Переможці в категорії «Фільми, серіали та мультфільми» косплей-шоу WEGAME 2.0

12 жовтня 2016 Переможці в категорії «Фільми, серіали та мультфільми» косплей-шоу WEGAME 2.0

Ми вже ознайомилися з переможцями косплей-шоу WEGAME 2.0 в категорії «12–17 років», з учасниками, що зайняли перші місця в головних номінаціях, а також з представниками категорії «Комікси та художня література».

Цього разу представимо косплеєрів, що обійняли місця № 2 і № 3 в розділі «Фільми, серіали та мультфільми». Нагадаємо: першим став Богдан Бєліков в образі Піщаного штурмовика.

Місце № 2 – Дугін Павло – Володар стихій

Переможці в категорії «Фільми, серіали та мультфільми» косплей-шоу WEGAME 2.0 - 1Володар стихій у виконанні Павла спричинив серед глядачів і суддів шквал позитивних емоцій, оскільки учасник показав справжнє професійне шоу.

Переможці в категорії «Фільми, серіали та мультфільми» косплей-шоу WEGAME 2.0 - 2

Павло виконував цікаві трюки, застосовуючи в номері цеглини, а допомогти в одному з прийомів запросив учасників, які косплеїли Бетмена та Капітана Америку.

Переможці в категорії «Фільми, серіали та мультфільми» косплей-шоу WEGAME 2.0 - 3

Місце № 3 – Iason Mink – Трандуіл

Переможці в категорії «Фільми, серіали та мультфільми» косплей-шоу WEGAME 2.0 - 4Учасниця під псевдонімом Iason Mink втілила на сцені косплей-шоу WEGAME 2.0 образ короля лісових ельфів Лихолісся – Трандуїла. Ельфійську чарівність і королевську гідність було продемонстровано досконало. 

Переможці в категорії «Фільми, серіали та мультфільми» косплей-шоу WEGAME 2.0 - 5

Судді оцінили харизму учасниці та нагородили її почесним третім місцем, але присутні на фестивалі фанати всесвіту “Володаря перстнів” присудили їй значно вищу оцінку. Зазначимо також, що, навіть перебуваючи в зоні настільних ігор, Iason Mink не виходила з образу.

Переможці в категорії «Фільми, серіали та мультфільми» косплей-шоу WEGAME 2.0 - 6Чекайте на продовження оглядів косплей-шоу WEGAME 2.0, які вийдуть на нашому сайті в розділі «Новини». Наступний матеріал буде присвячено переможцям категорії «Відеоігри».

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018