Найгучніші новинки відеоігор жовтня

02 листопада 2016 Найгучніші новинки відеоігор жовтня

Середина осені виявилася врожайним періодом для геймерів. Світ побачили довгоочікувані продовження комп'ютерних ігор у різних жанрах.

Sid Meier’s Civilization 6

Розробники з Firaxis Games зберегли властивості симулятора, які забезпечують йому популярність вже три десятки років поспіль. Нововведення торкнулися лише нових можливостей, з якими глибше пізнаєш розвиток власної держави. Зокрема, ділиш міста на райони, об'єднуєш юніті в загони, а релігія та культура сильніше впливають на результат гри.

Dark Souls 3 – Ashes of Ariandel

Перше з двох анонсованих доповнень до Dark Souls 3 практично не перегукується з сюжетом головної гри. Крім того, дія відбувається в іншій місцевості, гравці зустрічають нових ворогів, арсенал збагачено новою зброєю. Пригода захоплює, але, на жаль, гра триває недовго.

Mafia 3

Довгоочікуване продовження гангстерської історії спочатку засмутило геймерів через технічні проблеми, але вони виправляються. Що б там не було, Mafia 3 тішить чудово пропрацьованим Новим Орлеаном шістдесятих років минулого століття та цікавим сюжетом. Здобуваючи авторитет у мафіозних колах разом з головним героєм, гравці дізнаються про все, що залишилося за кадром у другій частині гри.

Gears of War 4

Нова версія популярного екшену видалася вдалішою за дві попередні. Розробники The Coalition прикрасили гру захоплюючим сюжетом, якісними кінематографічними сценами, відмінним почуттям гумору. Звісно, жорсткі бої з перестрілками теж ніхто не відміняв.

Shadow Warrior 2

Колишній сьоґун Ло Ван знову з нами. Він кришить на шматки та розстрілює натовпи чудовиськ. Гравцям гарантовано море крові та безліч гострих жартів. До другої частини Shadow Warrior автори додали випадково генеруючі рівні, що робить унікальним кожне проходження.

Battlefield 1

Нечасто розробники скеровують прихильників шутерів до Першої світової війни. Команда EA DICE вирішила це виправити в Battlefield 1. Тут гравці побачать в дії неповороткі танки, масивні цепеліни, кінну кавалерію, бронепотяги та хімічну зброю. Гру виконано в кращих традиціях цієї серії.

Titanfall 2

Розробник Respawn Entertainment перетворив Titanfall в одиночну кампанію з сюжетом. Гравці тут можуть швидко переміщуватися в просторі завдяки гакові-кішці та джетпакам. Битися при потребі допомагають титани, а битися доводиться не лише з людьми, але й з роботами.

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018