Найвизначніші події місяця в online-іграх

30 листопада 2016 Найвизначніші події місяця в online-іграх

Листопад 2016 року видався досить багатим на цікаві події в ігровій індустрії. Серед них є як позитивні, так і негативні. Згадаємо найцікавіше, що сталося з онлайн-іграми у листопаді.

У EVE Online стали доступними безкоштовні акаунти

Найвизначніші події місяця в online-іграх - 1

Епічні космічні битви в листопаді стали значно доступнішими. Розробники EVE Online розділили акаунти на платні - «омега» та безкоштовні - «альфа».

Гравцям з «альфою» доступні не всі можливості гри, але досить багато з них. До того ж це відмінний шанс навчитися геймплею та накопичити ігрову валюту для придбання «омеги».

Доповнення «Виживання» в грі The Division

Режим «Виживання» став одним з найцікавіших і найскладніших у грі. За сюжетом герой Tom Clancy's The Division після вертолітної катастрофи повинен врятуватися в дуже скрутній ситуації: він заражений вірусом, що швидко розвивається, має мінімальну екіпіровку та опиняється у незнайомому місці, де на кожному кроці на нього чекає небезпека.

Доповнення платне, але фанатам гри воно дуже навіть припало до смаку.

Завершилося тестування російськомовної версії гри Bless

Класичне фентезійне MMORPG корейського виробництва стане доступним російською мовою лише наступного місяця, але вже на початку листопада успішно завершено тестові роботи.

Bless обіцяє цікавий сюжет, красиву графіку з високою деталізацією та захоплюючі квести. Пробний доступ до гри обіцяють зробити безкоштовним, що дасть змогу оцінити розвагу та обміркувати придбання преміум-акаунту.

Компанія NCSoft заблокувала англомовні сервери для України

Найвизначніші події місяця в online-іграх - 2

А тепер про неприємну листопадову новину. Гравцям з України, Росії, Білорусі та деяких інших країн закрили доступ до англомовних версій ігор від компанії NCSoft. На відміну від Lineage 2 і Aion, які мають ліцензійні російськомовні сервери, та відкритий доступ до Guild Wars 2, у WildStar вже не пограєш.

Це далеко не повний перелік подій, що сталися у листопаді, але найцікавіші з тих, про які ми ще не розповіли. Прочитати про дебют Сомбри можливо тут.

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018