Ринок консольних ігор виріс, а гра Nintendo Switch найшвидше продається в США. Новини тижня

21 грудня 2018 Ринок консольних ігор виріс, а гра Nintendo Switch найшвидше продається в США. Новини тижня

Новим членом Залу слави AIAS стане голова студії, яка випустила франшизу Halo. Тим часом Nintendo претендує на звання найуспішнішого розробника року. Про ці та інші події зі світу ігор читайте в нашому традиційному дайджесті.

Трейлер фільму «Хеллбой» показали на день раніше

Через передчасний витік відео в мережу творці фільму «Хеллбой: Відродження кривавої королеви» виклали трейлер на добу раніше, ніж планували. Третя частина фентезі про пригоди демона з пекла вийде на екрани у квітні 2019 року й буде маркована рейтингом R.

Повну версію трейлера презентували на Comic-Con в Нью-Йорку, і цей показ відразу з’явився в мережі. Тому творці картини оперативно виклали в мережу відео високої якості. Згідно із сюжетом, Хеллбой відправиться до Великобританії, де буде боротися з відьмою із Середньовіччя. Головні ролі виконуватимуть: Девід Харбор («Дуже дивні справи»), Іян Макшейн («Американські боги») і Міла Йовович («П’ятий елемент»).

Nintendo Switch побила рекорд продажів у США

Згідно з даними аналітичної компанії NPD Group, гра Nintendo Switch продається найшвидше в США за останні півтора року. З моменту виходу (березень 2017 року) в Штатах розпродали 8,7 млн ​​Nintendo Switch.

Показники на кінець листопада 2018 року демонструють, що Nintendo — найуспішніший видавець ігор за останні 12 місяців. І це без урахування даних Super Smash Bros.Ultimate — гри, яка продається найшвидше в історії домашніх консолей Nintendo в Європі і в США. За 11 днів американські геймери придбали 3 млн копій Super Smash Bros. Ultimate.

Частка ігор на PC опустилася нижче консольної

Частка PC-ринку у 2018-ому в порівнянні з показниками 2017 року впала з 28 до 25 %. За інформацією від Gamebomb.ru, з кожних чотирьох доларів, які були витрачені на ігри в цьому році, лише один припадає на комп’ютерні. Водночас інші сегменти відвойовують більшу частину ринку й розвиваються активніше.

Заробіток РС-галузі у 2018 році становить $33,4 млрд, тоді як частка консольних ігор збільшилася до $38,3 млрд (це на 15,2 % більше, ніж у 2017-ому). Але найбільш разючі показники в галузі мобільних ігор, на яку припадає 47 % ринкової частки ($63,2 млрд). У загальній сумі ігрова індустрія у 2018 році оцінюється в $134,9 млрд, а це на 10,9 % більше, ніж у минулому.

Стали відомі системні вимоги Mortal Kombat 11

На офіційній сторінці Mortal Kombat 11 в Steam з’явилися мінімальні системні вимоги до РС. Рекомендовані показники для РС зросли, якщо порівнювати їх з попередньою версією, але не стали нереальними. Mortal Kombat 11 вже можна попередньо замовити для всіх платформ, крім Nintendo Switch.

Файтинг анонсували всього два тижні тому, але поки невідомо, яким стане геймплей і ростер гравців. Поки що геймери можуть оцінити трейлер Mortal Kombat 11 та готувати свій комп’ютер до виходу гри, який запланований на 23 квітня 2019 року.

Глава 343 Industries потрапить у Зал слави AIAS

Директор 343 Industries Бонні Росс стане першою жінкою в Залі слави американської Академії інтерактивних мистецтв і наук AIAS. Студія 343 Industries знаменита серією ігор Halo, які за весь час існування принесли $6 млрд. Це одна з найвідоміших у світі франшиз, які зробили ігрову індустрію популярною.

WeGame: Rinok konsolnih Igor virIs, a gra Nintendo Switch nayshvidshe prodaEtsya v SShA. Novini tizhnya

Бонні Росс отримає нагороду 13 лютого 2019 року, під час щорічної церемонії D.I.C.E. Awards. Директорка 343 Industries стане 23-м за рахунком членом Залу слави AIAS.


Більше новин зі світу відеоігор, коміксів і фантастики

Цікаві новини

Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020