Рен «Juicy Juice» Газар стане членом журі косплей-конкурсу WEGAME 3.0

13 березня 2017 Рен «Juicy Juice» Газар стане членом журі косплей-конкурсу WEGAME 3.0

8-9 квітня на фестивалі WEGAME 3.0 суддею косплей-шоу стане Рен «Juicy Juice» Газар - голова косплей-команди CosWave («КосВейв»).

Рен захоплюється косплеєм вже 7 років, щоразу створюючи дедалі яскравіші та незабутніші образи. Займається геймдизайном, поєднуючи роботу з любов'ю до відеоігор і креативністю. Фанатіє від коміксів, фільмів та ігор. Його часто запрошували на фінали «Континентальної ліги з League of Legends», був гостем фестивалю «Відеоспека». У реаліті-шоу «Битви геймерів» брав участь у ролі тренера з косплею.

Косбенд CosWave - одна з перших професійних косплей-команд України, за роки свого існування відвідала безліч фестивалів і на більшості з них займала призові місця.

Під керівництвом Рена «Juicy Juice» Газара команда CosWave перемагала на всіх великих українських фестивалях. Самого ж капітана постійно запрошують стати гостем масштабних тематичних івентів.

Учасники CosWave перемагали на наступних конкурсах:

  • «ОТОБЭ» (Київ);
  • Anicon (Львів);
  • Natsu Nami (Одеса);
  • «Нихон Тайсай» (Донецьк).

Реєстрацію на косплей-шоу WEGAME 3.0 відкрито! Подробиці читай тут. Щоб подати аявку на участь, заповни анкету. Квитки на фестиваль продаються за посиланням.

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018