Переможці в категорії «Фільми, серіали та мультфільми» косплей-шоу WEGAME 2.0

12 жовтня 2016 Переможці в категорії «Фільми, серіали та мультфільми» косплей-шоу WEGAME 2.0

Ми вже ознайомилися з переможцями косплей-шоу WEGAME 2.0 в категорії «12–17 років», з учасниками, що зайняли перші місця в головних номінаціях, а також з представниками категорії «Комікси та художня література».

Цього разу представимо косплеєрів, що обійняли місця № 2 і № 3 в розділі «Фільми, серіали та мультфільми». Нагадаємо: першим став Богдан Бєліков в образі Піщаного штурмовика.

Місце № 2 – Дугін Павло – Володар стихій

Переможці в категорії «Фільми, серіали та мультфільми» косплей-шоу WEGAME 2.0 - 1Володар стихій у виконанні Павла спричинив серед глядачів і суддів шквал позитивних емоцій, оскільки учасник показав справжнє професійне шоу.

Переможці в категорії «Фільми, серіали та мультфільми» косплей-шоу WEGAME 2.0 - 2

Павло виконував цікаві трюки, застосовуючи в номері цеглини, а допомогти в одному з прийомів запросив учасників, які косплеїли Бетмена та Капітана Америку.

Переможці в категорії «Фільми, серіали та мультфільми» косплей-шоу WEGAME 2.0 - 3

Місце № 3 – Iason Mink – Трандуіл

Переможці в категорії «Фільми, серіали та мультфільми» косплей-шоу WEGAME 2.0 - 4Учасниця під псевдонімом Iason Mink втілила на сцені косплей-шоу WEGAME 2.0 образ короля лісових ельфів Лихолісся – Трандуїла. Ельфійську чарівність і королевську гідність було продемонстровано досконало. 

Переможці в категорії «Фільми, серіали та мультфільми» косплей-шоу WEGAME 2.0 - 5

Судді оцінили харизму учасниці та нагородили її почесним третім місцем, але присутні на фестивалі фанати всесвіту “Володаря перстнів” присудили їй значно вищу оцінку. Зазначимо також, що, навіть перебуваючи в зоні настільних ігор, Iason Mink не виходила з образу.

Переможці в категорії «Фільми, серіали та мультфільми» косплей-шоу WEGAME 2.0 - 6Чекайте на продовження оглядів косплей-шоу WEGAME 2.0, які вийдуть на нашому сайті в розділі «Новини». Наступний матеріал буде присвячено переможцям категорії «Відеоігри».

Цікаві новини

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018

Як геймеру поліпшити ігровий досвід за допомогою нових технологій?

Навіщо потрібна соціальна мережа для геймерів і як працює матчмейкінг-система? На ці питання відповість senior business development manager CRYCASH Олександр...

19 квітня 2018