Засновниця Fenindom Cosplay Agency Марія Карпенко оцінюватиме учасників косплей-шоу WEGAME 6.0

31 березня 2021Засновниця Fenindom Cosplay Agency Марія Карпенко оцінюватиме учасників косплей-шоу WEGAME 6.0

Настав час познайомити тебе з третьою членкинею журі косплей-шоу WEGAME 6.0! Нею стане засновниця Fenindom Cosplay Agency Марія Карпенко. Готовий дізнатися, як можна перетворити своє хобі на професію?

Знайомство відбуватиметься в улюбленому форматі супергеройської анкети. Якщо цікаво, яким був шлях у косплей для Марії, – швидше читай далі!

  • Ім’я/нікнейм: Fenix Fatalist
  • Суперсила: організовувати з хаосу порядок.
  • Слабкість: неуважність (інакше навіщо їй бути організованою?).
  • Улюблений колір: фіолетовий.
  • Улюблений герой: Ділюк із «Геншін Імпакт» (запальний, але тримає себе в руках), Рюко Матой з Kill la Kill (завзята та чесна), а ще Артурія Пендрагон із Всесвіту Фейту (відповідальний лідер).
  • Перший досвід косплею.

Багато років тому подруга попросила Марію зробити косплей Лелуша з аніме Code Geass. Стверджує, що реалізація підкачала, але їй так сподобалося приміряти образи, що вона вирішила знайти для себе щось більш підхоже.

  • Ідея створення та місія Fenindom Cosplay Agency.

У створенні Fenindom Cosplay Agency і FD Cosplay Studio якоїсь глибокої ідеї не закладала. Навіть не думала про те, як було б класно реалізувати такий проєкт. Просто почала отримувати запити на пошук косплеєрів для заходів, потім на рекламу й організацію шоу. Так зародилася ідея агентства. Воно було створене, щоб людям було простіше зрозуміти бачення та перелік послуг.

Зі студією була схожа ситуація. Марію просто запитували про виготовлення костюмів. Через те, що вона не дуже любить працювати руками, вирішила об’єднатися з іншими майстрами. Вона хотіла створювати круті вироби для косплеєрів з усього світу й зараз дуже пишається своєю спеціальністю в менеджменті та рекламі.

Під час створення власного проєкту виходила з попиту та того, що хотіли отримати люди. Вважає, що поділ обов’язків у команді дав їй змогу розвинутися до поточного рівня.

  • Порада для тих, хто хоче перетворити косплей із хобі на професію.

Каже, що передусім завжди має бути бажання спробувати. Радить дати собі термін, протягом якого можна розвивати свою творчість як умовний бізнес-проєкт.

«Фриланс – це не найпростіша дорога. Потрібен час, щоб виростити свою аудиторію. Усім, хто налаштований серйозно, варто продумати заздалегідь, скільки часу ви будете готові присвячувати косплею як професії за умови відсутності відгуку з боку аудиторії.

Завжди важливо продумати, як монетизуватимете вашу творчість. Технічно ви запускаєте власну справу, а в будь-якої справи завжди має бути продукт. Що це буде? Що ви можете запропонувати? Що може бути корисним людям навколо вас? Ким буде ваша цільова аудиторія? Це буде донат, чи продаж реклами, чи освітні матеріали, чи послуги зі створення костюмів? А може, все разом?

І дайте собі шанс спробувати. Підприємці завжди закладають термін окупності бізнесу. Дайте собі право вкластися у свою справу, витратити стільки, скільки ви будете готові втратити, і подивитися, який відгук це дає з боку аудиторії».

Також усім, хто хоче спробувати, Марія пропонує найнадійніший варіант – прийти на роботу до них в агентство.

  • Що оцінюватиме як суддя косплей-шоу.

Передусім завжди оцінює винахідливість художника та цілісність образу. Якщо ви вбудували в костюм новий механізм, придумали незвичайну конструкцію чи створили унікальну постановку, яку не забуде жоден глядач, – Марія точно виділить це.

Зверне увагу на те, наскільки збалансований образ. Костюм має комбінуватися з хорошим виходом. Адже так виглядає крутіше, ніж приголомшливе вбрання та нудний вихід чи навпаки.

  • Очікування від фестивалю.

Просто сподівається, що він буде. Дуже нудьгує без заходів!


Можливо, саме ти – наступний переможець косплей-шоу? Не варто гадати. Подавай заявку на участь і здивуй усіх своїм перевтіленням!

Реєстрація >>>

WEGAME 6.0 відбудеться 12-13 червня в Міжнародному виставковому центрі в Києві. Приєднуйся до найкрутішої тусовки гік- і гейм-культури – обіцяємо незабутні вихідні!

Цікаві новини

Хто обиратиме переможців WEGAME Awards? Представляємо членів експертного журі
Хто обиратиме переможців WEGAME Awards? Представля...Хто обиратиме переможців WEGAME Awards? Представля...

12-13 червня в Києві відбудеться яскравий фестиваль WEGAME 6.0, який присвячений гейм- і гік-культурі....

12-13 червня в Києві відбудеться яскравий фестиваль WEGAME 6.0, який...

13 квітня 2021
Засновниця Fenindom Cosplay Agency Марія Карпенко оцінюватиме учасників косплей-шоу WEGAME 6.0
Засновниця Fenindom Cosplay Agency Марія Карпенко...Засновниця Fenindom Cosplay Agency Марія Карпенко...

Настав час познайомити тебе з третьою членкинею журі косплей-шоу WEGAME 6.0! Нею стане засновниця...

Настав час познайомити тебе з третьою членкинею журі косплей-шоу WEGAME...

31 березня 2021
Розкриваємо карти: суддею косплей-шоу WEGAME 6.0. стане ларпер і відеоблогер Андрій Бірюлін
Розкриваємо карти: суддею косплей-шоу WEGAME 6.0....Розкриваємо карти: суддею косплей-шоу WEGAME 6.0....

Оцінюватиме учасників яскравого косплей-шоу фестивалю WEGAME 6.0. ларпер, відеоблогер і викладач акторської майстерності Андрій...

Оцінюватиме учасників яскравого косплей-шоу фестивалю WEGAME 6.0. ларпер, відеоблогер і...

24 березня 2021