Студія BioWare розкрила деталі сюжету Anthem і презентувала новий трейлер гри

06 вересня 2018 Студія BioWare розкрила деталі сюжету Anthem і презентувала новий трейлер гри

Представники студії BioWare нарешті розщедрилися щодо опису ігрових особливостей і сюжету фантастичного екшену Anthem. Інформація була оприлюднена на зустрічі з пресою в рамках конференції PAX West 2018, яка відбувається в Сіетлі.

Автори гри намагалися не зациклюватися на темі обраного, від якого залежить доля всесвіту. Слоган Anthem – «Наш світ, моя історія». Він відображає концепцію, згідно з якою розповідь складається з маленьких, але важливих моментів, і акцент – на міжособистісній взаємодії. Пригоди в Anthem обіцяють досить різноманітні, а історії – максимально близькі кожному з геймерів. Один з підходів до сюжетки, який навели як приклад BioWare, – це MMORPG від Square Enix.

Сюжет

На гравців чекає занурення у мінливий світ, орієнтуватися в якому допоможуть Агенти – спеціальні персонажі всесвіту. Згідно із задумом розробників, герої зможуть спілкуватися з користувачем і після проходження місії: давати нові дані, вести діалоги. Кожен з героїв – продумана і пропрацьована особистість, характер якої у процесі гри буде розвиватися.

Студія BioWare розкрила деталі сюжету Anthem і презентувала новий трейлер гри

Бесіди вестимуться від першої особи, це повинно урізноманітнити звичайну для рольових ігор картинку. Також в BioWare роблять акцент на тому, що вибір залишається за геймером. Саме від його рішень буде залежати, як змінюється все навколо. Отже, всесвіти у різних гравців матимуть істотні відмінності.

До цього ж задумані окремі сюжетні лінії, на розвиток яких ніяк не можна вплинути. Зате ті рішення, які приймає гравець, діятимуть комплексно, у деяких випадках зміни будуть спочатку неочевидні, але обов'язково вплинуть на результат.

Фішки

Не обійдеться і без фірмових фішок BioWare: це рольовки і діалоги, стиль яких – відомий і незмінний. Саме завдяки спілкуванню героїв геймери зможуть зробити вибір, у який бік рухатися і які рішення приймати. До цього ж, в діалогах можливо зробити лише два вибори за один раз.

В ігровій базі містяться всі дані про персонажів, завдяки їм гравці зможуть обирати собі напарників з безлічі запропонованих варіантів. Розробники доклали зусиль, щоб герої були різноманітними і цікавими. Розвиток особистих стосунків між ними відбуватиметься в форті Тарсис.

Хто бажає, BioWare пропонує окремий режим – дослідний. Завдяки йому геймер матиме можливість вільно і безперешкодно пересуватися у всесвіті, розглядати локації, шукати артефакти і знайомитися з сюжетом.

На брифінгу з пресою BioWare презентували не лише офіційні скріншоти, а і трейлер Anthem:

Гра повинна побачити світ вже в лютому 2019 року. До речі, це буде лише початок пригод у світі Anthem, адже автори пообіцяли, що фінал планується відкритий.

Цікаві новини

7 ігор про небезпечні епідемії та віруси 7 ігор про небезпечні епідемії та віруси

Тема масштабних епідемій, які лютують на Землі та вбивають тисячі людей, для відеоігор не...

Тема масштабних епідемій, які лютують на Землі та вбивають тисячі...

14 серпня 2020
Як вибрати гру без купівлі? 5 рекомендацій Як вибрати гру без купівлі? 5 рекомендацій

Сьогодні для геймерів є безліч відеоігор різних жанрів. Вони відрізняються не тільки стилістикою та...

Сьогодні для геймерів є безліч відеоігор різних жанрів. Вони відрізняються...

07 серпня 2020
Засновник Na'Vi планує змінити вигляд українського... Засновник Na'Vi планує змінити вигляд українського...

Минулого тижня Мережу облетіла новина про те, що новим власником київського готелю «Дніпро», який...

Минулого тижня Мережу облетіла новина про те, що новим власником...

30 липня 2020