«Злив» характеристик PS5 і ліга кіберфермерів — дайджест новин зі світу геймерів

25 січня 2019 «Злив» характеристик PS5 і ліга кіберфермерів — дайджест новин зі світу геймерів

За що Blizzard дискваліфікувала професійного гравця з турніру за Hearthstone? Чи стане Fallout 76 безкоштовною грою? Якою буде п’ята PlayStation? Відповіді на ці та інші питання — у щотижневому дайджесті новин.

У мережу «витекли» технічні характеристики п’ятої PlayStation

У ЗМІ потрапила нова інформація про технічну начинку консолі від Sony — PlayStation 5. Її виклав у своєму акаунті на Twitter користувач із ніком TUM_APISAK, який раніше вже «зливав» характеристики новинок техніки, які ще не були відомі загалу.

Він повідомив, що в нову консоль увійде чіп від AMD під назвою Gonzalo. У ньому є вісім обчислювальних ядер із частотою від 1 до 3,2 ГГц (на різних режимах), побудованих на 7-ому техпроцесі. Чіп значно потужніший, ніж сучасні процесори PS4 AMD Jaguar, які «заточені» під 4К. Разом із недавньою новиною про випуск Sony телевізорів формату 8К, це наводить на певні роздуми.

Чіп Gonzalo, завдяки покращеному техпроцесу, буде більш енергоефективним, ніж Jaguar. Очікується, що PlayStation V (саме так вона називатиметься) вийде у 2020 році. За більш оптимістичними прогнозами, її варто очікувати наприкінці 2019-го.

Чи буде гра Fallout 76 безкоштовною?

Компанія Bethesda, випустивши Fallout 76, прокоментувала звернення в Twitter від користувача xGTExDopey — він стверджував, ніби гра переходить на модель Free-to-Play.

У твіті користувач повідомив Bethesda, що хоче повернути свої гроші, тому що Fallout 76 стає безкоштовною. Причому, за його словами, на цей раз роздачею внутрішньої валюти компанія не викрутиться — це було б ляпасом для нього.

Bethesda відповіла, що всі балачки про перехід гри на безкоштовну модель — усього лише чутки. Роздрібні мережі будуть і далі продавати Fallout 76.

Розмови про перехід гри на Free-to-Play поширилися завдяки величезній кількості ігрових проблем: слабкої оптимізації, малій кількості контенту й цінами на внутрішньо ігрові предмети.

Blizzard дискваліфікувала гравця HCT Americas Winter Playoff

Компанія Blizzard, яка проводить кіберспортивний турнір HCT Americas Winter Playoff за грою Hearthstone, дискваліфікувала гравця Джейсона Коена (Apxvoid) через порушення правил.

«Злив» характеристик PS5 і ліга кіберфермерів — дайджест новин зі світу геймерів

22 січня гравець опублікував пост, у якому пояснив, що трапилося. Виявилося, що у фіналі турніру, коли відбувалася підготовка до матчу із суперником, Apxvoid вирішив порадитися зі своїм другом — іншим професійним гравцем в Hearthstone з ніком fr0zen. Він хотів дізнатися, чи варто йому затягувати гру до фатінгу (fatigue), якщо потрапить на воїна. Але Apxvoid з якихось причин не запитав цього вголос, а надрукував у вигляді повідомлення в чаті, який пов’язує гравців з адміністраторами — з надією, що fr0zen помітить надрукований текст на екрані. Помилково він також натиснув кнопку Enter і відправив повідомлення, у результаті чого був запідозрений у порушенні правил.

Згідно з кодексом поведінки, гравцям заборонено радитися з ким-небудь щодо колод. Гравець повністю визнав своє порушення й погодився з рішенням про дискваліфікацію.

CD Projekt RED позбулася креативного директора

Креативний директор CD Projekt RED Себастьян Стемпень покинув компанію й тепер обіймає аналогічну посаду в іншого розробника ігор — Blizzard.

Це стало відомо завдяки оновленій інформації фахівця на його сторінці в соціальній мережі LinkedIn. Коли саме Себастьян пішов з CD Projekt RED — невідомо, але працює в Blizzard він із січня 2019-го.

Себастьян Стемпень працював у польській студії 12 років. Останні його проекти — «Відьмак 3: Дике Полювання» і Cyberpunk 2077.

Відкрита ліга кіберфермерів

Giants Software повідомила фанатам, що створить справжню кіберспортивну лігу за грою Farming Simulator. Її так і назвали — Farming Simulator League.

За заявою розробників, у серії турнірів буде 10 змагань, а загальний призовий фонд складе 250 тисяч євро! Змагання переважно відбуватимуться на заходах, присвячених ігровій індустрії. Крім того, очікуються й онлайн-турніри. У межах суперництва гравці зберуться в команди по три людини і продемонструють свої навички кіберфермерства. Вони повинні показати скіл у зборі врожаю та інших ігрових елементах.

Фінал ліги призначений на 2020 рік — коли відбудеться FarmCon 2020.

Цікаві новини

Членом журі WEGAME Awards стане керівник львівсько... Членом журі WEGAME Awards стане керівник львівсько...

Зустрічайте нового члена журі конкурсу WEGAME Awards – керівника львівського офісу Gameloft Романа Гармаша!...

Зустрічайте нового члена журі конкурсу WEGAME Awards – керівника львівського...

08 квітня 2020
Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020