Чому перемога Gambit Esports на PGL Major Krakow 2017 є такою важливою?

26 липня 2017 Чому перемога Gambit Esports на PGL Major Krakow 2017 є такою важливою?

З вихідних безперервною хвилею у соцмережах і на різних інформаційних ресурсах публікуються новини про кіберспортсменів клубу Gambit Esports. Завдяки своїй перемозі в турнірі PGL Major Krakow 2017 вони не тільки заробили півмільйона доларів, але й істотно підвищили статус СНД-кіберспорту на світовій CS: GO-арені.

Про тріумф команди навіть вийшов ролик на сумнозвісному російському телеканалі НТВ. Радимо подивитися його для розваги, але не ставитися серйозно до почутого, бо інформація подана не зовсім адекватно, на що і варто було очікувати.

Це сталося вперше, і з ними був Zeus

Це перше в історії «золото» в серії CS: GO Major Championship для гравців нашого регіону. У 2015-му і 2016-му колектив Na`Vi двічі був дуже близько до перемоги, але далі другого місця так і не просунувся. У цьому ж році його результати взагалі сприяли появі безлічі саркастичних мемів.

WEGAME: Чому перемога Gambit Esports на PGL Major Krakow 2017 є такою важливою? - 1

Особливо хайповим у порівнянні гри «Народжених перемагати» і команди, де капітаном є Zeus, стало їхнє спільне минуле. У серпні минулого року Даниїла прибрали з основного складу Natus Vincere, вирішивши, що саме його гра заважає колективу. Зараз же всі зрозуміли, що це було помилкою.

Zeus – не найсильніший гравець свого клубу зі скілів (AdreN або HObbit?), але все вирішують його тактичні та капітанські навички. До того ж, не варто забувати про його харизму. Нехай найсильнішими гравцями турніру були визнані члени клубу з Казахстану, плюс у команді є учасник з РФ, але всі російськомовні ЗМІ більше уваги приділили Даниїлові.

Це ж стосується і уваги фанатів. Наприклад, опитування на популярному в Рунеті сайті cybersports.ru.

WEGAME: Чому перемога Gambit Esports на PGL Major Krakow 2017 є такою важливою? - 2

Головна причина цього – Zeus вміло працює над своєю медійністю і взаємодіє з фанатами. Наприклад, нижче відеоролик, який він відзняв відразу ж після перемоги. Досить мотивована, хоча і схвильована мова.

Даниїл «Zeus» Тесленко - людина з ім'ям бога, яка втілює мрії в життя

У свої 29 років Даниїл встиг формально стати чемпіоном з двох дисциплін (враховуючи Counter-Strike 1.6), заснувати власну кіберспортивну школу Zeus Cyber ​​School і відродити клуб pro100, ставши його президентом. Складається враження, що ця людина втілює всі свої мрії.

WEGAME: Чому перемога Gambit Esports на PGL Major Krakow 2017 є такою важливою? - 3

Зараз Даниїл – один з найпопулярніших українських кіберспортсменів, враховуючи їхні не найвидатніші досягнення цього року з більшості дисциплін. У будь-якому випадку ще тиждень, до The International 7, його точно нікому не обійти.

 

Підписуйтесь на новини Wegame в Facebook та VK!

Цікаві новини

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018

Як геймеру поліпшити ігровий досвід за допомогою нових технологій?

Навіщо потрібна соціальна мережа для геймерів і як працює матчмейкінг-система? На ці питання відповість senior business development manager CRYCASH Олександр...

19 квітня 2018