Зламай кордони свого світу: на екрани виходить третя частина «Дивергент. Глава 3: Віддана»

04 березня 2016 Зламай кордони свого світу: на екрани виходить третя частина «Дивергент. Глава 3: Віддана»

18 березня український глядач побачить продовження культової історії про нову епоху з нескінченими генетичними дослідженнями та соціальними експериментами, які проводять над людьми. Відважній Тріс та її вірним друзям доведеться зіткнутися з новими пригодами та яскравими враженнями.

«Дивергент. Глава 3: Віддана» – довгоочікуваний фантастичний фільм, продовження стрічок «Дивергент» (2014) і «Інсургент» (2015), екранізація трилогії однойменних романів письменниці Вероніки Рот. 

Зламай-кордони-свого-світу-на-екрани-виходить-третя-частина-Дивергент-Глава-3-Віддана

Фільм третій демонструє чіткий розподіл суспільства на п'ять фракцій, кожну з яких характеризує унікальна сироватка. Ті, хто представляє «Безстрашність», мають сироватку, спрямовану проти страху, товариство «Відвертість» – правдиву, «Дружелюбності» дісталась сироватка дружелюбності, «Ерудиції» – моделювання, а громаді «Зречення» – та, яка впливає на пам'ять.

Тріс, Тобіас і компанія опиняються поза межами міста, де для них відкривається незрозумілий і небезпечний світ. На своєму шляху вони зустрічають представників Бюро генетичної експертизи. Тінейджери, які перебувають за стіною, дізнаються про війну, яка захопила величну Америку багато років тому.

Зламай-кордони-свого-світу-на-екрани-виходить-третя-частина-Дивергент-Глава-3-Віддана-2

Тепер світ поділився на два види людей: одні живуть з генетичними ушкодженнями, а решту визначають як генетично чистих. Компанії сміливих друзів належить визначити, на чиєму боці правда.

Зламай-кордони-свого-світу-на-екрани-виходить-третя-частина-Дивергент-Глава-3-Віддана-4

На прихильників стрічки очікує екранізація подій першої половини книги. Відмінність «Дивергента» від інших франшиз полягає в тому, що розробники не вживають слова «частина перша» у назві. Хоча по суті цей фільм стане першим. Глядача підводять до усвідомлення, що «Дивергент, глава 3: За стіною» не розділятиметься на дві половини, а постане як самостійний твір. Це збентежить глядача та критиків, оскільки третя частина, за логікою речей, мала би називатися першою.

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018