Рен «Juicy Juice» Газар стане членом журі косплей-конкурсу WEGAME 3.0

13 березня 2017 Рен «Juicy Juice» Газар стане членом журі косплей-конкурсу WEGAME 3.0

8-9 квітня на фестивалі WEGAME 3.0 суддею косплей-шоу стане Рен «Juicy Juice» Газар - голова косплей-команди CosWave («КосВейв»).

Рен захоплюється косплеєм вже 7 років, щоразу створюючи дедалі яскравіші та незабутніші образи. Займається геймдизайном, поєднуючи роботу з любов'ю до відеоігор і креативністю. Фанатіє від коміксів, фільмів та ігор. Його часто запрошували на фінали «Континентальної ліги з League of Legends», був гостем фестивалю «Відеоспека». У реаліті-шоу «Битви геймерів» брав участь у ролі тренера з косплею.

Косбенд CosWave - одна з перших професійних косплей-команд України, за роки свого існування відвідала безліч фестивалів і на більшості з них займала призові місця.

Під керівництвом Рена «Juicy Juice» Газара команда CosWave перемагала на всіх великих українських фестивалях. Самого ж капітана постійно запрошують стати гостем масштабних тематичних івентів.

Учасники CosWave перемагали на наступних конкурсах:

  • «ОТОБЭ» (Київ);
  • Anicon (Львів);
  • Natsu Nami (Одеса);
  • «Нихон Тайсай» (Донецьк).

Реєстрацію на косплей-шоу WEGAME 3.0 відкрито! Подробиці читай тут. Щоб подати аявку на участь, заповни анкету. Квитки на фестиваль продаються за посиланням.

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018