Збірна України на Hearthstone Global Games: огляд

31 травня 2017 Збірна України на Hearthstone Global Games: огляд

Турнір Hearthstone Global Games організовано вперше. Головні особливості івенту – участь 48 команд, що представляють різні країни, та факт, що змагання відбуваються під егідою розробників самої гри – компанії Blizzard Entertainment. Подію встигли охрестити «олімпіадою з Hearthstone».

Актуальна ситуація

У квітні стартував перший командний етап, який вже добігає кінця, загалом заплановано 2 групових етапи (Group of 48 і Group of 24), а також LAN-фінал між чотирма найкращими країнами. До завершення чемпіонату ще далеко, але на даний момент достеменно відомо, що збірна України пройде до Group of 24. Більше того, саме вона зараз утримує першість не лише в Group H, але й за показниками серед усіх колективів-учасників у цілому .

Вигравши 4 з 4 раундів, українцям залишилося зіграти лише останній матч зі збірною Білорусі (6 червня), яка значно поступається їм у майстерності, судячи з результатів попередніх ігор (1 перемога та 2 поразки).

Зараз зрівнятися за результатами з українським колективом здатна лише збірна США, яка також виграла всі 4 раунди, проте її загальні показники трохи гірші.

Пропонуємо докладніше розібрати переможний хід української збірної на Hearthstone Global Games.

Перемога над німецькою збірною

Збірна України на Hearthstone Global Games: огляд - 1

У першому раунді Україна грала проти Німеччини. Бій тривав 2 години, перемоги чергувалися з поразками. Олександр «Kolento» Мальш здобув для українців дві головні перемоги – у першому та в вирішальному поєдинках. Блискуче проявив себе Микола «NickChipper» Величко, якого до чемпіонату мало хто знав у широкій ігровій спільноті, оскільки раніше він не брав участі в великих змаганнях.

Розгром збірної Хорватії

Збірна України на Hearthstone Global Games: огляд - 2

Менше однієї години знадобилося українським кіберспортсменам аби перемогти доволі склад потужний колектив із Хорватії (утримує 3-є місце в Group H). Знову Kolento відкрив раунд перемогою. NickChipper, вибравши «Жерця» замість звичного «Мисливця», не надто напружуючись, забезпечив команді другу вікторію. Виграш Євгена «Neirea» Шумиліна став вирішальним, Артему «DrHippi» Кравцю навіть не довелося брати участь у раунді.

«День сурка»: перемога над Філіппінами

Збірна України на Hearthstone Global Games: огляд - 3

Третій раунд для українців мало чим відрізнявся від попереднього: три послідовні перемоги; DrHippi на лаві запасних. Олександр Мальш і Микола Величко лише змінили черговість виступів, навіть проте також грали за «Жерця» та «Паладіна», як і в битві з хорватським колективом. Neirea знову вступив до бою третім, але для різноманітності обрав своїм герєм «Воїна».

Україна vs. Чехія

Збірна України на Hearthstone Global Games: огляд - 4

Чеська збірна виявилася найсильнішим суперником України в Group H. Героєм раунду, безперечно, став Микола «NickChipper» Величко, який переміг у першій і п'ятій сутичках. Але наскільки безтурботно та легко виглядала перша, настільки ж непростою видалася остання. Цікаво відзначити, що він грав за «Воїна» та «Друїда», хоча спочатку позиціонувався виключно як умілий «Мисливець». Чудово себе проявив Neirea, а ось для Kolento ця гра виявилася найневдалішою у сезоні. Докладний огляд раунду читайте тут.

Підсумки

За результатами перших чотирьох раундів українська збірна є однією з найсильніших на Hearthstone Global Games. Головне відкриття сезону – Микола «NickChipper» Величко – він виявився значно сильнішим гравцем, ніж можна було очікувати. Зараз це єдиний учасник колективу, який жодного разу не програв.

Зовсім інша ситуація з Артемом «DrHippi» Кравцем. У всіх попередніх раундах він або «сидів на лаві запасних», або програвав – якось не дуже показово для кіберспортсмена, який у 2016 році увійшов до світової трійки найкращих. Проте, сподіваємося, він продемонструє всю свою майстерність у наступних іграх. Така нагода йому випаде 6 червня.

Цікаві новини

Як вибрати гру без купівлі? 5 рекомендацій Як вибрати гру без купівлі? 5 рекомендацій

Сьогодні для геймерів є безліч відеоігор різних жанрів. Вони відрізняються не тільки стилістикою та...

Сьогодні для геймерів є безліч відеоігор різних жанрів. Вони відрізняються...

07 серпня 2020
Засновник Na'Vi планує змінити вигляд українського... Засновник Na'Vi планує змінити вигляд українського...

Минулого тижня Мережу облетіла новина про те, що новим власником київського готелю «Дніпро», який...

Минулого тижня Мережу облетіла новина про те, що новим власником...

30 липня 2020
Дати виходу нових сезонів «Відьмака», «Хлопаків»,... Дати виходу нових сезонів «Відьмака», «Хлопаків»,...

Пандемія коронавірусу відчутно вплинула на серіальне виробництво, нехай і не настільки помітно, як на...

Пандемія коронавірусу відчутно вплинула на серіальне виробництво, нехай і не...

24 липня 2020