Святкові курочки CS:GO і Снігуроньки WoT. Дайджест новин зі світу відеоігор

27 грудня 2019 Святкові курочки CS:GO і Снігуроньки WoT. Дайджест новин зі світу відеоігор

Які зимові бонуси очікують гравців в Overwatch? Як танкістам WoT залучити до своєї команди справжню Снігуроньку? Про ці та інші новорічні бонуси для популярних відеоігор читайте в нашому новому дайджесті.

У Overwatch відбувається подія «Зимова казка»

У Overwatch відбувається подія «Зимова казка»

Тематичний бонусний період в Overwatch порадує фанатів гри своєю тривалістю: він стартував 10 грудня та закінчиться тільки 2 січня 2020 року. Геймерам доступні вже знайомі з попередніх років «Полювання на єті» та «Операція Метелиця», а також абсолютно нова бійка «Снігова сутичка».

Випробування діляться на етапи – кожен із них триває тиждень, наприкінці якого учасники отримують заслужені нагороди. Це значки, графіті та зимові види персонажів. Також в Overwatch з’явилися святкові контейнери з новими емоціями, найкращими значками, репліками й іншими сюрпризами.

Новорічний наступ у World of Tanks

Новорічний наступ у World of Tanks

Дід Мороз і його Снігуроньки традиційно принесуть гравцям WoT цілу купу подарунків: починаючи від святкового Ангару та закінчуючи коробками із сюрпризами за проходження місій. Також геймери отримують щоденну випадкову прикрасу та спеціальні завдання, які дають більше досвіду.

Прикраси в грі підвищують Атмосферу свята на певну кількість балів. Після досягнення нового рівня гравець отримує бонусні нагороди у вигляді креслень, слотів, особистого резерву або навіть можливості запросити до команди Снігуроньку. Новорічний наступ триватиме з 13 грудня до 14 січня.

Новий контент FIFA 20 Ultimate Team

Новий контент FIFA 20 Ultimate Team

Святкування Різдва FUTmas почалося в FIFA 20 Ultimate Team ще 13 грудня та тривало до 24 числа. У ці дні геймери могли залучити до своїх команд найкращих футболістів світу цього року. Окрім 24 гравців, які увійшли у випробування підбору команд, ще шість можна було отримати за підсумком завдань.

Протягом усієї кампанії були доступні тематичні щоденні та щотижневі випробування, а також акційні комплекти. FUTmas – це щорічний святковий бонус у FIFA 20 Ultimate Team, уперше його запустили шість років тому та відтоді повторюють щорічно.

Розробники Fortnite додали в гру святковий набір

Розробники Fortnite додали в гру святковий набір

У Fortnite стартував зимовий фест, тому геймери можуть вбратися до свят – для цього потрібно придбати тематичний набір «Зимові легенди». У нього входять особливі скіни – Циклоп, зимовий Агент Різдва, зимовий Карась, Позивний Ельф, а також прикраси на спину. Ті, хто вже отримував екіпіровку Позивний Ельф раніше, зможуть скористатися бонусним скіном М’ятний Ельф.

Шанувальників CS:GO порадували святковими курочками

10 грудня відбувся вихід тематичного оновлення для CS:GO. Воно характеризується не тільки тим, що в грі тепер пішов сніг, усі курочки стали святковими, а геймери можуть кидатися сніжками. Але, окрім того, було проведено налагодження карт Jungle і Office, а також апгрейд сітки Office. До того ж у гру додана нагорода 2020 Service Medal, яку можна буде отримати з 1 січня 2020 року.


Будь у курсі всього, що відбувається у світі відеоігор і косплею – частіше заглядай до розділу «Новини» >>>

Цікаві новини

Рейтинг найкращих киберспортсменів від HLTV.org і... Рейтинг найкращих киберспортсменів від HLTV.org і...

Чи вдалося українцеві «s1mple» з Na'Vi втретє поспіль стати найкращим гравцем світу за CS:...

Чи вдалося українцеві «s1mple» з Na'Vi втретє поспіль стати найкращим...

24 січня 2020
Отримуй подарунки та бийся в гейм-батлах на фестив... Отримуй подарунки та бийся в гейм-батлах на фестив...

11-12 квітня в столичному Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) відбудеться шостий фестиваль для гіків і...

11-12 квітня в столичному Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) відбудеться шостий...

24 січня 2020
Психологи в кіберспорті: особливості професії Психологи в кіберспорті: особливості професії

Психологи давно популярні в традиційному спорті, але для галузі esports ця професія порівняно нова....

Психологи давно популярні в традиційному спорті, але для галузі esports...

21 січня 2020