«Середньовічний» зомбі-апокаліпсис вже в Україні

18 лютого 2016 «Середньовічний» зомбі-апокаліпсис вже в Україні

Для тих, чий День закоханих все ще триває, у прокат вийшла стрічка, яка сподобається глядачам сильної та слабкої статі.

18 лютого на великі екрани вийшла екранізація книги Сета Грем-Сміта під назвою «Гордість, упередження та зомбі». Роман, який багато хто критикував за паралелі з відомим бестселером Джейн Остін «Гордість і упередження», вийшов досить злагодженим для свого жанру. Саме тому кінокомпанія, яка взялася за екранізацію, не мала жодних сумнівів в успішності проекту.

Левову частку глядачів представляють фанати роману, натомість решту залу заповнять затяті шанувальники класики, для яких переплетіння устоїв XVIII століття та боротьби із зомбі – це як плювок в обличчя.

Тим, хто не належить до жодної з цих двох категорій глядачів, можна сміливо заявити, що фільм однозначно сподобається, якщо кортить відійти від звичних кінематографічних шаблонів. А «Гордість, упередження та зомбі» є саме таким.

Сюжет стрічки нагадує відомий роман. Бали, красуні та битви виглядають саме так, як мали би виглядати в інтелігентному англійському середовищі того часу. Складні стосунки між герцогами та герцогинями, любов, інтриги, багатство – все, за що ми любимо романи Джейн Остін, – у фільмі є. Просто класика, яка була та завжди буде актуальною.

Але у безтурботне життя аристократії нахабно втручаються орди зомбі. Страшна чума породила істоти, які снідають, обідають та вечеряють людським мозком. У вільний від трапези час живі мерці нападають та плодять собі подібних, від чого множаться в арифметичній прогресії.

Чума-стала-причиною-появи-у-фільмі-Гордість-та-упередження-та-зомбі

Ті, кого вони уразили, ретельно це приховують, сподіваючись на зцілення, задля чого обіцяють решту життя дотримуватись жорсткого вегетаріанства.

Якби ж то селянство. Але коли в таку халепу потрапляє юна герцогиня, закохана у відважного вбивцю живих мерців, це не може залишити байдужим до героїв. Любовні драми у фільмі припадуть до душі представницям слабкої статі, розчуливши своїми драматичними сценами із зізнанням в коханні на смертному одрі.

А ось прихильників кривавих битв й ефектного екшену захопить вагоміша проблема – розмноження зомбі. Адже людство у небезпеці. Годі сподіватися, що хтось інший, окрім головного героя, зможе його врятувати.

Протягом фільму він розсікає вітер мечем, зносячи голови нещасним зомбі, водночас завойовуючи серце чарівної дами.

До речі, про дам. Вони тут теж не пасуть задніх. Ці юні дарування, озброївшись бальними сукнями, легко дають відсіч чудовиськам зі світу мерців.

Войовничі-дами-з-фільму-Гордість-та-упередження-та-зомбі

Приємно потішили актори, задіяні у стрічці, та й антураж цілком відповідає атмосфері того часу. Таке відчуття, що постановники не демонструють глядачеві щось надзвичайне.

Антураж-у-фільмі-Гордість-та-упередження-та-зомбі

«Гордість, упередження та зомбі» – це сучасна класика, щедро приправлена грамотним зомбі-апокаліпсисом, яка підносить фільм на п’єдестал найкращої стрічки для молодої пари. Отже, якщо хочеш не даремно витратити гроші на кіно та відчути, як твоя супутниця притискається до тебе від страху, не гай часу та біжи на вечірній сеанс «Гордість, упередження та зомбі». Вона оцінить, і ти не залишишся без десерту.

Цікаві новини

Нова зброя в Skyrim і старт другого сезону Call of... Нова зброя в Skyrim і старт другого сезону Call of...

Що очікує геймерів у розширенні для лутер-шутера The Division 2? Як виглядає новий режим...

Що очікує геймерів у розширенні для лутер-шутера The Division 2?...

14 лютого 2020
1+1=1! Квитки на WEGAME 6.0 за спеціальною ціною з... 1+1=1! Квитки на WEGAME 6.0 за спеціальною ціною з...

Усім закоханим в ігри та косплей ми даруємо суперзнижку з нагоди Дня св. Валентина....

Усім закоханим в ігри та косплей ми даруємо суперзнижку з...

13 лютого 2020
Зустрічай суддю косплей-шоу WEGAME 6.0 – Маріанну... Зустрічай суддю косплей-шоу WEGAME 6.0 – Маріанну...

У кожного порядного гік-фестивалю повинні бути свої традиції. Наша – запрошувати до складу журі...

У кожного порядного гік-фестивалю повинні бути свої традиції. Наша –...

12 лютого 2020