Реальні злочинці, на яких схожі персонажі «Загону самогубців»

26 серпня 2016 Реальні злочинці, на яких схожі персонажі «Загону самогубців»

Герої фільму «Загін самогубців», вони ж – популярні лиходії всесвіту DC, дещо схожі на реальних злочинців. Що їх поєднує?

Рік Флег (Rick Flag) і Ді Бі Купер

Реальні злочинці, на яких схожі персонажі «Загону самогубців» - 1

Ден Купер відомий захопленням у заручники пасажирів рейсового літаку з вимогою викупу в 200 000 доларів. Викуп він отримав, пасажирів відпустив і зник з грішми. Після цього він надіслав листа до «Лос-Анджелес Таймс», у якому пояснив причини свого вчинку та запевнив, що в будь-якому випадку не завдав би шкоди заручникам. Злочинця спіймати так і не вдалося.

Рік Флег не є злочинцем чи лиходієм, але членство в Загоні псує його репутацію. До того ж військовий психічно нестабільний, і багато хто відзначав його схожість з найманим вбивцею Дедшотом.

Об'єднує Флега та Купера готовність до скоєння «не зовсім законних» вчинків, які поєднуються з турботою про безневинних людей. 

Дедшот (Deadshot) та Лі Харві Освальд

Реальні злочинці, на яких схожі персонажі «Загону самогубців» - 2

Лі Харві Освальд є ймовірним вбивцею Джона Кенеді, зрадником батьківщини та комуністом. У минулому морський піхотинець і влучний снайпер. Тричі потрапляв під трибунал через агресивну поведінку та неприпустиме застосування зброї. Свого часу співробітники оцінили його як компетентного керівника групи.

Дедшот – найманий вбивця, що стріляє без промахів. Агресивний і ворожий. У фільмі «Загін самогубців» виступає в якості неформального лідера.

Об'єднують Дедшота та Освальда агресивність, майстерність у володінні стрілецькою зброєю та лідерські якості.

Харлі Квінн (Harley Quinn) і Бонні Паркер

Реальні злочинці, на яких схожі персонажі «Загону самогубців» - 3

Бонні Паркер знають як «прекрасну половину» кримінального дуету «Бонні та Клайд». Дівчина була постійним партнером Клайда Берроу у всіх його численних злочинах з моменту їхньої зустрічі і померла разом з ним під час перестрілки з поліцією.

Харлі Квінн спочатку з'явилася у всесвіті DC як спільниця Джокера, шалено (у всіх сенсах) в нього закохана. Харлі допомагала коханому та завжди підтримувала його, незважаючи на регулярні спроби Джокера вбити чи покалічити її.

Об'єднують Бонні та Харлі їхня любов і відданість своїм кримінальним партнерам.

Джокер (Joker) і Аль Капоне

Реальні злочинці, на яких схожі персонажі «Загону самогубців» - 4

Аль Капоне здобув славу жорстокістю своїх злочинів і багаторічною невловимістю з боку представників закону. Серед його правопорушень – сутенерство, контрабанда та підпільний гральний бізнес. Але найжахливішим його вчинком є «Бійня в День Святого Валентина».

Джокер – божевільний злочинець, геніальний лиходій і позбавлений моралі вбивця. Він не є членом Загону самогубців, але, безумовно, в DC Comics найпопулярніший і найзагадковіший суперлиходій. Неодноразово провертав масові злочини з безліччю поранених і вбитих серед громадянського населення.

Об'єднують Джокера та Аль Капоне вміння планувати та втілювати в життя геніальні злочини та здатність залишатися безкарними.

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018