Наймасштабніші ігрові події світу і України

27 липня 2018 Наймасштабніші ігрові події світу і України

Запрошуємо у майбутнє, де вже зараз справжнісінький рай для геймерів – тематичні виставки та івенти надихають масштабами і кількістю. Які ж з ігрових виставок Києва та інших міст світу заслуговують на твою увагу?

Наймасштабніші ігрові виставки світу

Electronic Entertainment Expo (Лос-Анджелес, Каліфорнія, США)

Один з ключових івентів року відеоігрової галузі. Проводиться з 1995 року і традиційно збирає дуже велику аудиторію. На виставці представлені останні новинки провідних видавців, виробників і розробників. Більшість заходів івенту відкриті для публіки, але є й тільки для ЗМІ.

Penny Arcade Expo (США)

Ця виставка стартувала у 2004 році, проводиться в декількох містах Америки – Вашингтоні, Бостоні та Сан-Антоніо у 2018. Вона має декілька підрозділів, навіть Австралійський, але загалом концепція така: на івенті здійснюються презентації від інді-розробників і великих компаній, тестування і навіть змагання.

Gamescom (Німеччина, Кельн)

Вважається наймасштабнішою виставкою Європи і однією з найкрутіших у світі. В очікуваннях на виставку не лише розробники, а й неабияка кількість геймерів з усіх куточків планети. Саме там, на Gamescom, починаються продажі новинок ААА-ігор, а також проводяться презентації та анонси майбутніх розробок. Окрім геймерів, фестиваль відвідують косплейщики і поціновувачі гік-культури.

Світ ігор і comic-con RUSSIA

Проводиться з 2006 року, є однією з перших на території СНД. Гікам, косплейщикам і, звичайно ж, любителям відеоігор там буде чим зайняти себе: тестування новинок, презентації, турніри і багато іншого.

Ігрові виставки Києва

Круті івенти для геймерів і розробників проводяться і в Україні.

DevGammKiev

Це – професійна конференція для розробників та ігрових експертів з СНД. Вважається найбільшою у сфері B2B, діє з 2008 року. Ефективний нетворкінг для всіх охочих представників гейм-індустрії. Здебільшого збирає учасників з України, Росії, Білорусі.

Games Gathering

Абсолютно «молодий» захід, який у 2018 році відбуватиметься вдруге. B2B-конференція присвячена розробці та створенню відеоігор.

WeGame

І, звичайно ж, наймасштабніший, відкритий і для користувачів, і для розробників івент – WeGame. Вже вчетверте подія об'єднує всіх-всіх геймерів України, а також кращих авторів ігор, геймдизайнерів і тестувальників. На івенті можна відвідати відкриті лекції від професіоналів сфери створення ігор, а ще є можливість просто розважитися. Протестувати новинки, взяти участь у кібертурнірах і змаганнях з Mortal Kombat.

Крім того, на івенті презентовані технічні новинки від розробників гейм-периферії, на стендах експонентів проводяться розіграші та акції. Також фестиваль відомий незабутнім косплей-шоу, адже щороку на конкурсі найяскравіші учасники з усіх куточків України.

Однією з традиційних «фішок» WeGame – нагородження переможців премії WEGAME Awards: кращих з кращих галузі розробки ігор. Зокрема – призерів «народних симпатій».


Наступного року відбудеться вже ювілейний WeGame 5.0. Це буде феєрично, тож не зволікай, стеж за новинами!

Цікаві новини

Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020