Спортивні стадіони збирають кіберспортсменів

18 серпня 2016 Спортивні стадіони збирають кіберспортсменів

Кіберспорт сьогодні – це індустрія, що збирає тисячі глядачів, а самі чемпіонати проходять на спортивних стадіонах. Знайомимося з п'ятіркою крупних кіберспортивних чемпіонатів.

ESL One Cologne (Counter-Strike: Global Offensiv), Німеччина

Спортивні стадіони збирають кіберспортсменів  - 1

Спортивні стадіони збирають кіберспортсменів  - 2

Міжнародний турнір у Кельні збирає 20 тисяч глядачів. Останній з них відвідало 16 найкращих команд зі всього світу, а переможцями стали бразильці. Цього року призовий фонд становив $1 000 000.

The International 2015 (Dota 2), США

Спортивні стадіони збирають кіберспортсменів  - 3Спортивні стадіони збирають кіберспортсменів  - 4

Щорічний світовий чемпіонат у Сіетлі організовує Valve. Спортивний комплекс вміщує понад 17 тисяч осіб. Призовий фонд досяг близько $17 000 000 з урахуванням зборів з продажу квитків. Американська команда Evil Geniuses стала переможцем і повезла додому понад $6 000 000.

League of Legends World Championship, Південна Корея

Спортивні стадіони збирають кіберспортсменів  - 5

Найграндіозніший чемпіонат з League of Legends проходить на стадіоні Кубка світу. Він зазвичай вміщує 66 тисяч осіб, але через переобладнання для чемпіонату число місць скоротилося до 45 тисяч. Участь взяли 16 команд. Призовий фонд становив $2 130 000. Відбувалася онлайн-трансляція фінальних ігор в перекладі на 19 мов, а гранд-фінал побачило 27 мільйонів глядачів. Спеціально для чемпіонату груп Imagine Dragons записала пісню Warriors.

League of Legends World Championship, Німеччина

Спортивні стадіони збирають кіберспортсменів  - 6

Крупний чемпіонат світу з League of Legends у Штутгарті зібрав 60 тисяч відвідувачів і став рекордсменом з онлайн-переглядів на сервісі Twitch.

Континентальна ліга League of Legends, Росія

Спортивні стадіони збирають кіберспортсменів  - 7

Найвизначніший захід на пострадянському кіберспортивному просторі пройшов у Льодовому палаці, який вміщує 12 тисяч глядачів. Чемпіонами стали Albus NoX Luna, а призом – поїздка на фінал до Бразилії. У російському чемпіонаті боролись за перемогу Vega Squadron і Natus Vincere. А знамениті спортсмени, любителі комп'ютерних ігор відвідали подію в якості гостей. Це були плавець Микита Коновалова і хокеїст Іван Телегін.

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018