Найяскравіші косплейщики з BlizzCon 2018: відео

22 листопада 2018 Найяскравіші косплейщики з BlizzCon 2018: відео

На щорічний фестиваль Blizzcon традиційно з’їжджаються фани Overwatch, StarCraft, WarCraft та Diablo з усього світу. Навіщо? Звісно ж для того, щоб узяти участь у найкрутішому косплей-шоу!

Найочікуваніша та наймасштабніша подія року для тих, хто любить ігри від Blizzard Entertainment, відбулася на початку листопада в конференц-центрі Анахайму (Каліфорнія, США). Легендарний BlizzCon — це не тільки анонси новинок і проведення кібертурнірів, а й незабутнє косплей-шоу.

Цього року косплейщики знову не підвели і втілили в життя максимум задумів: Еш з Overwatch, Артас Менетіл, Джайна Праудмур, Валіра (World of Warcraft), Нова (StarСraft), а також численні орки, гноми та інші впізнавані для геймерів персонажі. Але на це краще дивитися!

Окремої уваги гідні косплеї персонажів з World of Warcraft, зокрема Таурена, Інквізитора Вайтмейна, принцеси Таланджі та Алекстрази. Одними з призерів конкурсу стали російські учасники за образи Джайни та Артаса.

Не меншою популярністю користувалися образи з Overwatch. Blizzard спеціально попросила митців з Henchmen Studios зробити косплей нового персонажа гри на ім’я Еш.

Фани Overwatch, як зазвичай, вразили різноманітністю образів. А гран-прі конкурсу отримав косплейщик, який створив чоловічу версію Симметри.

Цікаві новини

До складу журі WEGAME Awards увійде співзасновник... До складу журі WEGAME Awards увійде співзасновник...

12 квітня на шостому геймерському фестивалі WEGAME відбудеться традиційне нагородження інді-розробників WEGAME Awards! Членом...

12 квітня на шостому геймерському фестивалі WEGAME відбудеться традиційне нагородження...

17 лютого 2020
Нова зброя в Skyrim і старт другого сезону Call of... Нова зброя в Skyrim і старт другого сезону Call of...

Що очікує геймерів у розширенні для лутер-шутера The Division 2? Як виглядає новий режим...

Що очікує геймерів у розширенні для лутер-шутера The Division 2?...

14 лютого 2020
1+1=1! Квитки на WEGAME 6.0 за спеціальною ціною з... 1+1=1! Квитки на WEGAME 6.0 за спеціальною ціною з...

Усім закоханим в ігри та косплей ми даруємо суперзнижку з нагоди Дня св. Валентина....

Усім закоханим в ігри та косплей ми даруємо суперзнижку з...

13 лютого 2020