Чому вам конче потрібна Dark Souls 3?

19 квітня 2016 Чому вам конче потрібна Dark Souls 3?

Більшість критиків вважає Dark Souls 3 найкращою грою серії. У ній ідеально збалансовано сюжет, безліч ігрових можливостей і віртуальний світ має колосальні масштаби. Давайте розберемося, чим насправді нова частина гри відрізняється від своїх попередниць.

Вдосконалена система витривалості

Усім відомо, що в Dark Souls важливою можливістю є перекид. Він дозволяє як ухилитися від атаки, так і здійснити контратаку. Досвідчені гравці користуються цим прийомом регулярно.

У нову гру розробники додали умову – якщо вага екіпірування не перевищує 70% максимальної, ви можете здійснити класичний перекид. Відсутність обмежень на витривалість і максимальна функціональність дозволяють вдало ухилитися від атаки, а також втекти. Перевищення норми не піде на користь герою у всіх аспектах.

Відсутність прокачки броні

У попередніх версіях гравці могли придбати броню, яку можна було прокачати, покращуючи її характеристики. Тепер ця можливість зникла. Натомість з'явилося безліч сетів і предметів екіпірування, що фактично замінює функцію прокачки. Таким чином, ви можете підібрати необхідну кількість предметів під ваш стиль гри, що допоможе триматися під час бою якнайкраще.

Здорове харчування

Зникла можливість відновлювати здоров'я «хілками», які раніше повільно, але впевнено піднімали рівень життя. Тепер ми знову бачимо стару добру схему «фляга та рослини». Це дає прискорення чи інші необхідні на даний момент вміння. До того ж, є дві фляги на вибір. Одна повертає до життя, інша – лікує «ману». Тепер із собою доводиться брати безліч інвентаря, яким користуєшся за потреби.

Є ще багато різних нововведень, які краще вивчити самостійно. Тому швидше купуйте Dark Souls 3 та насолоджуйтеся останньою частиною популярної франшизи.

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018