Створи вірус і побудуй хмарочос: найкращі стратегії для смартфонів

01 квітня 2019 Створи вірус і побудуй хмарочос: найкращі стратегії для смартфонів

Геть нудні ігри на телефоні, завантаж собі парочку крутих стратегій і втягнись у процес на повну!

Сучасні стратегії складно назвати однотипними, адже розробники намагаються дивувати й захоплювати геймерів як цікавими сюжетами, так і гарною графікою. Презентуємо твоїй увазі 11 різнопланових, цікавих і популярних стратегій для Android і iOS.

The Battle of Polytopia

Справжня, повноцінна цивілізація у твоїй кишені! Це покрокова стратегія, під час якої геймер має розвивати одне з дванадцяти племен і потихеньку відвойовувати собі нові шматочки карти. Сенс тактичної стратегії знайомий тим, хто грав в Civilization або ж бачив, як це роблять інші. Розвивай міста, будуй укріплення, пересувайся картою, захоплюй поселення супротивників. Кишенькова цивілізація повністю адаптована під девайс: зрозуміле управління, детальна графіка, швидкі бої (тривалість кожного — не більш ніж 15 хвилин). У грі пропонується два режими: одиночний і мультиплеер, у кожному з яких передбачено дві варіації.

Door Kickers

Стильний піксельний платформер, за сюжетом якого потрібно керувати загоном оперативників, які борються зі злочинністю. Геймеру необхідно проходити місії для того, аби зайти в будівлю і знешкодити злочинців. У якій частині будівлі ховаються вороги, геймер не знає, тому гра досить непередбачувана й часто доводиться керувати бійцями навмання. У Door Kickers використовуються елементи тактики і RPG, можна вибирати героїв із чотирьох класів, споряджати й озброювати їх. Гра працює також у режимі кооперативу разом із другом, що дає можливість швидше розблокувати нові види зброї і спорядження.

Westworld

Стратегія за мотивами однойменного серіалу («Західний світ»). У завдання геймера входить облаштування долини й підземних сховищ, а також дотримання балансу між їхнім розвитком. Уяви себе новим співробітником Делоса! Доведеться відповідати не тільки за облаштування територій, а й за емоції гостей, які відвідують парк з андроїдами. Головне — не допустити того, що сталося в самому серіалі.

Iron Throne

Масштабна й захоплююча MMO-стратегія для смартфонів Iron Throne дасть змогу тобі в ролі нащадка перших людей узяти участь у боротьбі зі злом і допомогти тим, хто сам себе не може врятувати. Під час гри геймеру доведеться битися з величезними арміями, виконувати неймовірну кількість різних завдань і взяти участь у великих битвах у режимі реального часу. У стратегії Iron Throne присутні PvP-режими. До речі, у грі можна стати королем (що логічно випливає з назви).

Mushroom Wars 2

Друга частина легендарної стратегії в режимі реального часу занурить геймера в атмосферу справжнісіньких грибних воєн. На відміну від першої, тут з’явилися окремі персонажі, покращилася графіка й доданий мультиплеєрний режим. Концепція залишилася тією ж: воїни рослинного походження ведуть боротьбу за владу, б’ються один з одним, прокачують бійців і нарощують військові грибні потужності. Гра належить до класичного різновиду mid-core games, яка буде цікавою як новачкам, так і досвідченим геймерам.

The Banner Saga

Унікальне поєднання RPG і стратегії, де зображена історія одного приреченого народу. Цей народ, відповідно до сюжету гри, подорожує чарівним світом, який повен відсилань до скандинавської міфології. Бої тут покрокові, під час них потрібно шукати баланс між атакою й захистом, керуючи бійцями різних класів. У міру проходження необхідно приймати найрізноманітніші й часом непрості рішення. У цьому похмурому світі межа між добром і злом не є очевидною, тому в будь-якої дії можуть бути зовсім несподівані наслідки.

South Park: Phone Destroyer

Ковбої проти індіанців, Картман проти Стена — сюжет передбачуваний, але дуже цікавий, оскільки гра за мотивами «Південного парку» насичена деталями та пасхалками. Вона являє собою стратегію з механікою Clash Royale, де персонажі вводяться в битву завдяки карткам. В South Park: Phone Destroyer можна грати як одному проти ботів, так і в режимі мультиплеєра. Фансервісна гра досить проста й затягує, вона гарантовано потішить шанувальників мультсеріалу.

Warhammer 40k Space Wolf

Геймер має битися зі злісними ворогами Космічних Вовків, провести глобальну кампанію на далекій і загадковій планеті, а також вступити в битву з фанатичними слугами Богів Хаосу. Усе це є в покрокової стратегії Warhammer 40,000: Space Wolf з елементами колекційної карткової гри: боєм можна керувати завдяки спеціальним колекційним картам. У грі доступні як одиночна кампанія, так і PvP-мультиплеер.

Pocket City

Кишеньковий містобудівний симулятор, у якому можна все! Геймеру надається величезна карта, де можна будувати до нескінченності, підвищуючи свій рівень і отримуючи в користування нові види будівель. Ця мобільна гра дає майже повні можливості, як її комп’ютерні «побратими» на зразок SimCity. Можна відбудовувати місто і прокладати дороги, розвивати інфраструктуру, змінювати відсоток податку та багато іншого. В Pocket City є режим пісочниці й режим історії. Гра існує тільки в мобільному форматі.

XCOM: Enemy Within

Популярна гра, адаптована під мобільну платформу, являє собою захоплюючу тактичну стратегію. Згідно із сюжетом, геймеру необхідно захищати нашу планету від вторгнення прибульців. Він повинен набирати в команду солдатів, прокачувати їхні вміння, підбирати уніформу й давати завдання. Також на гравця чекають обов’язкові епічні сутички з інопланетними агресорами. У процесі бою необхідно керувати своїм загоном, вказуючи воїнам, куди вистрілити і які дії зробити.

Plague Inc.

Стратегія у вигляді біологічного симулятора, де геймер має випробувати свої сили в знищенні людства завдяки вірусам. Завдання гравця — придумати нову небезпечну хворобу, заразити нею нульового пацієнта і згодом поширити світом. Під час проходження необхідно продумувати тактичні моменти, наприклад із якої країни все почнеться, як буде поширюватися. Також необхідно вибирати характеристики хвороби, (заразність, тяжкість і летальність), а ще враховувати той факт, що людство буде шукати від вірусу ліки.

Цікаві новини

Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020