Збірна України з PES, minor-турнір у Буковелі, змагання від Red Bull та інші новини esports

06 грудня 2019 Збірна України з PES, minor-турнір у Буковелі, змагання від Red Bull та інші новини esports

Кіберспортивні турніри з різних дисциплін відбуваються у всьому світі, й Україна не виняток. Ми підібрали цікаві новини про недавно минулі та майбутні події. Серед них є і змагання для профі, і турики, у яких можуть брати участь звичайні аматори.

Хто увійшов до української збірної з PES?

Хто увійшов до української збірної з PES

Національний відбір у кіберфутбольну збірну України з PES завершився 30 листопада. Змагання відбулося під егідою Української асоціації футболу в партнерстві з Moneyveo. Його загальний призовий фонд становив 100 тис. гривень.

Основними гравцями збірної стали Сергій «Sergobibika» Марченко та Віталій «budb_Prosche» Литвинов. Місце резервних гравців зайняли Ігор «ighor_8» Любчак та Максим «Makson» Андрасюк.

Стартував WePlay! Bukovel Minor 2020

WePlay! Bukovel Minor 2020

З 5 до 6 грудня відбуваються кваліфікації на зимовий minor-турнір сезону Pro Circuit 2020 із дисципліни Dota 2. Основна стадія WePlay! Bukovel Minor 2020 відбудеться з 9 до 12 січня вже в новому році. Бере участь 8 команд із 6 регіонів, зокрема з Європи, СНД, Північної та Південної Америки, Китаю та Південно-Східної Азії. Загальний призовий фонд – $300 тис.

Як зрозуміло з назви, турнір відбудеться в Буковелі. Це перша подія від WePlay! Esports, яка стала частиною професійного кіберспортивного сезону від Valve.

Завершуються відбіркові на Red Bull R1v1r Runes 2019

Уже закінчуються відбіркові змагання на Red Bull R1v1r Runes 2019 Україна. Кваліфікації відбувалися з 11 листопада, остання – 6 грудня. LAN-фінал на 16 гравців прийме «Київ Кіберспорт Арена» вже 14 грудня.

Це турнір із дисципліни Dota 2 в незвичайному форматі. Він проходить у режимі один-на-один і чудово підійде як новачкам і аматорам, так і досвідченим гравцям. Чемпіон турніру зможе потренуватися з гравцем клубу OG Себастьяном «Ceb» Дебсом. Оператором турніру є StarLadder.

Українці на азійській кваліфікації WESG 2019

Українці на азійській кваліфікації WESG 2019

3 грудня завершилися західноазійські відбіркові з Dota 2 на WESG 2019 APAC Finals, де перемогу здобули колективи Team Lebanon і Team Jordan. У складі Team Jordan на LAN-фінал азійського регіону вирушать два українських кіберспортсмени: Сергій «EcNart» Слободяник та Гліб «Funn1k» Ліпатніков.

Азійська кваліфікація відбудеться 2-5 січня 2020 року в столиці Малайзії. За її підсумками три команди отримають слоти на World Electronic Sports Games 2019, де розіграють призовий фонд в $800 тис.

Турніри з PUBG Mobile

Турніри з PUBG Mobile

На офіційних змаганнях із PUBG Mobile у 2020 році буде розіграно $5 млн. Суму озвучили представники компанії Tencent у межах PUBG Mobile Club Open – Fall Split Global Finals. Окрім професійного кіберспорту, розробники планують підтримувати також аматорський і напівпрофесійний дивізіони.


На WEGAME 6.0 тебе також чекають змагання з улюблених дисциплін.

Стеж за новинами фестивалю, щоб першим дізнаватися інформацію про майбутні турніри.

Цікаві новини

Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020