Розкриваємо карти: суддею косплей-шоу WEGAME 6.0. стане ларпер і відеоблогер Андрій Бірюлін

24 березня 2021Розкриваємо карти: суддею косплей-шоу WEGAME 6.0. стане ларпер і відеоблогер Андрій Бірюлін

Оцінюватиме учасників яскравого косплей-шоу фестивалю WEGAME 6.0. ларпер, відеоблогер і викладач акторської майстерності Андрій Бірюлін. Тільки уяви, скільки всього він знає про справжнє перевтілення в героя!

Андрій – фанат фільмів, аніме та відеоігор. Він займається фотографією, веде канали на YouTube про LARP, є засновником інтер’єрної фотостудії GROT і співвласником костюмерної Castle Wardrobe.

На що звертатиме увагу суддя під час оцінювання учасників косплей-шоу та чим його можна підкорити? Шукай цю секретну інформацію в нашому широкому досьє на експерта!

Картка ларпера:

  • Ім’я/нікнейм: Андрій Бірюлін aka WISE
  • Суперсила: суперчесність і супермозок.
  • Слабкість: до енергетиків.
  • Улюблений герой: Людина-павук.
  • Думка про LARP і косплей.

Попри те, що багато хто вважає LARP і косплей різними хобі, Андрій стверджує: спільного в них дуже багато. Окрім переодягання в певного героя, і там, і там потрібно зіграти персонажа, передати його характер і манеру поведінки.

Головна відмінність, на думку судді, у тому, що мета косплею – це демонстрація образу. Неважливо, чи ти пішов на фестиваль із глядачами, чи переодягнувся в себе вдома й опублікував фото косплею в соцмережах.

LARP ж має на меті «пожити» в образі когось іншого, у ньому є ігрові елементи, рольовики/ларпери взаємодіють одне з одним. Тут і вищий рівень занурення в процес, і свої нюанси створення костюма, і міцніші матеріали. У LARP речі мають бути не просто візуально схожі на оригінал, але і приносити користь.

Наприклад, якщо косплеєр може вирізати щось із пінопласту та пофарбувати, то ларпер, коли йому для костюма потрібна поясна шкіряна сумка, робить її дійсно зі справжньої шкіри.

  • Досвід викладання акторської майстерності в Київському національному університеті театру, кіно й телебачення імені Івана Карпенка-Карого.

Зізнається, що завжди мав тягу до викладання. Як тільки з’явилася можливість повернутися в альма-матер – відразу ж зробив це.

Мету бачить у самому задоволенні від викладання. А ще в написанні наукових робіт, які пов’язані з популярною культурою.

  • Досвід у косплеї.

Якщо говорити про традиційне розуміння косплею, то відразу згадує перевтілення в героїв із «Відьмака» і «Скайріму». Але все ж зауважує, що тема перетворення в іншого персонажа й зовні, і внутрішньо йому дуже близька як акторові та рольовику (ларперу).

  • Що оцінюватиме в учасниках косплей-шоу як суддя.

Чекатиме на вау-ефект! Радить косплеєрам максимально використовувати свої сильні сторони, але й не забувати про інші аспекти виступу.

Як костюмер зможе оцінити якість вбрання, крою та тканини, а як викладач акторської майстерності в національному університеті – правдоподібність перевтілення в персонажа. Як фанат косплею та гік оцінить, наскільки точно учасники потрапили в канон, а як блогер, який знімає відео про створення броні та зброї, розповість, чи вдався крафт.

  • Очікування від фестивалю WEGAME 6.0.

Хоче, щоб усе було, «як у старі добрі», але так скучив за фестами, що навіть готовий сидіти на заході в масці.

Завжди відчував у собі задатки актора? Фанатієш від героїв відеоігор чи кіновсесвіту? А, може, ще й костюми пробував створювати? Тоді тобі точно до нас!


Реєструйся на участь у феєричному косплей-шоу та гарантовано отримай багато фану, нових друзів, визнання глядачів, а також можливість позмагатися за перемогу!

Реєстрація >>>

Цікаві новини

Хто обиратиме переможців WEGAME Awards? Представляємо членів експертного журі
Хто обиратиме переможців WEGAME Awards? Представля...Хто обиратиме переможців WEGAME Awards? Представля...

12-13 червня в Києві відбудеться яскравий фестиваль WEGAME 6.0, який присвячений гейм- і гік-культурі....

12-13 червня в Києві відбудеться яскравий фестиваль WEGAME 6.0, який...

13 квітня 2021
Засновниця Fenindom Cosplay Agency Марія Карпенко оцінюватиме учасників косплей-шоу WEGAME 6.0
Засновниця Fenindom Cosplay Agency Марія Карпенко...Засновниця Fenindom Cosplay Agency Марія Карпенко...

Настав час познайомити тебе з третьою членкинею журі косплей-шоу WEGAME 6.0! Нею стане засновниця...

Настав час познайомити тебе з третьою членкинею журі косплей-шоу WEGAME...

31 березня 2021
Розкриваємо карти: суддею косплей-шоу WEGAME 6.0. стане ларпер і відеоблогер Андрій Бірюлін
Розкриваємо карти: суддею косплей-шоу WEGAME 6.0....Розкриваємо карти: суддею косплей-шоу WEGAME 6.0....

Оцінюватиме учасників яскравого косплей-шоу фестивалю WEGAME 6.0. ларпер, відеоблогер і викладач акторської майстерності Андрій...

Оцінюватиме учасників яскравого косплей-шоу фестивалю WEGAME 6.0. ларпер, відеоблогер і...

24 березня 2021