грошового заохочення, команда, що здобула перемогу, отримує Егіду чемпіонів – кубок у вигляді щита з бронзи і срібла. Наступне змагання The International відбудеться в серпні 2019 року в Шанхаї.

Цікаві новини

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018

Студія BioWare розкрила деталі сюжету Anthem і презентувала новий трейлер гри

Представники студії BioWare нарешті розщедрилися щодо опису ігрових особливостей і сюжету фантастичного екшену Anthem. Інформація була оприлюднена на зустрічі з...

06 вересня 2018