Представник компанії COUGAR: «Відвідувачі фестивалю опинилися у рідній стихії»

23 червня 2018 Представник компанії COUGAR: «Відвідувачі фестивалю опинилися у рідній стихії»

Ексклюзивним спонсором четвертого фестивалю для гіків і геймерів – WEGAME – став німецький бренд COUGAR. Які новинки представила компанія і чим вони унікальні, нам розповів продакт-менеджер COUGAR Дмитро Іванов.

Інтерв'юер: WEGAME (WG)

Спікер: Дмитро Іванов (Д.І.)

WG: Доброго дня, Дмитре! Розкажіть про компанію

Д.І.: Сьогодні COUGAR – один з тих гравців, що стрімко розвивається на ринку геймерської периферії. Ми пропонуємо ентузіастам комп'ютерні мишки, клавіатури, гарнітури, корпуси, блоки живлення та ігрові крісла. Компанія EDG GROUP ексклюзивно поставляє ці товари до України. Це той приклад, коли одним брендом випущена досить повна лінійка. Я оцінюю, що за спектром охоплення ми посідаємо одне з топових місць.


WG: Які цікаві новинки пропонуєте відвідувачам цього року?

Д.І.: Цього року COUGAR анонсувала серію, розроблену спільно з компанією Wargaming. Йдеться про брендовану продукцію World of Tanks. Нова механічна клавіатура Cougar Ultimus і достатньо відома нашим шанувальникам брендована мишка Cougar Revenger S, нова гарнітура Phontum з можливістю заміни амбушур (у наборі – два комплекти амбушур: більш легкий і більш масивний). З цієї ж серії – шикарний килимок для мишки ARENA: величезний, з неабияким принтом. Саме це ми представляємо на ринку сьогодні.

Якщо говорити про WEGAME, то ми провели розіграш продукції серед відвідувачів фестивалю, які заповнили спеціальну анкету на нашому стенді. Крім того, всі, хто зацікавився компанією, отримали знижки на придбання товару на нашому сайті. А з партнерами «Зона 51» ми провели промоакцію, надаючи знижки на увесь асортимент їхньої продукції.


WG: Як оцінюєте WEGAME 4.0?

Д.І.: Один з найкращих фестивалів серії. Тут дуже багато людей, які представляють зацікавлену цільову аудиторію. Очі палають – це значить, що гості цікавляться і жодної хвилини не нудьгують. Відвідувачі фестивалю у рідній стихії.


Читайте такожпро те, як на стенді компанії HyperX збирали геймерський ПК і знищували старі клавіатури.

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018