Найскладніші сучасні ігри

20 вересня 2016 Найскладніші сучасні ігри

Demon's Souls

Розробники з компанії From Software навіть не думали, що крім фанатів східного трешу, хтось ще зверне увагу на похмуру Demon's Souls. Виявляється, у світі існує безліч шанувальників ігор, які захоплюються щохвилинним збереженням, натовпом монстрів і постійними труднощами, які на них чекають протягом всього сюжету. Demon's Souls стала хітом ще до офіційного релізу в світі.

Baroque

Ця гра є прикладом того, як головний герой здатен постійно висіти на волосині від смерті та водночас не розраховувати на порятунок. Baroque змусить вас битися з монстрами, які постійно норовлять вирвати вам серце, при цьому здолати їх зовсім непросто, а якщо ви не впораєтеся – доведеться повернутися до старту, втративши досвід і предмети.

Resonance of Fate

Тут доведеться серйозно попітніти. Такої складної бойової системи, яка враховує всі показники героїв, ви не зустрінете більше ніде. Ця рольова гра змушує думати масштабно та завжди прораховувати дії на два-три кроки наперед. Вона навряд чи підійде для дітей, та й не кожен дорослий здатен з нею впоратися.

Dragon's Dogma

Ще одна рольова гра, яка на перший погляд видається цілком звичайною. Але варто припуститися помилки (повернути не туди чи виконати неправильну дію), як з'являється натовп монстрів, які за лічені секунди знищують головного героя. Тому будьте пильними з Dragon's Dogma.

FTL: Faster Than Light

Гра у жанрі космічної стратегії здається досить простою. Завдання полягає в тому, щоб передати повідомлення союзникам, переховуючись на своєму кораблі від флоту противника. Але труднощі, які на вас чекають на шляху, змусять полоскотати нерви. Під час мандрівки може трапитися все що завгодно, зокрема – метеоритні опади. Якщо корабель зазнає аварії, ваш файл збереження буде знищено і доведеться розпочинати спочатку.

 

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018