П'ятірка найкровожерливіших героїв і антигероїв коміксів

13 лютого 2017 П'ятірка найкровожерливіших героїв і антигероїв коміксів

Всесвіти Marvel Comics і DC Comics переповнені нещадними та кровожерливими лиходіями, але є найвидатніші в цьому плані персонажі, яких зазвичай вважають героями чи антигероями. Незабаром вийде фільм «Логан» з рейтингом R, торішня стрічка «Дедпул» все ще не дає про себе забути. Давайте докладніше згадаємо подвиги цих та інших персонажів, страшних у своїй жорстокості.

Росомаха (Marvel)

П'ятірка найкровожерливіших героїв і антигероїв коміксів - 1

Ідеальна зброя в людській подобі, з поганим характером і добрим серцем. Історія життя Логана досить непроста. Навіть не маючи жодного бажання брати участь у всіх супергеройських розборках, йому доводилося ставати їхньою частиною.

Найхворобливіша для персонажа подія відбулася на сторінках коміксу «Старий Логан», сюжет якого частково став базою для нового фільму. Вважаючи, що бореться зі злодіями, які напали на школу для молодих мутантів, Росомаха вбиває всіх «Людей Ікс». Причиною стала ілюзія, яку наклав Містеріо, але кров друзів, однак, «на руках» Логана.

Комедіант (DC)

П'ятірка найкровожерливіших героїв і антигероїв коміксів - 2

Едвард Блейк, хоча й був частиною «Хоронителів», не відрізнявся особливими героїчними звичками. Вбивати лиходіїв і ворогів держави йому було приємно остільки, оскільки вбивства його швидше розважали, ніж були необхідністю. Мабуть, найпримітнішим був епізод, в якому під час В'єтнамської війни Комедіант вбиває пострілом в обличчя вагітну від нього дівчину.

Дедпул (Marvel)

П'ятірка найкровожерливіших героїв і антигероїв коміксів - 3

«Дедпул вбиває всесвіт Марвел», «Дедпул винищує класику», «Дедпул вбиває Дедпула» - вже за назвами цих кількох коміксів про персонажа стає зрозуміло, що його автори дуже люблять влаштовувати «криваву різанину» в історіях про «балакучого найманця». На щастя, регенерація у Дедпула працює відмінно, а зайві докори сумління його ночами не турбують.

Лобо (DC)

П'ятірка найкровожерливіших героїв і антигероїв коміксів - 4

Один з найяскравіших другорядних персонажів всесвіту DC Comics. Нехай Лобо не часто зустрічався навіть в анімаційних екранізаціях, але фанатів персонаж має безліч. Нова лінійка коміксів New 52, на жаль, скасовує всю передісторію персонажа, виставляючи його самоназванцем. Новий Лобо зовсім не брутальний і мало кому став до вподоби. Однак, він залишається жорстоким найманцем, безжальним вбивцею, професіоналом своєї справи.

Блейд (Marvel)

П'ятірка найкровожерливіших героїв і антигероїв коміксів - 5

Робота мисливця на вампірів - справа непроста, залишає відбиток на характері. Блейд представляє інтереси Добра в Marvel, але його не назвеш надто турботливим захисником слабких. Вибираючи між порятунком людського життя та вбивством вампіра, він зазвичай обирає друге.

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018