Найоригінальніші місця, де відбувалися кіберспортивні турніри

06 березня 2019 Найоригінальніші місця, де відбувалися кіберспортивні турніри

Як думаєш, де найкраще проводити масштабний кібертурнір: у розкішному театральному залі або в церкві? Ні, це не фантазії, а реальність! Дізнайся, у яких найоригінальніших і несподіваних локаціях уже відбулися світові змагання з кіберспорту.

1. Круїзний лайнер гранд-класу (Nanyang Dota 2 Championships — Cruise Cup 2016)

Однією з досить відомих і найрозкішніших локацій, де були організовані кібертурніри, став круїзний лайнер вищого класу. Місцем проведення Nanyang Dota 2 Championships у 2016 році став величезний лайнер Sapphire Princess, який вміщував 2670 осіб. Зрозуміла річ, на борту цього гіганта були всі зручності й можливі в таких умовах розваги: ​​басейни, тенісні корти й навіть поле для гольфу.

Учасникам Nanyang Dota 2 Championships — Cruise Cup в перервах між матчами нудно не було. В LAN-фіналі брали участь чотири колективи з Китаю (Wings Gaming, Newbee, iG Vitality і Invictus Gaming), вони боролися за призовий фонд розміром в $ 45 тисяч. Титул чемпіона і $ 22 тисяч призових виграв тоді колектив Wings Gaming. Турнір на круїзному лайнері відбувався протягом п’яти днів: з 13 до 17 жовтня.

2. Бостонський Wang Theatre (Dota 2 — The Boston Major 2016)

Наступна локація, яку можна вважати нестандартною для проведення кіберспортивного турніру, належить до досить пафосних майданчиків. Це театр, який перебуває в Бостоні (США) і називається Wang Theatre. У місці, яке ніяк не пов’язано зі відеоіграми, провели ключовий турнір з Dota 2 — The Boston Major 2016.

Театр був відкритий в 1925 році і працює донині, приймаючи у своїх стінах відомих поп-зірок, також на сцені Wang Theatre ставляться масштабні мюзикли. У турнірі, який проводився з 3 до 10 грудня, узяли участь 16 команд, вони боролися за призовий фонд $ 3 млн.

3. Зал церкви Святого Романо (Italian Esports Open 2017)

Італійські організатори кіберспортивних змагань за Overwatch, Quake Champions і Hearthstone вибрали дуже незвичайне місце, де організовують зустрічі геймерів. Ним стала церква Сан-Романо, яка розташована в місті Лукка. Ні, вони не зійшли з розуму, адже в будівлі вже багато років не проводяться служби, а церква передана в масове користування.

Стара будівля була зведена ще в VIII столітті, а зараз пройшла низку реставрацій і оновлень. З 2016-2017 років там проводився італійський івент Lucca Comics & Game, у межах якого і відбувся один із турнірів Esports Open 2017. У змаганні брали участь гравці в Quake і StarCraft. Серед учасників, які боролися за призовий фонд у $16 тис. у 2017 році, були такі кіберспортсмени: Сандер Vo0 Каас’ягер, Мачей Av3k Кшіковскі, Марцел k1llsen Пауль і Томас hal Аваллон.

4. Madison Square Garden (чемпіонат світу з League of Legends 2016)

Легендарний комплекс, розташований у Нью-Йорку, — місце для регулярного проведення спортивних змагань міжнародного рівня, у якому щорічно відбувається 300+ різних заходів. Madison Square Garden вміщує неймовірну кількість глядачів — аж 20 000. Також на цій арені, яка побудована в 1968 році, у різний час було виграно більше чемпіонських титулів, ніж на будь-який іншій у світі.

Не оминули увагою Madison Square Garden і організатори кіберспортивних турнірів міжнародного формату. Тут відбулися фінальні змагання американської ліги LCS (2015) і півфінальні турніри чемпіонату світу з League of Legends (2016). Ажіотаж був такий, що обидва рази люди розкупили практично всі квитки на глядацькі місця.

5. Соляна шахта «Величка» (Gwent Challenger 2018)

Недавнім відкриттям у плані локацій для кіберспортивних турнірів стала польська соляна шахта «Величка». Навесні 2018 року в ній провели змагання з карткової гри Gwent — Gwent Challenger 2018. Під час чемпіонату вісім найкращих гравців боролися за призовий фонд — 100 тисяч доларів (а також окуляри Crown Points і звання переможця). Чесно заслужену 61 тисячу доларів отримав чемпіон турніру Даміан TailBot Кажмерчак.

Шахта «Величка» — атмосферне місце, яке нагадує одну з локацій гри «Відьмак». Крім того, це об’єкт спадщини ЮНЕСКО, а також місце з дуже давньою історією. Загальна протяжність шахти з усіма коридорами — 200 кілометрів, кам’яні солі добувалися там починаючи з 1044 року, саме ж родовище утворилося 15 мільйонів років тому.

Кіберспортивні баталії, які відбудуться в межах ювілейного фестивалю WEGAME 5.0, пройдуть не борту лайнера, але від того будуть не менш гарячими! Адже учасників чекає не тільки підтримка фанатів і слава, а й цінні призи від наших спонсорів.

Головна гральна подія України відбудеться в Києві 20 і 21 квітня.

Цікаві новини

Засновник Na'Vi планує змінити вигляд українського... Засновник Na'Vi планує змінити вигляд українського...

Минулого тижня Мережу облетіла новина про те, що новим власником київського готелю «Дніпро», який...

Минулого тижня Мережу облетіла новина про те, що новим власником...

30 липня 2020
Дати виходу нових сезонів «Відьмака», «Хлопаків»,... Дати виходу нових сезонів «Відьмака», «Хлопаків»,...

Пандемія коронавірусу відчутно вплинула на серіальне виробництво, нехай і не настільки помітно, як на...

Пандемія коронавірусу відчутно вплинула на серіальне виробництво, нехай і не...

24 липня 2020
Мешканці вулиць Найт-Сіті: косплей за Cyberpunk 20... Мешканці вулиць Найт-Сіті: косплей за Cyberpunk 20...

Cyberpunk 2077 від CD Projekt RED була анонсована ще у 2012 році, реліз у...

Cyberpunk 2077 від CD Projekt RED була анонсована ще у...

15 липня 2020