Чи отримає «Дедпул» премію «Золотий глобус»?

14 грудня 2016 Чи отримає «Дедпул» премію «Золотий глобус»?

Відвідувачі косплей-шоу фестивалю WEGAME 2.0, швидше за все, пам'ятають персонажа, який відзначився одразу в двох номінаціях. Так, це Дедпул! Місце № 2 у категоріях «Комікси і художня література» та «12-17 років» зайняли Deadpool (Ілля Барановський) і Lady Deadpool (Єлизавета Козаченко) відповідно.

У цьому місяці «балакучий найманець», а точніше – фільм про нього, також встиг отримати чимало цікавих нагород і потрапити до кількох номінацій. Пропонуємо ознайомитися з ними.

Дедпул – найкращий?

У минулі вихідні відбулася церемонія нагородження престижної кінопремії «Вибір критиків». Цього року американські кінокритики визнали найкращою комедією фільм «Дедпул», а найкращим комедійним актором – Раяна Рейнольдса, який зіграв у ньому головну роль. Нагороди ці почесні, але ними святковий збір знаків пошани для фільму не закінчився.

Днями стали відомі номінанти премії «Золотий глобус–2017». Серед претендентів на найкращий фільм і найкращого актора в жанрі комедії чи мюзиклу знову заявлений «Дедпул» спільно з Раяном Рейнольдсом. Більше того, є всі підстави припускати, що як мінімум один «Золотий глобус» творці цієї стрічки все ж отримають.

Перший серед найгірших?

Суперпарубок (але не зовсім герой) у чорно-червоному обтягуючому костюмі підкорив серця багатьох. Навіть незважаючи на безліч ляпів у фільмі.

Нещодавно «Дедпул» отримав ще одну нагороду. Не настільки престижну та приємну, як «Вибір критиків» або «Золотий глобус», але все ж. За версією порталу Movie Mistakes фільм став лідером 2016 року за кількістю помилок, яких припустилися під час зйомок. Загалом нарахували 23 кіноляпи в сюжеті та картинці.

Однак, складно не любити цей фільм чи принаймні персонажа. Хтозна, може, «Дедпул» колись отримає ще й «Оскара», забравши врешті всі найпрестижніші нагороди?

Цікаві новини

Нова зброя в Skyrim і старт другого сезону Call of... Нова зброя в Skyrim і старт другого сезону Call of...

Що очікує геймерів у розширенні для лутер-шутера The Division 2? Як виглядає новий режим...

Що очікує геймерів у розширенні для лутер-шутера The Division 2?...

14 лютого 2020
1+1=1! Квитки на WEGAME 6.0 за спеціальною ціною з... 1+1=1! Квитки на WEGAME 6.0 за спеціальною ціною з...

Усім закоханим в ігри та косплей ми даруємо суперзнижку з нагоди Дня св. Валентина....

Усім закоханим в ігри та косплей ми даруємо суперзнижку з...

13 лютого 2020
Зустрічай суддю косплей-шоу WEGAME 6.0 – Маріанну... Зустрічай суддю косплей-шоу WEGAME 6.0 – Маріанну...

У кожного порядного гік-фестивалю повинні бути свої традиції. Наша – запрошувати до складу журі...

У кожного порядного гік-фестивалю повинні бути свої традиції. Наша –...

12 лютого 2020