S1mple пообіцяв краще спати, щоб Na'Vi продовжила вигравати

04 грудня 2017 S1mple пообіцяв краще спати, щоб Na'Vi продовжила вигравати

Більше року CS:GO-склад клубу Natus Vincere G2A не здобував гучних перемог, привертаючи до себе увагу лише черговими трансферами. Однак, надихнувшись чи то переходом до команди Дениса «electronic» Шаріпова, чи то нещодавньою перемогою їхнього Dota 2-складу на Adrenaline Cyber ​​League, кіберспортсмени виграли великий турнір у Швеції.

Перемога у DreamHack Winter 2017 принесла «жовто-чорним» не лише визнання і грошову винагороду $ 50 тис., а й натхнення на нові звершення.

Профільне видання HLTV.org нагородило Олександра «s1mple» Костилева медаллю найціннішого гравця турніру (MVP). В інтерв'ю виданню кіберспортсмен розповів про фінальну гру з клубом mousesports і про плани команди.

Відповідаючи на питання про те, чи побачимо ми сильну гру Na'Vi у майбутньому, s1mple сказав, що сподівається на це і пообіцяв: «Я буду спати краще, бо знаю, якщо я краще сплю, то і граю краще».

Залишається лише побажати Олександрові гарного сну перед офлайн-кваліфікацією і основними матчами чемпіонату ELEAGUE Major: Boston 2018. Вигравши бостонський ЧС, колектив отримає $ 500 тис., що також повинно посприяти здоровому сну.

 

Цікаві новини

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018

Як геймеру поліпшити ігровий досвід за допомогою нових технологій?

Навіщо потрібна соціальна мережа для геймерів і як працює матчмейкінг-система? На ці питання відповість senior business development manager CRYCASH Олександр...

19 квітня 2018