Найвидовищніші VR-ігри, на які всі чекають

22 червня 2016 Найвидовищніші VR-ігри, на які всі чекають

Запаслися шоломом або окулярами віртуальної реальності? Якщо ні, наполегливо рекомендуємо виправити становище. Адже нові ігри для PlayStation і Xbox One підтримуватимуть такий режим. Пробіжимося списком.

God of War. На останній виставці E3 компанія Sony PlayStation показала геймплей вступу гри God of War. Попри те, що реліз заплановано на наступний рік, його точну дату розробники ще не назвали. Це продовження культової серії, через кілька років після подій на Олімпі.

 

Days Gone. Гра дещо схожа на The Last of Us: навкруги – мальовнича американська природа та постапокаліптичні пейзажі. Головний герой – байкер і найманець, чиє завдання – вижити в складному новому світі.

 

Resident Evil 7: Biohazard. Чергова частина славнозвісного серіалу. Це спроба повернутися до витоків, відродивши в грі атмосферу справжнього страху без перестрілок, що відволікають, та велетенських монстрів. Сюжет гри розгортається навколо старого маєтку, таємниці якого має розгадати головний герой. Переглянувши трейлер, нескладно зробити висновок, що гра швидше налякає «так-собі-графікою» та нудним сюжетом. Але висновки все ж робіть самі.

 

The Last Guardian. На E3 стала відомою дата релізу гри – 26 жовтня. Графіка, щоправда, не вражає, але пейзажі симпатичні. У головного героя є велетенський кіт з крилами, який скрізь ходить за хазяїном. Дуже мило.

 

Horizon Zero Dawn. Приклад, як слід робити гарні ігри. Судячи з пейзажу, це постапокаліптичний світ, населений дикими машинами. Точніше роботами, схожими на звірів. Чи буде сюжет цікавим, мають з'ясувати піонери гри після релізу, але виглядає вона гідно.

 

Detroit Become Human. Сюжет розгортається навколо робота-поліцейського, який ловить інших кіборгів, що збунтувалися. Родзинка гри – можливість перемотати сюжет і знову пройти ключовий момент у будь-який інший спосіб. Чудова ідея.

 

Batman: Arkham VR. Ну, а ця гра про Бетмена. Та ж сама, тільки у віртуальній реальності.

 

Final Fantasy XV. Гра дуже яскрава і мальовнича. Головні герої, анімешні хлопці, битимуться на величезних мечах з різними чудовиськами та сильними чарівниками. Все майже як раніше, але тепер в VR.

 

Death Stranding. Найочікуваніша гра. Ролик не проливає світла ні на жанр, ні на сюжет нового шедевру від Кодзіми, але інтригує. Якщо ви фанат «Ходячих мерців», то не зможете не помітити, що головний персонаж схожий на актора Нормана Рідуса.

 

Halo Wars 2. Ексклюзив для Xbox, нову частину Halo Wars запущено для тижневого бета-тесту.

 

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018