Співзасновник Na'Vi запустив новий блокчейн-проект для геймерів

23 серпня 2017 Співзасновник Na'Vi запустив новий блокчейн-проект для геймерів

Олександр Кохановський, співзасновник Natus Vincere, та Володимир Панченко, засновник платформи з продажу віртуальних предметів skins.cash, запустили спільний проект. Він отримав назву DMarket, працює на блокчейн-технології та, на кшталт skins.cash, призначений для торгівлі віртуальними предметами, проте в абсолютно новому форматі.

Платформи, що діють сьогодні, охоплюють 6% геймерів – лише 130 мільйонів у цілому світі. DMarket, завдяки блокчейну, обіцяє стати першим маркетплейсом, що охопить всі ігри на всіх платформах і надасть можливість обмінюватися предметами між користувачами різних ігор. Розробники сподіваються, що DMarket залучить до економічного процесу близько 2 млрд геймерів з цілого світу, які заробляють під час ігор різноманітні предмети та мають намір їх продати.

Всі торгові операції здійснюватимуться в один клік, а синхронізацію величезного масиву даних і його безпеку забезпечить блокчейн. Архітектуру децентралізованої бази даних DMarket створив Андрій Хаврюченко, який раніше розробив криптовалюту DASH.

Гейм-студії, які хочуть бачити свої ігри в DMarket, отримають нагоду долучитися через API. Це вигідно всім, стверджують творці платформи. Можливість продавати ігрові предмети і заробляти на цьому стимулює гравців.

Wegame: Співзасновник Na'Vi запустив новий блокчейн-проект для геймерів

В якості валюти на платформі діятиме DMarket Token, який без проблем обмінюється на інші криптовалюти та у такий спосіб виводиться на особисті гаманці користувачів. 12 серпня 2017 року розробники провели ICO, в якому виставили на продаж DMarket Token за курсом 1000 токенів за 1 ефіріум (ETH).

На момент завершення ICO, 17 серпня, зібрали понад 11,5 млн доларів, з яких перший мільйон отримали за 17 хвилин, щойно розпочався продаж токенів. Із загальної суми 9 млн доларів було залучено до ETH, інші – у біткоіни та через skins.cash.

Наступний етап продажу DMarket Token розпочнеться в листопаді, але за іншим курсом – за 1 ETH віддаватимуть вже 750 токенів. Цей етап стане завершальним у збиранні коштів, додаткової емісії токенів DMarket наразі у планах немає.

Представники DMarket зазначили, що вже на поточному етапі проект претендує на звання найуспішнішого в СНД за сумою зібраних коштів.

Розробники мають намір залучити до DMarket понад 5000 різних ігор, 10% ігор класу ААА зокрема, а також понад 500 млн користувачів. За прогнозами, в разі успішного розвитку проекту, загальна вартість виставлених користувачами на продаж віртуальних предметів має всі шанси перевищити 100 млрд в доларовому еквіваленті.

Кажуть, що на сьогоднішній день до проекту долучилися розробники ігор 4A Games (Metro 2033) і GSC Game World (S.T.A.L.K.E.R. і «Козаки»). Альфа-версія DMarket функціонуватиме вже в жовтні поточного року.

Цікаві новини

Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020
Увага! Реєстрація на WEGAME 6.0 ESPORTS CHAMP і да... Увага! Реєстрація на WEGAME 6.0 ESPORTS CHAMP і да...

У зв’язку з перенесенням фестивалю гейм- і гік-культури на 13-14 червня ми продовжуємо реєстрацію...

У зв’язку з перенесенням фестивалю гейм- і гік-культури на 13-14...

17 березня 2020