«Середньовічний» зомбі-апокаліпсис вже в Україні

18 лютого 2016 «Середньовічний» зомбі-апокаліпсис вже в Україні

Для тих, чий День закоханих все ще триває, у прокат вийшла стрічка, яка сподобається глядачам сильної та слабкої статі.

18 лютого на великі екрани вийшла екранізація книги Сета Грем-Сміта під назвою «Гордість, упередження та зомбі». Роман, який багато хто критикував за паралелі з відомим бестселером Джейн Остін «Гордість і упередження», вийшов досить злагодженим для свого жанру. Саме тому кінокомпанія, яка взялася за екранізацію, не мала жодних сумнівів в успішності проекту.

Левову частку глядачів представляють фанати роману, натомість решту залу заповнять затяті шанувальники класики, для яких переплетіння устоїв XVIII століття та боротьби із зомбі – це як плювок в обличчя.

Тим, хто не належить до жодної з цих двох категорій глядачів, можна сміливо заявити, що фільм однозначно сподобається, якщо кортить відійти від звичних кінематографічних шаблонів. А «Гордість, упередження та зомбі» є саме таким.

Сюжет стрічки нагадує відомий роман. Бали, красуні та битви виглядають саме так, як мали би виглядати в інтелігентному англійському середовищі того часу. Складні стосунки між герцогами та герцогинями, любов, інтриги, багатство – все, за що ми любимо романи Джейн Остін, – у фільмі є. Просто класика, яка була та завжди буде актуальною.

Але у безтурботне життя аристократії нахабно втручаються орди зомбі. Страшна чума породила істоти, які снідають, обідають та вечеряють людським мозком. У вільний від трапези час живі мерці нападають та плодять собі подібних, від чого множаться в арифметичній прогресії.

Чума-стала-причиною-появи-у-фільмі-Гордість-та-упередження-та-зомбі

Ті, кого вони уразили, ретельно це приховують, сподіваючись на зцілення, задля чого обіцяють решту життя дотримуватись жорсткого вегетаріанства.

Якби ж то селянство. Але коли в таку халепу потрапляє юна герцогиня, закохана у відважного вбивцю живих мерців, це не може залишити байдужим до героїв. Любовні драми у фільмі припадуть до душі представницям слабкої статі, розчуливши своїми драматичними сценами із зізнанням в коханні на смертному одрі.

А ось прихильників кривавих битв й ефектного екшену захопить вагоміша проблема – розмноження зомбі. Адже людство у небезпеці. Годі сподіватися, що хтось інший, окрім головного героя, зможе його врятувати.

Протягом фільму він розсікає вітер мечем, зносячи голови нещасним зомбі, водночас завойовуючи серце чарівної дами.

До речі, про дам. Вони тут теж не пасуть задніх. Ці юні дарування, озброївшись бальними сукнями, легко дають відсіч чудовиськам зі світу мерців.

Войовничі-дами-з-фільму-Гордість-та-упередження-та-зомбі

Приємно потішили актори, задіяні у стрічці, та й антураж цілком відповідає атмосфері того часу. Таке відчуття, що постановники не демонструють глядачеві щось надзвичайне.

Антураж-у-фільмі-Гордість-та-упередження-та-зомбі

«Гордість, упередження та зомбі» – це сучасна класика, щедро приправлена грамотним зомбі-апокаліпсисом, яка підносить фільм на п’єдестал найкращої стрічки для молодої пари. Отже, якщо хочеш не даремно витратити гроші на кіно та відчути, як твоя супутниця притискається до тебе від страху, не гай часу та біжи на вечірній сеанс «Гордість, упередження та зомбі». Вона оцінить, і ти не залишишся без десерту.

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018