Розробники TowerHex Games: «Геймери створили такий ажіотаж, що ми записували охочих пограти в окремий список»

08 травня 2019 Розробники TowerHex Games: «Геймери створили такий ажіотаж, що ми записували охочих пограти в окремий список»

Дворазовий лауреат WEGAME Awards цього року — гра для віртуальної реальності TowerHex. Новинка вразила не тільки членів експертного журі, а й більшу частину відвідувачів WEGAME 5.0, які віддали за неї свої голоси.

У результаті рольова пригодницька гра отримала нагороду в номінації Best VR Game за оцінкою суддів, а також Audience Awards — найкращий продукт на думку геймерів.

Ми поспілкувалися з творцем VR-мультиплеєра — представником студії TowerHex Games. Він розповів нам, у чому головна особливість TowerHex, навіщо потрібні дві версії й коли гру можна буде знайти на Steam.
 

Інтерв’юер: WEGAME 5.0 (WEGAME).

Респондент: Андрій Пікуза, компанія TowerHex Games (А.П.)

WEGAME: Доброго дня, Андрію! Розкажіть загалом про компанію.

А.П.: Добрий день! Я презентую латвійську компанію розробників TowerHex. Ця гра — спільна розробка, оскільки ми представники компанії в Україні, а є ще розробники в Латвії. Спільними зусиллями ми розкрутимо цей проект.

WEGAME: У чому головна особливість TowerHex, її фішка?

А.П.: Це VR-гра, яка орієнтована на дві категорії користувачів. Існує звичайна й бізнес-версія, перша — для тих геймерів, які збираються грати вдома, якщо в них є відповідна техніка. Друга призначена на студії, там вона буде реалізована в повному форматі, і геймери зможуть отримати більше кайфу.

Чому? Тому що гра незвичайна: її особливість у тому, що вона адаптується до будь-якого приміщення. Ми можемо запрограмувати локації під будь-яке приміщення, навіть із перешкодами. У грі текстури реалізуються максимально точно, щоб не було травм, щоб гравці не заходили за межі, але весь кайф не в цьому. Він у взаємодії між геймерами.

WEGAME: Скільки людей може одночасно пограти в TowerHex?

А.П.: Гра призначена на кількість геймерів від двох до чотирьох осіб. Завдяки нашим налаштування і приладам люди можуть відчувати один одного. Зазвичай, коли геймери грають в VR-гру, не вистачає деяких додаткових вражень. Адже що таке віртуальна реальність? Обман мозку (зору, слуху) — а тут ми ще додали тактильних відчуттів.

Іншими словами, у нас гравці можуть не тільки бачити один одного в процесі гри, а й відчувати. Наприклад, віртуальне поплескування по плечу буде передаватися, як реальне. Це додає ще вражень і дає змогу зануритися у віртуальну реальність майже на сто відсотків. Коли один буде махати мечем або списом, другий буде пригинатися, а ще можна передавати один одному предмети. Загалом, головне задоволення — це можливість пограти компанією й повноцінно взаємодіяти в грі.

WEGAME: На якій стадії створення перебуває проект? Це готовий варіант або тестова версія?

А.П.: Гра насправді готова, на Steam звичайна версія з’явиться в травні, буде перед-реліз і знижки на перший час. І бізнес-модель уже готова: її можна купити, і вона більш повноформатна, дає більше можливостей.

WEGAME: Що відбувалося в дні виставки у вас на стенді, як взаємодіяли з публікою?

А.П.: Ми демонстрували можливості гри. На жаль, тут ми могли показати тільки звичайну версію, але вона дає чітке уявлення про те, що відбувається. Можна спробувати, відчути, зрозуміти фізику й дійсно зануритися у віртуальну реальність. Плюс, ми показували тим, хто в цьому розбирається, що гра адаптувалася під надане приміщення. Можна було подивитися на процес на моніторах, зробити хороші фото, пограти самому.

Розробники TowerHex Games: «Геймери створили такий ажіотаж, що ми записували охочих пограти в окремий список»

WEGAME: Чи висока активність публіки, наскільки зацікавлені геймери в продукті?

А.П.: Дуже висока активність людей, у нас усе розписано за хвилинами. Була спочатку жива черга, але геймери створили такий ажіотаж, що довелося записувати охочих в окремий список.

Сам WEGAME 5.0 просто супер, дуже сподобалася організація: починаючи з переговорів і закінчуючи тим, як усе відбувається на місці. Усе відмінно. Атмосфера заходу класна. Найбільше сподобався косплей — це дуже красиво.

Цікаві новини

Досвідчена косплеєрка та засновниця Fenindom Cospl... Досвідчена косплеєрка та засновниця Fenindom Cospl...

Зустрічай Марію Карпенко, також відому як Fenix Fatalist, – косплеєрку, засновницю власного креативного агентства...

Зустрічай Марію Карпенко, також відому як Fenix Fatalist, – косплеєрку,...

19 лютого 2020
До складу журі WEGAME Awards увійде співзасновник... До складу журі WEGAME Awards увійде співзасновник...

12 квітня на шостому геймерському фестивалі WEGAME відбудеться традиційне нагородження інді-розробників WEGAME Awards! Членом...

12 квітня на шостому геймерському фестивалі WEGAME відбудеться традиційне нагородження...

17 лютого 2020
Нова зброя в Skyrim і старт другого сезону Call of... Нова зброя в Skyrim і старт другого сезону Call of...

Що очікує геймерів у розширенні для лутер-шутера The Division 2? Як виглядає новий режим...

Що очікує геймерів у розширенні для лутер-шутера The Division 2?...

14 лютого 2020