Зниження цін у Rocket League і новорічні знижки від Valve. Гарячі новини зі світу ігор

13 грудня 2019 Зниження цін у Rocket League і новорічні знижки від Valve. Гарячі новини зі світу ігор

Кому будуть доступні нові локації для PvP у World of Warcraft і чому розробники Rocket League вирішили знизити внутрішньоігрові ціни? Читай про це в нашому традиційному дайджесті.

Ціни на рідкісні предмети в Rocket League впали вдвічі

Ціни на рідкісні предмети в Rocket League впали вдвічі

Творці гри Rocket League змінили внутрішню цінову політику: рідкісні предмети тепер можна придбати вдвічі дешевше, ніж раніше. На це представники студії Psyonix пішли через тотальне невдоволення геймерів високими цінами на рідкісні предмети.

Тепер Rare обійдеться в 50-100 кредитів, Very Rare – в 100-200, Import – у 300-500, а Exotic – у 700-800 одиниць ігрової валюти. Водночас для покупки 100 кредитів геймерам потрібно буде витратити $1. Тим, хто купував предмети з рідкісного списку раніше, відшкодують їхню вартість. Ціна Black Market не змінилася.

З’явився новий трейлер середньовічного симулятора Rustler

Розробники так званої середньовічної GTA потішили геймерів новим трейлером до гри. Передбачається, що симулятор буде виконаний у гумористичному стилі та не претендуватиме на історичну правдивість. Самі розробники зі студії Jutsu Games неофіційно охрестили своє дітище Grand Theft Horse.

Згідно з концепцією, у грі можна бешкетувати з таким же розмахом, як і в GTA. Щоправда, події відбуваються за часів феодалізму, тому головний герой може полювати на відьом, грабувати городян, брати участь у турнірах, красти коней і розважатися іншими подібними способами. Точна дата виходу Jutsu Games поки невідома.

У грі World of Warcraft з’явилися два поля для PvP

У грі World of Warcraft з’явилися два поля для PvP

Нові локації для битв між гравцями WoW називаються «Ущелина Пісні Війни» і «Альтеракська долина». Чергові доповнення до популярної гри будуть доступні геймерам не всіх рівнів: в «Ущелині Пісні Війни» зможуть боротися лише ті, хто прокачався до 10-го, водночас у кожній команді повинно бути 10 осіб. Мета – захопити прапор супротивника.

Поле бою «Альтеракська долина» доступна тим гравцям, чий рівень не нижче 51-го, а кількість учасників однієї команди – 40. Місія гравців у такій битві – знищити генерала фракції суперників, водночас збирати ресурси та захоплювати будови.

Названа дата розпродажу в Steam від Valve

Названа дата розпродажу в Steam від Valve

Компанія Valve офіційно оголосила, коли стартує її зимовий sale на платформі Steam. Як і передбачалося раніше, розпродаж розпочнеться 19 грудня і триватиме 14 днів. У цей період гравці зможуть придбати продукцію Valve за зниженою вартістю. Одночасно зі стартом знижок почнеться голосування за найкрутіші гри, представлені в Steam.

Цьогоріч користувачі визначать найкращих у восьми номінаціях, зокрема в «Гра року» та «Найбільш інноваційний геймплей». Номінантів оголошуватимуть щодня, а голосування триватиме до Нового року.

Insurgency: Sandstorm тимчасово став безкоштовним

Insurgency: Sandstorm тимчасово став безкоштовним

Протягом поточного тижня у військовий шутер Insurgency: Sandstorm можна буде пограти безкоштовно. Шарова акція триватиме до 17 грудня. Також розробники випустили новий патч, який відкриває доступ до режиму Domination, покращує баланс і продуктивність гри. Зміни присвячені річниці виходу шутера.

Цікаві новини

Членом журі WEGAME Awards стане керівник львівсько... Членом журі WEGAME Awards стане керівник львівсько...

Зустрічайте нового члена журі конкурсу WEGAME Awards – керівника львівського офісу Gameloft Романа Гармаша!...

Зустрічайте нового члена журі конкурсу WEGAME Awards – керівника львівського...

08 квітня 2020
Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020