Переможці в категорії «Фільми, серіали та мультфільми» косплей-шоу WEGAME 2.0

12 жовтня 2016 Переможці в категорії «Фільми, серіали та мультфільми» косплей-шоу WEGAME 2.0

Ми вже ознайомилися з переможцями косплей-шоу WEGAME 2.0 в категорії «12–17 років», з учасниками, що зайняли перші місця в головних номінаціях, а також з представниками категорії «Комікси та художня література».

Цього разу представимо косплеєрів, що обійняли місця № 2 і № 3 в розділі «Фільми, серіали та мультфільми». Нагадаємо: першим став Богдан Бєліков в образі Піщаного штурмовика.

Місце № 2 – Дугін Павло – Володар стихій

Переможці в категорії «Фільми, серіали та мультфільми» косплей-шоу WEGAME 2.0 - 1Володар стихій у виконанні Павла спричинив серед глядачів і суддів шквал позитивних емоцій, оскільки учасник показав справжнє професійне шоу.

Переможці в категорії «Фільми, серіали та мультфільми» косплей-шоу WEGAME 2.0 - 2

Павло виконував цікаві трюки, застосовуючи в номері цеглини, а допомогти в одному з прийомів запросив учасників, які косплеїли Бетмена та Капітана Америку.

Переможці в категорії «Фільми, серіали та мультфільми» косплей-шоу WEGAME 2.0 - 3

Місце № 3 – Iason Mink – Трандуіл

Переможці в категорії «Фільми, серіали та мультфільми» косплей-шоу WEGAME 2.0 - 4Учасниця під псевдонімом Iason Mink втілила на сцені косплей-шоу WEGAME 2.0 образ короля лісових ельфів Лихолісся – Трандуїла. Ельфійську чарівність і королевську гідність було продемонстровано досконало. 

Переможці в категорії «Фільми, серіали та мультфільми» косплей-шоу WEGAME 2.0 - 5

Судді оцінили харизму учасниці та нагородили її почесним третім місцем, але присутні на фестивалі фанати всесвіту “Володаря перстнів” присудили їй значно вищу оцінку. Зазначимо також, що, навіть перебуваючи в зоні настільних ігор, Iason Mink не виходила з образу.

Переможці в категорії «Фільми, серіали та мультфільми» косплей-шоу WEGAME 2.0 - 6Чекайте на продовження оглядів косплей-шоу WEGAME 2.0, які вийдуть на нашому сайті в розділі «Новини». Наступний матеріал буде присвячено переможцям категорії «Відеоігри».

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018