Скільки витрачають українці на ігри й коли вийде Borderlands 3? Дайджест новин ігрової індустрії

05 квітня 2019 Скільки витрачають українці на ігри й коли вийде Borderlands 3? Дайджест новин ігрової індустрії

Які ігри увійшли до весняної розпродажі від Sony? Коли вийде третя частина Borderlands? Які геймінгові новинки викотила Google на конференції GDC? Про ці та інші новини у світі геймингу — у нашому щотижневому дайджесті.

Розпродаж від Sony

Компанія Sony днями викотила розпродаж в PS Store — так, усього одну, але в ній 282 гри. Є як старі ігри, так і свіжі.

З найцікавішого:

  • Assassin's Creed Odyssey.
  • Batman: Arkham Collection.
  • Комплект Battlefield World War.
  • Darksiders III Digital Deluxe Edition.
  • Horizon Zero Dawn ™ Complete Edition.
  • Mafia III Deluxe Edition.

Повний список ігор на розпродажі розташований на спеціальній сторінці PlayStation.Blog. Будьте уважні: деякі знижки закінчуються 18 квітня, тоді як інші протримаються до 2 травня.

Дата виходу Borderlands 3

Gearbox Software оприлюднила новий трейлер Borderlands 3 і розповіла, що гра вийде 13 вересня. Версія на ПК буде випущена ексклюзивно для Epic Games Store.

У наявності буде розширене видання й так зване супер розширене. В останнє увійде сезонний пропуск, який відкриє доступ до прийдешніх чотирьох доповнень.

У грі будуть доступні нові шукачі: Стрілець Моз, Оперативник Зейн, Сирена Амара й Повелитель звірів FL4K. У кожного є унікальні здібності: від призову збройного механізму до бойової рукопашної люті.

Новинки від Google: геймінговий сервіс і геймпад

Компанія Google на конференції GDC пролила світло на дві свої розробки: хмарний геймінговий і стрімінговий сервіс Stadia і геймпад.

Stadia, за задумом, повинен позбавити гравця від необхідності купувати потужний комп’ютер для «вимогливих» ігор. Дані буде обробляти хмара. Для цього Google і AMD розробили низку серверів, потужність яких становить по 10,7 терафлопсів, що в середньому у два з половиною рази більше, ніж потужність PS4 Pro. Це обладнання компанії встановлять у 7,5 тис. серверних ферм у всьому світі. Компанія також заявила, що через Stadia можна буде стрімити в якості 4К 60FPS.

Що стосується геймпаду, то стверджується, ніби це буде пристрій, який підійде до будь-якої консолі. Підключати його потрібно буде через Wi-Fi, але фішка в тому, що з’єднання йде не із самою приставкою, а з дата-центром Google, щоб зменшити затримку. Прямо на джойстику розташуються кнопки для швидких скріншотів під час гри.

Скільки витрачають геймери України

Компанія Playgendary, яка розробляє мобільні ігри, провела дослідження серед 2,64 млн українських геймерів, щоб виявити їхні звички в іграх.

Виявилося, найчастіше вони грають на девайсах з ОС Android — число таких гравців становить 2,05 млн. Геймерів з iOS налічується лише 583 тисячі. Ті й інші переважно грають днем ​​з 11 до 13 годин (18,3 % опитаних) і ввечері з 18 до 21 годин (21,3 % опитаних).

За гендерною ознакою аудиторія розділилася на 63 % чоловіків і 37 % жінок.

Playgendary підрахувала й кількість грошей, які готові витратити українські геймери на мобільні ігри. Середня вартість покупки користувача iOS склала $ 6,97. Цей же показник у користувача Android склав $ 3,92. Користувачі продукції Apple купують гри частіше: у них середнє число покупок на людину становить 2,34, тоді як у «андроїводів» — лише 1,77.

Цікаві новини

Членом журі WEGAME Awards стане керівник львівсько... Членом журі WEGAME Awards стане керівник львівсько...

Зустрічайте нового члена журі конкурсу WEGAME Awards – керівника львівського офісу Gameloft Романа Гармаша!...

Зустрічайте нового члена журі конкурсу WEGAME Awards – керівника львівського...

08 квітня 2020
Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020