Представник DXRacer: про якість геймерських крісел, WeGame 4.0 та спільні прагнення

01 червня 2018 Представник DXRacer: про якість геймерських крісел, WeGame 4.0 та спільні прагнення

У будь-якій грі – чи то в Dota2, чи то в Hearthstone – крім усього іншого, досить важливо зручно розташуватися, але у той же час і не перегнути палицю щодо комфорту, щоб не заснути під час змагань. Тому для геймерів, а особливо професійних, правильне крісло – просто необхідність.

Так, експонентом фестивалю WeGame 4.0 стала компанія DXRacer – виробник геймерських крісел преміум-класу. Ми поспілкувалися з маркетинг-менеджером компанії Олексієм Смагіним.

Інтерв'юер: WeGame (WG)

Спікер: Олексій Смагін (О. С.)

WG: Яка головна фішка вашої продукції для геймерів?

О. С.: Основна перевага – це неабиякий асортимент і форм, і дизайну. Мовиться про сотню різних найменувань або моделей, тому будь-хто будь-якої комплекції може індивідуально вибрати крісло для себе.

Зараз оновлюється вигляд продукції, але у будь-якому випадку – незалежно від типу – користувач отримує дуже якісне крісло.

WG: Що ж таке особливе відбувалося на вашому стенді під час фестивалю?

О. С.: Ми розіграли два крісла серед відвідувачів і тих, хто підписався на WeGame. Гості фестивалю заповнювали анкету учасника особисто, інша ж категорія могла виграти таке ж крісло через Інтернет. Як результат – WeGame і DXRacer подарували відразу два комп'ютерних крісла геймерам.

На нашому стенді можна було гарно відпочити: наприклад, зіграти в MK на висококласному ноутбуці з вигнутим екраном.

Було легко і весело. Поряд з нами постійно були люди, і всі шість посадочних місць жодного разу не залишалися порожніми. Особисто мені це дуже сподобалося. Приємно, що стенд так зацікавив, отже, ми все робимо правильно, отже, ми ще більше наблизилися до нашої аудиторії.

WG: Як вам захід цього року?

О. С.: Як відвідувачу, мені тут дуже подобається, тому що зібралося багато публіки. WeGame 4.0 об'єднав захоплюючих і зацікавлених людей. Це саме той момент, коли натхненні однією ідеєю в онлайн-світі комп'ютерних ігор виходять в офлайн. Дуже добре, що таким поціновувачам дають можливість збиратися, тренуватися, грати, брати участь в чемпіонатах. І головне, що кожен може презентувати власні риси вдачі: хтось в косплеї, хтось в іграх, а дехто – у квестах і розіграшах. Багато фана, посмішок, все досить позитивно – це дуже класно.


Читайте також: хто переміг на WEGAME Awards цього року, а також інтерв'ю з іншими експонентами фестивалю.

Цікаві новини

Dota 2 у 2019 році: подробиці сезону й розклад турнірів

Valve поділилися довгоочікуваною інформацією — як буде проходити The International 2019. Правила участі трохи змінилися, це ж стосується й розіграшу...

10 жовтня 2018

Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака»

За якою книгою, або ж комп’ютерною грою можна зробити найкращий косплей у світі? Звичайно ж, за «Відьмаком». Тут стільки яскравих...

05 жовтня 2018

Теорія від фанатів Марвел: генерал Росс — скрулл

Вихід першого трейлера «Капітана Марвел» шокував фанатів новими теоріями. Одна з них про те, що генерал Росс — це скрулл....

04 жовтня 2018