Чи отримає «Дедпул» премію «Золотий глобус»?

14 грудня 2016 Чи отримає «Дедпул» премію «Золотий глобус»?

Відвідувачі косплей-шоу фестивалю WEGAME 2.0, швидше за все, пам'ятають персонажа, який відзначився одразу в двох номінаціях. Так, це Дедпул! Місце № 2 у категоріях «Комікси і художня література» та «12-17 років» зайняли Deadpool (Ілля Барановський) і Lady Deadpool (Єлизавета Козаченко) відповідно.

У цьому місяці «балакучий найманець», а точніше – фільм про нього, також встиг отримати чимало цікавих нагород і потрапити до кількох номінацій. Пропонуємо ознайомитися з ними.

Дедпул – найкращий?

У минулі вихідні відбулася церемонія нагородження престижної кінопремії «Вибір критиків». Цього року американські кінокритики визнали найкращою комедією фільм «Дедпул», а найкращим комедійним актором – Раяна Рейнольдса, який зіграв у ньому головну роль. Нагороди ці почесні, але ними святковий збір знаків пошани для фільму не закінчився.

Днями стали відомі номінанти премії «Золотий глобус–2017». Серед претендентів на найкращий фільм і найкращого актора в жанрі комедії чи мюзиклу знову заявлений «Дедпул» спільно з Раяном Рейнольдсом. Більше того, є всі підстави припускати, що як мінімум один «Золотий глобус» творці цієї стрічки все ж отримають.

Перший серед найгірших?

Суперпарубок (але не зовсім герой) у чорно-червоному обтягуючому костюмі підкорив серця багатьох. Навіть незважаючи на безліч ляпів у фільмі.

Нещодавно «Дедпул» отримав ще одну нагороду. Не настільки престижну та приємну, як «Вибір критиків» або «Золотий глобус», але все ж. За версією порталу Movie Mistakes фільм став лідером 2016 року за кількістю помилок, яких припустилися під час зйомок. Загалом нарахували 23 кіноляпи в сюжеті та картинці.

Однак, складно не любити цей фільм чи принаймні персонажа. Хтозна, може, «Дедпул» колись отримає ще й «Оскара», забравши врешті всі найпрестижніші нагороди?

Цікаві новини

Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020