Найскладніші сучасні ігри

20 вересня 2016 Найскладніші сучасні ігри

Demon's Souls

Розробники з компанії From Software навіть не думали, що крім фанатів східного трешу, хтось ще зверне увагу на похмуру Demon's Souls. Виявляється, у світі існує безліч шанувальників ігор, які захоплюються щохвилинним збереженням, натовпом монстрів і постійними труднощами, які на них чекають протягом всього сюжету. Demon's Souls стала хітом ще до офіційного релізу в світі.

Baroque

Ця гра є прикладом того, як головний герой здатен постійно висіти на волосині від смерті та водночас не розраховувати на порятунок. Baroque змусить вас битися з монстрами, які постійно норовлять вирвати вам серце, при цьому здолати їх зовсім непросто, а якщо ви не впораєтеся – доведеться повернутися до старту, втративши досвід і предмети.

Resonance of Fate

Тут доведеться серйозно попітніти. Такої складної бойової системи, яка враховує всі показники героїв, ви не зустрінете більше ніде. Ця рольова гра змушує думати масштабно та завжди прораховувати дії на два-три кроки наперед. Вона навряд чи підійде для дітей, та й не кожен дорослий здатен з нею впоратися.

Dragon's Dogma

Ще одна рольова гра, яка на перший погляд видається цілком звичайною. Але варто припуститися помилки (повернути не туди чи виконати неправильну дію), як з'являється натовп монстрів, які за лічені секунди знищують головного героя. Тому будьте пильними з Dragon's Dogma.

FTL: Faster Than Light

Гра у жанрі космічної стратегії здається досить простою. Завдання полягає в тому, щоб передати повідомлення союзникам, переховуючись на своєму кораблі від флоту противника. Але труднощі, які на вас чекають на шляху, змусять полоскотати нерви. Під час мандрівки може трапитися все що завгодно, зокрема – метеоритні опади. Якщо корабель зазнає аварії, ваш файл збереження буде знищено і доведеться розпочинати спочатку.

 

Цікаві новини

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018

Як геймеру поліпшити ігровий досвід за допомогою нових технологій?

Навіщо потрібна соціальна мережа для геймерів і як працює матчмейкінг-система? На ці питання відповість senior business development manager CRYCASH Олександр...

19 квітня 2018