Святкові курочки CS:GO і Снігуроньки WoT. Дайджест новин зі світу відеоігор

27 грудня 2019 Святкові курочки CS:GO і Снігуроньки WoT. Дайджест новин зі світу відеоігор

Які зимові бонуси очікують гравців в Overwatch? Як танкістам WoT залучити до своєї команди справжню Снігуроньку? Про ці та інші новорічні бонуси для популярних відеоігор читайте в нашому новому дайджесті.

У Overwatch відбувається подія «Зимова казка»

У Overwatch відбувається подія «Зимова казка»

Тематичний бонусний період в Overwatch порадує фанатів гри своєю тривалістю: він стартував 10 грудня та закінчиться тільки 2 січня 2020 року. Геймерам доступні вже знайомі з попередніх років «Полювання на єті» та «Операція Метелиця», а також абсолютно нова бійка «Снігова сутичка».

Випробування діляться на етапи – кожен із них триває тиждень, наприкінці якого учасники отримують заслужені нагороди. Це значки, графіті та зимові види персонажів. Також в Overwatch з’явилися святкові контейнери з новими емоціями, найкращими значками, репліками й іншими сюрпризами.

Новорічний наступ у World of Tanks

Новорічний наступ у World of Tanks

Дід Мороз і його Снігуроньки традиційно принесуть гравцям WoT цілу купу подарунків: починаючи від святкового Ангару та закінчуючи коробками із сюрпризами за проходження місій. Також геймери отримують щоденну випадкову прикрасу та спеціальні завдання, які дають більше досвіду.

Прикраси в грі підвищують Атмосферу свята на певну кількість балів. Після досягнення нового рівня гравець отримує бонусні нагороди у вигляді креслень, слотів, особистого резерву або навіть можливості запросити до команди Снігуроньку. Новорічний наступ триватиме з 13 грудня до 14 січня.

Новий контент FIFA 20 Ultimate Team

Новий контент FIFA 20 Ultimate Team

Святкування Різдва FUTmas почалося в FIFA 20 Ultimate Team ще 13 грудня та тривало до 24 числа. У ці дні геймери могли залучити до своїх команд найкращих футболістів світу цього року. Окрім 24 гравців, які увійшли у випробування підбору команд, ще шість можна було отримати за підсумком завдань.

Протягом усієї кампанії були доступні тематичні щоденні та щотижневі випробування, а також акційні комплекти. FUTmas – це щорічний святковий бонус у FIFA 20 Ultimate Team, уперше його запустили шість років тому та відтоді повторюють щорічно.

Розробники Fortnite додали в гру святковий набір

Розробники Fortnite додали в гру святковий набір

У Fortnite стартував зимовий фест, тому геймери можуть вбратися до свят – для цього потрібно придбати тематичний набір «Зимові легенди». У нього входять особливі скіни – Циклоп, зимовий Агент Різдва, зимовий Карась, Позивний Ельф, а також прикраси на спину. Ті, хто вже отримував екіпіровку Позивний Ельф раніше, зможуть скористатися бонусним скіном М’ятний Ельф.

Шанувальників CS:GO порадували святковими курочками

10 грудня відбувся вихід тематичного оновлення для CS:GO. Воно характеризується не тільки тим, що в грі тепер пішов сніг, усі курочки стали святковими, а геймери можуть кидатися сніжками. Але, окрім того, було проведено налагодження карт Jungle і Office, а також апгрейд сітки Office. До того ж у гру додана нагорода 2020 Service Medal, яку можна буде отримати з 1 січня 2020 року.


Будь у курсі всього, що відбувається у світі відеоігор і косплею – частіше заглядай до розділу «Новини» >>>

Цікаві новини

7 ігор про небезпечні епідемії та віруси 7 ігор про небезпечні епідемії та віруси

Тема масштабних епідемій, які лютують на Землі та вбивають тисячі людей, для відеоігор не...

Тема масштабних епідемій, які лютують на Землі та вбивають тисячі...

14 серпня 2020
Як вибрати гру без купівлі? 5 рекомендацій Як вибрати гру без купівлі? 5 рекомендацій

Сьогодні для геймерів є безліч відеоігор різних жанрів. Вони відрізняються не тільки стилістикою та...

Сьогодні для геймерів є безліч відеоігор різних жанрів. Вони відрізняються...

07 серпня 2020
Засновник Na'Vi планує змінити вигляд українського... Засновник Na'Vi планує змінити вигляд українського...

Минулого тижня Мережу облетіла новина про те, що новим власником київського готелю «Дніпро», який...

Минулого тижня Мережу облетіла новина про те, що новим власником...

30 липня 2020