Наймасштабніші ігрові події світу і України

27 липня 2018 Наймасштабніші ігрові події світу і України

Запрошуємо у майбутнє, де вже зараз справжнісінький рай для геймерів – тематичні виставки та івенти надихають масштабами і кількістю. Які ж з ігрових виставок Києва та інших міст світу заслуговують на твою увагу?

Наймасштабніші ігрові виставки світу

Electronic Entertainment Expo (Лос-Анджелес, Каліфорнія, США)

Один з ключових івентів року відеоігрової галузі. Проводиться з 1995 року і традиційно збирає дуже велику аудиторію. На виставці представлені останні новинки провідних видавців, виробників і розробників. Більшість заходів івенту відкриті для публіки, але є й тільки для ЗМІ.

Penny Arcade Expo (США)

Ця виставка стартувала у 2004 році, проводиться в декількох містах Америки – Вашингтоні, Бостоні та Сан-Антоніо у 2018. Вона має декілька підрозділів, навіть Австралійський, але загалом концепція така: на івенті здійснюються презентації від інді-розробників і великих компаній, тестування і навіть змагання.

Gamescom (Німеччина, Кельн)

Вважається наймасштабнішою виставкою Європи і однією з найкрутіших у світі. В очікуваннях на виставку не лише розробники, а й неабияка кількість геймерів з усіх куточків планети. Саме там, на Gamescom, починаються продажі новинок ААА-ігор, а також проводяться презентації та анонси майбутніх розробок. Окрім геймерів, фестиваль відвідують косплейщики і поціновувачі гік-культури.

Світ ігор і comic-con RUSSIA

Проводиться з 2006 року, є однією з перших на території СНД. Гікам, косплейщикам і, звичайно ж, любителям відеоігор там буде чим зайняти себе: тестування новинок, презентації, турніри і багато іншого.

Ігрові виставки Києва

Круті івенти для геймерів і розробників проводяться і в Україні.

DevGammKiev

Це – професійна конференція для розробників та ігрових експертів з СНД. Вважається найбільшою у сфері B2B, діє з 2008 року. Ефективний нетворкінг для всіх охочих представників гейм-індустрії. Здебільшого збирає учасників з України, Росії, Білорусі.

Games Gathering

Абсолютно «молодий» захід, який у 2018 році відбуватиметься вдруге. B2B-конференція присвячена розробці та створенню відеоігор.

WeGame

І, звичайно ж, наймасштабніший, відкритий і для користувачів, і для розробників івент – WeGame. Вже вчетверте подія об'єднує всіх-всіх геймерів України, а також кращих авторів ігор, геймдизайнерів і тестувальників. На івенті можна відвідати відкриті лекції від професіоналів сфери створення ігор, а ще є можливість просто розважитися. Протестувати новинки, взяти участь у кібертурнірах і змаганнях з Mortal Kombat.

Крім того, на івенті презентовані технічні новинки від розробників гейм-периферії, на стендах експонентів проводяться розіграші та акції. Також фестиваль відомий незабутнім косплей-шоу, адже щороку на конкурсі найяскравіші учасники з усіх куточків України.

Однією з традиційних «фішок» WeGame – нагородження переможців премії WEGAME Awards: кращих з кращих галузі розробки ігор. Зокрема – призерів «народних симпатій».


Наступного року відбудеться вже ювілейний WeGame 5.0. Це буде феєрично, тож не зволікай, стеж за новинами!

Цікаві новини

Збірна України з PES, minor-турнір у Буковелі, зма... Збірна України з PES, minor-турнір у Буковелі, зма...

Кіберспортивні турніри з різних дисциплін відбуваються у всьому світі, й Україна не виняток. Ми...

Кіберспортивні турніри з різних дисциплін відбуваються у всьому світі, й...

06 грудня 2019
Розвиток пам’яті та мультизадачності: чим корисні... Розвиток пам’яті та мультизадачності: чим корисні...

Сучасні відеоігри не тільки відкривають перед нами нові світи, а й допомагають розвиватися. Поліпшення...

Сучасні відеоігри не тільки відкривають перед нами нові світи, а...

05 грудня 2019
Тест на знання WEGAME. Перевір свої сили Тест на знання WEGAME. Перевір свої сили

Готуючись до WEGAME 6.0, ми згадуємо всі попередні фестивалі та їхні основні фішки. Щоб...

Готуючись до WEGAME 6.0, ми згадуємо всі попередні фестивалі та...

03 грудня 2019