Співзасновник Na'Vi запустив новий блокчейн-проект для геймерів

23 серпня 2017 Співзасновник Na'Vi запустив новий блокчейн-проект для геймерів

Олександр Кохановський, співзасновник Natus Vincere, та Володимир Панченко, засновник платформи з продажу віртуальних предметів skins.cash, запустили спільний проект. Він отримав назву DMarket, працює на блокчейн-технології та, на кшталт skins.cash, призначений для торгівлі віртуальними предметами, проте в абсолютно новому форматі.

Платформи, що діють сьогодні, охоплюють 6% геймерів – лише 130 мільйонів у цілому світі. DMarket, завдяки блокчейну, обіцяє стати першим маркетплейсом, що охопить всі ігри на всіх платформах і надасть можливість обмінюватися предметами між користувачами різних ігор. Розробники сподіваються, що DMarket залучить до економічного процесу близько 2 млрд геймерів з цілого світу, які заробляють під час ігор різноманітні предмети та мають намір їх продати.

Всі торгові операції здійснюватимуться в один клік, а синхронізацію величезного масиву даних і його безпеку забезпечить блокчейн. Архітектуру децентралізованої бази даних DMarket створив Андрій Хаврюченко, який раніше розробив криптовалюту DASH.

Гейм-студії, які хочуть бачити свої ігри в DMarket, отримають нагоду долучитися через API. Це вигідно всім, стверджують творці платформи. Можливість продавати ігрові предмети і заробляти на цьому стимулює гравців.

Wegame: Співзасновник Na'Vi запустив новий блокчейн-проект для геймерів

В якості валюти на платформі діятиме DMarket Token, який без проблем обмінюється на інші криптовалюти та у такий спосіб виводиться на особисті гаманці користувачів. 12 серпня 2017 року розробники провели ICO, в якому виставили на продаж DMarket Token за курсом 1000 токенів за 1 ефіріум (ETH).

На момент завершення ICO, 17 серпня, зібрали понад 11,5 млн доларів, з яких перший мільйон отримали за 17 хвилин, щойно розпочався продаж токенів. Із загальної суми 9 млн доларів було залучено до ETH, інші – у біткоіни та через skins.cash.

Наступний етап продажу DMarket Token розпочнеться в листопаді, але за іншим курсом – за 1 ETH віддаватимуть вже 750 токенів. Цей етап стане завершальним у збиранні коштів, додаткової емісії токенів DMarket наразі у планах немає.

Представники DMarket зазначили, що вже на поточному етапі проект претендує на звання найуспішнішого в СНД за сумою зібраних коштів.

Розробники мають намір залучити до DMarket понад 5000 різних ігор, 10% ігор класу ААА зокрема, а також понад 500 млн користувачів. За прогнозами, в разі успішного розвитку проекту, загальна вартість виставлених користувачами на продаж віртуальних предметів має всі шанси перевищити 100 млрд в доларовому еквіваленті.

Кажуть, що на сьогоднішній день до проекту долучилися розробники ігор 4A Games (Metro 2033) і GSC Game World (S.T.A.L.K.E.R. і «Козаки»). Альфа-версія DMarket функціонуватиме вже в жовтні поточного року.

Цікаві новини

Засновник Na'Vi планує змінити вигляд українського... Засновник Na'Vi планує змінити вигляд українського...

Минулого тижня Мережу облетіла новина про те, що новим власником київського готелю «Дніпро», який...

Минулого тижня Мережу облетіла новина про те, що новим власником...

30 липня 2020
Дати виходу нових сезонів «Відьмака», «Хлопаків»,... Дати виходу нових сезонів «Відьмака», «Хлопаків»,...

Пандемія коронавірусу відчутно вплинула на серіальне виробництво, нехай і не настільки помітно, як на...

Пандемія коронавірусу відчутно вплинула на серіальне виробництво, нехай і не...

24 липня 2020
Мешканці вулиць Найт-Сіті: косплей за Cyberpunk 20... Мешканці вулиць Найт-Сіті: косплей за Cyberpunk 20...

Cyberpunk 2077 від CD Projekt RED була анонсована ще у 2012 році, реліз у...

Cyberpunk 2077 від CD Projekt RED була анонсована ще у...

15 липня 2020