Найоригінальніші місця, де відбувалися кіберспортивні турніри

06 березня 2019 Найоригінальніші місця, де відбувалися кіберспортивні турніри

Як думаєш, де найкраще проводити масштабний кібертурнір: у розкішному театральному залі або в церкві? Ні, це не фантазії, а реальність! Дізнайся, у яких найоригінальніших і несподіваних локаціях уже відбулися світові змагання з кіберспорту.

1. Круїзний лайнер гранд-класу (Nanyang Dota 2 Championships — Cruise Cup 2016)

Однією з досить відомих і найрозкішніших локацій, де були організовані кібертурніри, став круїзний лайнер вищого класу. Місцем проведення Nanyang Dota 2 Championships у 2016 році став величезний лайнер Sapphire Princess, який вміщував 2670 осіб. Зрозуміла річ, на борту цього гіганта були всі зручності й можливі в таких умовах розваги: ​​басейни, тенісні корти й навіть поле для гольфу.

Учасникам Nanyang Dota 2 Championships — Cruise Cup в перервах між матчами нудно не було. В LAN-фіналі брали участь чотири колективи з Китаю (Wings Gaming, Newbee, iG Vitality і Invictus Gaming), вони боролися за призовий фонд розміром в $ 45 тисяч. Титул чемпіона і $ 22 тисяч призових виграв тоді колектив Wings Gaming. Турнір на круїзному лайнері відбувався протягом п’яти днів: з 13 до 17 жовтня.

2. Бостонський Wang Theatre (Dota 2 — The Boston Major 2016)

Наступна локація, яку можна вважати нестандартною для проведення кіберспортивного турніру, належить до досить пафосних майданчиків. Це театр, який перебуває в Бостоні (США) і називається Wang Theatre. У місці, яке ніяк не пов’язано зі відеоіграми, провели ключовий турнір з Dota 2 — The Boston Major 2016.

Театр був відкритий в 1925 році і працює донині, приймаючи у своїх стінах відомих поп-зірок, також на сцені Wang Theatre ставляться масштабні мюзикли. У турнірі, який проводився з 3 до 10 грудня, узяли участь 16 команд, вони боролися за призовий фонд $ 3 млн.

3. Зал церкви Святого Романо (Italian Esports Open 2017)

Італійські організатори кіберспортивних змагань за Overwatch, Quake Champions і Hearthstone вибрали дуже незвичайне місце, де організовують зустрічі геймерів. Ним стала церква Сан-Романо, яка розташована в місті Лукка. Ні, вони не зійшли з розуму, адже в будівлі вже багато років не проводяться служби, а церква передана в масове користування.

Стара будівля була зведена ще в VIII столітті, а зараз пройшла низку реставрацій і оновлень. З 2016-2017 років там проводився італійський івент Lucca Comics & Game, у межах якого і відбувся один із турнірів Esports Open 2017. У змаганні брали участь гравці в Quake і StarCraft. Серед учасників, які боролися за призовий фонд у $16 тис. у 2017 році, були такі кіберспортсмени: Сандер Vo0 Каас’ягер, Мачей Av3k Кшіковскі, Марцел k1llsen Пауль і Томас hal Аваллон.

4. Madison Square Garden (чемпіонат світу з League of Legends 2016)

Легендарний комплекс, розташований у Нью-Йорку, — місце для регулярного проведення спортивних змагань міжнародного рівня, у якому щорічно відбувається 300+ різних заходів. Madison Square Garden вміщує неймовірну кількість глядачів — аж 20 000. Також на цій арені, яка побудована в 1968 році, у різний час було виграно більше чемпіонських титулів, ніж на будь-який іншій у світі.

Не оминули увагою Madison Square Garden і організатори кіберспортивних турнірів міжнародного формату. Тут відбулися фінальні змагання американської ліги LCS (2015) і півфінальні турніри чемпіонату світу з League of Legends (2016). Ажіотаж був такий, що обидва рази люди розкупили практично всі квитки на глядацькі місця.

5. Соляна шахта «Величка» (Gwent Challenger 2018)

Недавнім відкриттям у плані локацій для кіберспортивних турнірів стала польська соляна шахта «Величка». Навесні 2018 року в ній провели змагання з карткової гри Gwent — Gwent Challenger 2018. Під час чемпіонату вісім найкращих гравців боролися за призовий фонд — 100 тисяч доларів (а також окуляри Crown Points і звання переможця). Чесно заслужену 61 тисячу доларів отримав чемпіон турніру Даміан TailBot Кажмерчак.

Шахта «Величка» — атмосферне місце, яке нагадує одну з локацій гри «Відьмак». Крім того, це об’єкт спадщини ЮНЕСКО, а також місце з дуже давньою історією. Загальна протяжність шахти з усіма коридорами — 200 кілометрів, кам’яні солі добувалися там починаючи з 1044 року, саме ж родовище утворилося 15 мільйонів років тому.

Кіберспортивні баталії, які відбудуться в межах ювілейного фестивалю WEGAME 5.0, пройдуть не борту лайнера, але від того будуть не менш гарячими! Адже учасників чекає не тільки підтримка фанатів і слава, а й цінні призи від наших спонсорів.

Головна гральна подія України відбудеться в Києві 20 і 21 квітня.

Цікаві новини

Який вигляд має новий бетцикл і що буде в Cyberpun... Який вигляд має новий бетцикл і що буде в Cyberpun...

Чим здивує action-adventure гра Spider-Man: Miles Morales, які класи персонажів геймери зустрінуть у Cyberpunk...

Чим здивує action-adventure гра Spider-Man: Miles Morales, які класи персонажів...

29 жовтня 2020
Esports отримав статус офіційного різновиду спорту... Esports отримав статус офіційного різновиду спорту...

7 вересня 2020 року відбулася важлива подія для кіберспортивної та геймінг-індустрії України. Esports було...

7 вересня 2020 року відбулася важлива подія для кіберспортивної та...

15 вересня 2020
Косплей за серіалом «Відьмак» від Netflix: Ренфрі... Косплей за серіалом «Відьмак» від Netflix: Ренфрі...

Косплей за «Відьмаком» дуже популярний, і в Мережі гуляє море як чудових, так і...

Косплей за «Відьмаком» дуже популярний, і в Мережі гуляє море...

08 вересня 2020