Pokémon GO: знайти та спіймати. Їх усіх!

01 серпня 2016 Pokémon GO: знайти та спіймати. Їх усіх!

Прочитавши цю статтю, ви збагнете, чому весь світ шаленіє з покемонів! Вам неодмінно закортить приєднатися до цих «усіх».

Спочатку слід встановити Pokémon GO. Інструкцію щодо налаштування ви знайдете тут. А потім розпочинаємо полювання на кумедних кишенькових монстрів. Саме так. Адже слово «покемон» походить від англійського Pocket Monster. 10 років тому покемони перебували на піку всесвітньої популярності завдяки японській анімації. У 2016-му вони вирішили повернутися. Світ покемонів виріс, отже необізнаним знадобиться трохи часу, щоб розібратися. 

Pokémon GO: знайти та спіймати. Їх усіх!  - 1

Гра потребує прогулянок реальними локаціями. Активуємо GPS і мобільний Інтернет, запускаємо гру та вирушаємо до міста. 

Точної карти немає, отже зважаємо на місця, приховані травою, що підозріло рухається, не залишаємо поза увагою індикатор. Монстр виникне на карті, коли ви його знайдете. Тоді дістаємо покебол і кидаємо в нього.

Головна мета – заповнити покедекс і всі доступні категорії в ньому. 

Pokémon GO: знайти та спіймати. Їх усіх!  - 2

Покемони здатні битися (їх потрібно прокачувати) та еволюціонувати (з одного рідкісного виду в інший, що допоможе поповнити покедекс). Є ще й схованки – покестопи – з бонусами. Зазвичай вони трапляються в різноманітних культурних місцях та поруч з пам'ятниками.

Гравцям дозволено створювати команди. Але це лише для п'ятого рівня та вище. Команду можна знайти поруч з баштами – «гіми» мовою гри. Таким чином, прокачується покемон і підвищується престиж гіму. Команди з хорошим рівнем престижу змагаються, виграють і захоплюють тренувальні зали.

Pokémon GO – це прогулянки та пригоди, пошук цікавих місць, нових знайомств!

Це різнопланова гра: зібрали колекцію – розвивайте та еволюціонуйте, прихильники командної гри можуть вступити до гімів.

А ось і трійка найкращих покемонів:

3. Slowbro (витривалість – 190, атака – 184, захист – 198).

Pokémon GO: знайти та спіймати. Їх усіх!  - 3

2. Vaporeon (витривалість – 260, атака – 186, захист – 168).

Pokémon GO: знайти та спіймати. Їх усіх!  - 4

1. Snorlax (витривалість – 320, атака і захист – по 180).

Pokémon GO: знайти та спіймати. Їх усіх!  - 5

Не повіримо, якщо скажете, що не хочете хоча б спробувати зіграти в неї!

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018