Найочікуваніші ігрові новинки 2018-го. Частина 2-а

02 січня 2018 Найочікуваніші ігрові новинки 2018-го. Частина 2-а

У прийдешньому році ми, зрозуміло, найбільше чекаємо виходу нових відеоігор. Одних – більше, інших – менше. На сайті WEGAME вже була розміщена перша частина збірки найбільш бажаних релізів, але найцікавіші ми залишили для другої частини. Настав час розглянути 5 най-найочікуваніших ігор 2018-го.

Metro Exodus

З останніх новин про третю гру у світі романів Дмитра Глухівського: реліз передбачено на осінь 2018-го. Зважаючи на трейлери, шутер буде барвистим, навіть враховуючи пануючі зимові пейзажі. Нагадаємо, що кінець-кінцем головний герой – Артем – буде подорожувати пустельною постапокаліптичною Росією на паровозі «Аврора», шукаючи для себе та інших, що вижили, новий будинок.

Far Cry 5

Головний персонаж гри – помічник шерифа у вигаданому окрузі Хоуп американського штату Монтана. Головний герой повинен перемогти ватажка злочинної секти «Врата Едему». Як і попередні частини серії, це – пригодницький екшен-шутер від першої особи у відкритому світі. З нововведень, відзначимо толерантний редактор персонажів, що дозволяє змінити головному героєві стать і колір шкіри.

The Last of Us 2

Для початку зазначимо, що гра може і не вийти у цьому році, наприкінці 2017-го були чутки про перенесення її релізу на 2019-й. Хоча, будемо оптимістами.

Сиквел зворушливої історії про виживання Джоела і юної Еллі в постапокаліптичному світі обіцяє позбутися чарівних сподівань на світле майбутнє. Події відбуваються через 5 років після кінця оригінальної історії. 19-річною дівчиною, яка подорослішала і стане головною героїнею другої гри, керуватиме пекуча жага помсти. За словами розробників, ніяким персонажам пощади не буде.

Ексклюзив для консолі PlayStation 4.

Detroit: Become Human

Ще одна гра, яка вийде тільки на PS4. Неонуарний трилер, що подається у форматі інтерактивного кіно. Реліз заплановано на весну 2018-го. У центрі сюжету – жінка-андроїд Кара, яка тікає з лабораторії, яка ж її і створила, щоб знайти своє місце у світі людей. Кара не готова прийняти роль механічної служниці, тому на неї чекає непростий шлях самоусвідомлення та самореалізації.

Kingdom Come: Deliverance

Вихід цієї RPG у відкритому середньовічному світі запланований на 13 лютого. Грати треба буде за сина коваля. Його ім’я – Індржих, саме на нього очікує нелегка місія – врятувати Вацлава IV – законного спадкоємця короля Богемії. При цьому гравець сам обирає, як домогтися своєї мети. Нелінійність сюжету дозволяє бути і героєм, і лиходієм, розвивати стосунки з персонажами, допомагаючи, вбиваючи або навіть спокушаючи.

 

Підписуйтесь на новини Wegame в Facebook та VK!

Цікаві новини

Членом журі WEGAME Awards стане керівник львівсько... Членом журі WEGAME Awards стане керівник львівсько...

Зустрічайте нового члена журі конкурсу WEGAME Awards – керівника львівського офісу Gameloft Романа Гармаша!...

Зустрічайте нового члена журі конкурсу WEGAME Awards – керівника львівського...

08 квітня 2020
Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020