Чому вам конче потрібна Dark Souls 3?

19 квітня 2016 Чому вам конче потрібна Dark Souls 3?

Більшість критиків вважає Dark Souls 3 найкращою грою серії. У ній ідеально збалансовано сюжет, безліч ігрових можливостей і віртуальний світ має колосальні масштаби. Давайте розберемося, чим насправді нова частина гри відрізняється від своїх попередниць.

Вдосконалена система витривалості

Усім відомо, що в Dark Souls важливою можливістю є перекид. Він дозволяє як ухилитися від атаки, так і здійснити контратаку. Досвідчені гравці користуються цим прийомом регулярно.

У нову гру розробники додали умову – якщо вага екіпірування не перевищує 70% максимальної, ви можете здійснити класичний перекид. Відсутність обмежень на витривалість і максимальна функціональність дозволяють вдало ухилитися від атаки, а також втекти. Перевищення норми не піде на користь герою у всіх аспектах.

Відсутність прокачки броні

У попередніх версіях гравці могли придбати броню, яку можна було прокачати, покращуючи її характеристики. Тепер ця можливість зникла. Натомість з'явилося безліч сетів і предметів екіпірування, що фактично замінює функцію прокачки. Таким чином, ви можете підібрати необхідну кількість предметів під ваш стиль гри, що допоможе триматися під час бою якнайкраще.

Здорове харчування

Зникла можливість відновлювати здоров'я «хілками», які раніше повільно, але впевнено піднімали рівень життя. Тепер ми знову бачимо стару добру схему «фляга та рослини». Це дає прискорення чи інші необхідні на даний момент вміння. До того ж, є дві фляги на вибір. Одна повертає до життя, інша – лікує «ману». Тепер із собою доводиться брати безліч інвентаря, яким користуєшся за потреби.

Є ще багато різних нововведень, які краще вивчити самостійно. Тому швидше купуйте Dark Souls 3 та насолоджуйтеся останньою частиною популярної франшизи.

Цікаві новини

Esports отримав статус офіційного різновиду спорту... Esports отримав статус офіційного різновиду спорту...

7 вересня 2020 року відбулася важлива подія для кіберспортивної та геймінг-індустрії України. Esports було...

7 вересня 2020 року відбулася важлива подія для кіберспортивної та...

15 вересня 2020
Косплей за серіалом «Відьмак» від Netflix: Ренфрі... Косплей за серіалом «Відьмак» від Netflix: Ренфрі...

Косплей за «Відьмаком» дуже популярний, і в Мережі гуляє море як чудових, так і...

Косплей за «Відьмаком» дуже популярний, і в Мережі гуляє море...

08 вересня 2020
Фестиваль WEGAME 6.0 переноситься на квітень 2021... Фестиваль WEGAME 6.0 переноситься на квітень 2021...

WEGAME 6.0 переноситься на квітень 2021 року. Ми працювали над програмою та до останнього...

WEGAME 6.0 переноситься на квітень 2021 року. Ми працювали над...

02 вересня 2020