PR-менеджер WEGAME 5.0: Реалізувавши на ювілейному фесті навіть половину задуманого, ми просто затьмаримо попередні

25 лютого 2019 PR-менеджер WEGAME 5.0: Реалізувавши на ювілейному фесті навіть половину задуманого, ми просто затьмаримо попередні

У цьому році фестиваль святкує свій перший ювілей. І це гарна нагода не лише згадати все чудове, що було, але і привнести нові джерела фану на WEGAME 5.0!

Поділитися своїми яскравими спогадами й розповісти про процес підготовки ми попросили PR-менеджера фестивалю Лідію Цененко. Ліда приєдналася до команди організаторів на WEGAME 2.0 як журналіст, а з WEGAME 4.0 стала піарником, взявши на себе спілкування з пресою, блогерами та іншими інфопартнерами фестивалю.

Обов’язково дочитай до кінця, тебе чекає відеозапрошення від Ліди й Маріанни де Морт (суддя косплей-шоу, відеоблогер).
 

Інтерв’юер: WEGAME.

Респондент: Лідія Цененко, PR-менеджер фестивалю (далі – Ліда).
 

WEGAME: Розкажи про своє знайомство з фестивалем. Що найбільше запам’яталося за ці роки?

Ліда: Після співбесіди на посаду в Smile-Expo (компанія-організатор WEGAME) моїм тестовим завданням було написати анонс для WEGAME 2.0. Я закохалася у фестиваль відразу, поки готувала його. І хоча заходів у нас багато, мене взяли на роботу саме над WEGAME 2.0.

Там я брала інтерв’ю в кіберспортсменів і розробників, спілкувалася з багатьма цікавими людьми, які обожнюють ігри та вперше відчула свою причетність до чогось настільки яскравого й масштабного.

Фестиваль WEGAME 3.0 став першим, на якому ми провели нагородження розробників WEGAME Awards. Це привернуло увагу інді-девелоперів і ознайомило відвідувачів фестивалю з цікавими іграми ще до їх релізу.

WEGAME 4.0 для мене теж був особливим. І не тільки завдяки новій посаді. Було цікаво спілкуватися зі ЗМІ та бути «по той бік камери» під час інтерв’ю. Якщо перед WEGAME 3.0 я брала інтерв’ю в Маріанни де Морт, то на WEGAME 4.0 вже вона мене інтерв’ювала. Та й загалом фестиваль був надзвичайно крутим!

Ми побили всі свої рекорди за відвідуваністю у 2018 році, а також створили для шоу-програми круту сцену, яку заслуговують наші косплеєри. Не обійшлося й без складнощів, наприклад зі звуком на тій же сцені, але без них ніяк. Набагато важливіше те, що курс був заданий правильно.

WEGAME: Чого новенького слід чекати від фестивалю в цьому році?

Ліда: О, багато чого. Плани у нас наполеонівські, але, якщо вдасться реалізувати хоч половину задуманого, ювілейний WEGAME затьмарить усі попередні.

Ми вже змінили структуру і правила косплей-шоу, давши більше свободи учасникам і піднявши призові. Зміни будуть і в кібертурнірах. Крім стандартних LAN-фіналів за Dota 2 і CS:GO, на фестивалі вперше відбудуться змагання за PUBG. І ми нарешті повернемо Hearthstone!

Структура WEGAME Awards також зміниться: хочемо приділити їй більше уваги й місця на фестивалі. Ще на фестивалі будуть квести, але про них ми розповімо пізніше.

І це тільки квіточки, ягідками я поки ділитися не можу. Зате можу запропонувати відеоролик, у якому ми з Маріанною запрошуємо на WEGAME 5.0.

WEGAME: А як щодо розподілу за класами? Консоль-боги, ПК-бояри, Гіки, Олдфаги та Мобільні ніндзя. Організатори вже розділилися?

Ліда: Так, це ще одна наша родзинка. З класами будуть пов’язані не тільки зони фестивалю, а й окремі активності. Звісно, ніхто не буде змушувати розподілятися за класами. Але тим, хто вирішить долучитися до певного класу, на фестивалі буде набагато веселіше.

Ми теж поділилися. Я люблю ігри багатьох форматів, але особисто мені було особливо складно вибирати між Мобільними ніндзя, бо я обожнюю Hearthstone, і Гіками, з огляду на любов до настільних ігор. Другі все ж узяли гору в моєму серці.

До речі, про класи. На цю тему ми теж підготували відео! Насправді мені просто дуже сподобався костюм Білого Ходака, і не хотілося так уже відразу його повертати Маріанні. Тож, не судіть суворо.

WEGAME: Чого не зробиш заради фестивалю! Поділишся ще чимось?

Ліда: Після всього побаченого, я вже навряд чи зможу чимось здивувати. Тому просто запрошую на WEGAME 5.0 20–21 квітня в ACCO International EC. У цьому році фестиваль буде особливо крутий, це точно!

Цікаві новини

Готовий набір для стримінгу: Canon представила EOS... Готовий набір для стримінгу: Canon представила EOS...

Значна кількість стримерів-початківців стикається з проблемою вибору відповідного обладнання та надовго зависає на цьому...

Значна кількість стримерів-початківців стикається з проблемою вибору відповідного обладнання та...

02 липня 2020
Членом журі WEGAME Awards стане керівник львівсько... Членом журі WEGAME Awards стане керівник львівсько...

Зустрічайте нового члена журі конкурсу WEGAME Awards – керівника львівського офісу Gameloft Романа Гармаша!...

Зустрічайте нового члена журі конкурсу WEGAME Awards – керівника львівського...

08 квітня 2020
Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020