Розробники TowerHex Games: «Геймери створили такий ажіотаж, що ми записували охочих пограти в окремий список»

08 травня 2019 Розробники TowerHex Games: «Геймери створили такий ажіотаж, що ми записували охочих пограти в окремий список»

Дворазовий лауреат WEGAME Awards цього року — гра для віртуальної реальності TowerHex. Новинка вразила не тільки членів експертного журі, а й більшу частину відвідувачів WEGAME 5.0, які віддали за неї свої голоси.

У результаті рольова пригодницька гра отримала нагороду в номінації Best VR Game за оцінкою суддів, а також Audience Awards — найкращий продукт на думку геймерів.

Ми поспілкувалися з творцем VR-мультиплеєра — представником студії TowerHex Games. Він розповів нам, у чому головна особливість TowerHex, навіщо потрібні дві версії й коли гру можна буде знайти на Steam.
 

Інтерв’юер: WEGAME 5.0 (WEGAME).

Респондент: Андрій Пікуза, компанія TowerHex Games (А.П.)

WEGAME: Доброго дня, Андрію! Розкажіть загалом про компанію.

А.П.: Добрий день! Я презентую латвійську компанію розробників TowerHex. Ця гра — спільна розробка, оскільки ми представники компанії в Україні, а є ще розробники в Латвії. Спільними зусиллями ми розкрутимо цей проект.

WEGAME: У чому головна особливість TowerHex, її фішка?

А.П.: Це VR-гра, яка орієнтована на дві категорії користувачів. Існує звичайна й бізнес-версія, перша — для тих геймерів, які збираються грати вдома, якщо в них є відповідна техніка. Друга призначена на студії, там вона буде реалізована в повному форматі, і геймери зможуть отримати більше кайфу.

Чому? Тому що гра незвичайна: її особливість у тому, що вона адаптується до будь-якого приміщення. Ми можемо запрограмувати локації під будь-яке приміщення, навіть із перешкодами. У грі текстури реалізуються максимально точно, щоб не було травм, щоб гравці не заходили за межі, але весь кайф не в цьому. Він у взаємодії між геймерами.

WEGAME: Скільки людей може одночасно пограти в TowerHex?

А.П.: Гра призначена на кількість геймерів від двох до чотирьох осіб. Завдяки нашим налаштування і приладам люди можуть відчувати один одного. Зазвичай, коли геймери грають в VR-гру, не вистачає деяких додаткових вражень. Адже що таке віртуальна реальність? Обман мозку (зору, слуху) — а тут ми ще додали тактильних відчуттів.

Іншими словами, у нас гравці можуть не тільки бачити один одного в процесі гри, а й відчувати. Наприклад, віртуальне поплескування по плечу буде передаватися, як реальне. Це додає ще вражень і дає змогу зануритися у віртуальну реальність майже на сто відсотків. Коли один буде махати мечем або списом, другий буде пригинатися, а ще можна передавати один одному предмети. Загалом, головне задоволення — це можливість пограти компанією й повноцінно взаємодіяти в грі.

WEGAME: На якій стадії створення перебуває проект? Це готовий варіант або тестова версія?

А.П.: Гра насправді готова, на Steam звичайна версія з’явиться в травні, буде перед-реліз і знижки на перший час. І бізнес-модель уже готова: її можна купити, і вона більш повноформатна, дає більше можливостей.

WEGAME: Що відбувалося в дні виставки у вас на стенді, як взаємодіяли з публікою?

А.П.: Ми демонстрували можливості гри. На жаль, тут ми могли показати тільки звичайну версію, але вона дає чітке уявлення про те, що відбувається. Можна спробувати, відчути, зрозуміти фізику й дійсно зануритися у віртуальну реальність. Плюс, ми показували тим, хто в цьому розбирається, що гра адаптувалася під надане приміщення. Можна було подивитися на процес на моніторах, зробити хороші фото, пограти самому.

Розробники TowerHex Games: «Геймери створили такий ажіотаж, що ми записували охочих пограти в окремий список»

WEGAME: Чи висока активність публіки, наскільки зацікавлені геймери в продукті?

А.П.: Дуже висока активність людей, у нас усе розписано за хвилинами. Була спочатку жива черга, але геймери створили такий ажіотаж, що довелося записувати охочих в окремий список.

Сам WEGAME 5.0 просто супер, дуже сподобалася організація: починаючи з переговорів і закінчуючи тим, як усе відбувається на місці. Усе відмінно. Атмосфера заходу класна. Найбільше сподобався косплей — це дуже красиво.

Цікаві новини

Esports отримав статус офіційного різновиду спорту... Esports отримав статус офіційного різновиду спорту...

7 вересня 2020 року відбулася важлива подія для кіберспортивної та геймінг-індустрії України. Esports було...

7 вересня 2020 року відбулася важлива подія для кіберспортивної та...

15 вересня 2020
Косплей за серіалом «Відьмак» від Netflix: Ренфрі... Косплей за серіалом «Відьмак» від Netflix: Ренфрі...

Косплей за «Відьмаком» дуже популярний, і в Мережі гуляє море як чудових, так і...

Косплей за «Відьмаком» дуже популярний, і в Мережі гуляє море...

08 вересня 2020
Фестиваль WEGAME 6.0 переноситься на квітень 2021... Фестиваль WEGAME 6.0 переноситься на квітень 2021...

WEGAME 6.0 переноситься на квітень 2021 року. Ми працювали над програмою та до останнього...

WEGAME 6.0 переноситься на квітень 2021 року. Ми працювали над...

02 вересня 2020