Рен «Juicy Juice» Газар стане членом журі косплей-конкурсу WEGAME 3.0

13 березня 2017 Рен «Juicy Juice» Газар стане членом журі косплей-конкурсу WEGAME 3.0

8-9 квітня на фестивалі WEGAME 3.0 суддею косплей-шоу стане Рен «Juicy Juice» Газар - голова косплей-команди CosWave («КосВейв»).

Рен захоплюється косплеєм вже 7 років, щоразу створюючи дедалі яскравіші та незабутніші образи. Займається геймдизайном, поєднуючи роботу з любов'ю до відеоігор і креативністю. Фанатіє від коміксів, фільмів та ігор. Його часто запрошували на фінали «Континентальної ліги з League of Legends», був гостем фестивалю «Відеоспека». У реаліті-шоу «Битви геймерів» брав участь у ролі тренера з косплею.

Косбенд CosWave - одна з перших професійних косплей-команд України, за роки свого існування відвідала безліч фестивалів і на більшості з них займала призові місця.

Під керівництвом Рена «Juicy Juice» Газара команда CosWave перемагала на всіх великих українських фестивалях. Самого ж капітана постійно запрошують стати гостем масштабних тематичних івентів.

Учасники CosWave перемагали на наступних конкурсах:

  • «ОТОБЭ» (Київ);
  • Anicon (Львів);
  • Natsu Nami (Одеса);
  • «Нихон Тайсай» (Донецьк).

Реєстрацію на косплей-шоу WEGAME 3.0 відкрито! Подробиці читай тут. Щоб подати аявку на участь, заповни анкету. Квитки на фестиваль продаються за посиланням.

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018