Зламай кордони свого світу: на екрани виходить третя частина «Дивергент. Глава 3: Віддана»

04 березня 2016 Зламай кордони свого світу: на екрани виходить третя частина «Дивергент. Глава 3: Віддана»

18 березня український глядач побачить продовження культової історії про нову епоху з нескінченими генетичними дослідженнями та соціальними експериментами, які проводять над людьми. Відважній Тріс та її вірним друзям доведеться зіткнутися з новими пригодами та яскравими враженнями.

«Дивергент. Глава 3: Віддана» – довгоочікуваний фантастичний фільм, продовження стрічок «Дивергент» (2014) і «Інсургент» (2015), екранізація трилогії однойменних романів письменниці Вероніки Рот. 

Зламай-кордони-свого-світу-на-екрани-виходить-третя-частина-Дивергент-Глава-3-Віддана

Фільм третій демонструє чіткий розподіл суспільства на п'ять фракцій, кожну з яких характеризує унікальна сироватка. Ті, хто представляє «Безстрашність», мають сироватку, спрямовану проти страху, товариство «Відвертість» – правдиву, «Дружелюбності» дісталась сироватка дружелюбності, «Ерудиції» – моделювання, а громаді «Зречення» – та, яка впливає на пам'ять.

Тріс, Тобіас і компанія опиняються поза межами міста, де для них відкривається незрозумілий і небезпечний світ. На своєму шляху вони зустрічають представників Бюро генетичної експертизи. Тінейджери, які перебувають за стіною, дізнаються про війну, яка захопила величну Америку багато років тому.

Зламай-кордони-свого-світу-на-екрани-виходить-третя-частина-Дивергент-Глава-3-Віддана-2

Тепер світ поділився на два види людей: одні живуть з генетичними ушкодженнями, а решту визначають як генетично чистих. Компанії сміливих друзів належить визначити, на чиєму боці правда.

Зламай-кордони-свого-світу-на-екрани-виходить-третя-частина-Дивергент-Глава-3-Віддана-4

На прихильників стрічки очікує екранізація подій першої половини книги. Відмінність «Дивергента» від інших франшиз полягає в тому, що розробники не вживають слова «частина перша» у назві. Хоча по суті цей фільм стане першим. Глядача підводять до усвідомлення, що «Дивергент, глава 3: За стіною» не розділятиметься на дві половини, а постане як самостійний твір. Це збентежить глядача та критиків, оскільки третя частина, за логікою речей, мала би називатися першою.

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018