Найуспішніший кіберспортивний клуб виграв у 2017-у більше $ 13 млн

28 грудня 2017 Найуспішніший кіберспортивний клуб виграв у 2017-у більше $ 13 млн

2017 рік добігає кінця, саме час підбити підсумки. Про кращі відеоігри, які вийшли, ми вже поговорили, зараз пропонуємо скористатися даними видання Esports Observer і проаналізувати кіберспортивну сцену.

Як і у 2016-у, цього року найуспішнішим за сумою виграшів клубом став Team Liquid. У 2017-у його склади і поодинокі гравці з 11 дисциплін виграли майже $ 13,5 млн. Сталося це завдяки чемпіонату The International 2017, який приніс команді Team Liquid з Dota 2 приз, сума якого майже $ 11 млн.

Wegame: Найуспішніший кіберспортивний клуб виграв у 2017-у більше $ 13 млн - 1

При цьому, згідно з даними агентства e-Sports Earnings, за весь час існування Team Liquid, кіберспортсмени, які її представляють, виграли майже $ 18,2 млн. Тоді як перша команда клубу зі StarCraft була заснована ще у 2010 році.

Такий значний ріст призових за останні роки безпосередньо пов'язаний зі збільшенням турнірних фондів. Це, щодо своїх кіберспортивних ігор, практикує корпорація Valve. На згаданому вище TI7 були розіграні рекордні $ 24,8 млн. Тому, зовсім не дивно, що вчетверте поспіль, лідером року із загальних призових стає Dota 2, а за нею йде CS:GO.

Wegame: Найуспішніший кіберспортивний клуб виграв у 2017-у більше $ 13 млн - 2

Примітно, що зростання призових на $ 0,5 млн, яке стало б значущим для іншої дисципліни, особливо не позначилося на річному фонді Dota 2, з показником + 1,4%. Зате кінцева топ-гра H1Z1 показала значний приріст, + 580%, сума її призових склала майже $ 1,4 млн.

Відзначимо, що за рік помітно піднялася гра Overwatch (+ 70%), а ось Halo 5: Guardians (-46,5%) і Hearthstone (-20%), на жаль, поступилися позиціями.

Треба зазначити, що всі вказані вище цифри бралися з відкритих джерел і відповідають лише сумі заявлених організаторами турнірних призових. Не завжди виплати робляться зразу після перемоги, а точніше, практично ніколи.

Разом з тим, навіть великі гроші відомі клуби отримують від спонсорства та реклами. Ці показники у вищенаведених рейтингах не вказані.

 

Підписуйтесь на новини Wegame в Facebook та VK!

Цікаві новини

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018

Як геймеру поліпшити ігровий досвід за допомогою нових технологій?

Навіщо потрібна соціальна мережа для геймерів і як працює матчмейкінг-система? На ці питання відповість senior business development manager CRYCASH Олександр...

19 квітня 2018