Студія BioWare розкрила деталі сюжету Anthem і презентувала новий трейлер гри

06 вересня 2018 Студія BioWare розкрила деталі сюжету Anthem і презентувала новий трейлер гри

Представники студії BioWare нарешті розщедрилися щодо опису ігрових особливостей і сюжету фантастичного екшену Anthem. Інформація була оприлюднена на зустрічі з пресою в рамках конференції PAX West 2018, яка відбувається в Сіетлі.

Автори гри намагалися не зациклюватися на темі обраного, від якого залежить доля всесвіту. Слоган Anthem – «Наш світ, моя історія». Він відображає концепцію, згідно з якою розповідь складається з маленьких, але важливих моментів, і акцент – на міжособистісній взаємодії. Пригоди в Anthem обіцяють досить різноманітні, а історії – максимально близькі кожному з геймерів. Один з підходів до сюжетки, який навели як приклад BioWare, – це MMORPG від Square Enix.

Сюжет

На гравців чекає занурення у мінливий світ, орієнтуватися в якому допоможуть Агенти – спеціальні персонажі всесвіту. Згідно із задумом розробників, герої зможуть спілкуватися з користувачем і після проходження місії: давати нові дані, вести діалоги. Кожен з героїв – продумана і пропрацьована особистість, характер якої у процесі гри буде розвиватися.

Студія BioWare розкрила деталі сюжету Anthem і презентувала новий трейлер гри

Бесіди вестимуться від першої особи, це повинно урізноманітнити звичайну для рольових ігор картинку. Також в BioWare роблять акцент на тому, що вибір залишається за геймером. Саме від його рішень буде залежати, як змінюється все навколо. Отже, всесвіти у різних гравців матимуть істотні відмінності.

До цього ж задумані окремі сюжетні лінії, на розвиток яких ніяк не можна вплинути. Зате ті рішення, які приймає гравець, діятимуть комплексно, у деяких випадках зміни будуть спочатку неочевидні, але обов'язково вплинуть на результат.

Фішки

Не обійдеться і без фірмових фішок BioWare: це рольовки і діалоги, стиль яких – відомий і незмінний. Саме завдяки спілкуванню героїв геймери зможуть зробити вибір, у який бік рухатися і які рішення приймати. До цього ж, в діалогах можливо зробити лише два вибори за один раз.

В ігровій базі містяться всі дані про персонажів, завдяки їм гравці зможуть обирати собі напарників з безлічі запропонованих варіантів. Розробники доклали зусиль, щоб герої були різноманітними і цікавими. Розвиток особистих стосунків між ними відбуватиметься в форті Тарсис.

Хто бажає, BioWare пропонує окремий режим – дослідний. Завдяки йому геймер матиме можливість вільно і безперешкодно пересуватися у всесвіті, розглядати локації, шукати артефакти і знайомитися з сюжетом.

На брифінгу з пресою BioWare презентували не лише офіційні скріншоти, а і трейлер Anthem:

Гра повинна побачити світ вже в лютому 2019 року. До речі, це буде лише початок пригод у світі Anthem, адже автори пообіцяли, що фінал планується відкритий.

Цікаві новини

Топ-7 шутерів від першої особи для різних платформ Топ-7 шутерів від першої особи для різних платформ

Один із найпопулярніших жанрів ігор в усі часи – це FPS. Динамічні, яскраві та...

Один із найпопулярніших жанрів ігор в усі часи – це...

28 січня 2020
Рейтинг найкращих киберспортсменів від HLTV.org і... Рейтинг найкращих киберспортсменів від HLTV.org і...

Чи вдалося українцеві «s1mple» з Na'Vi втретє поспіль стати найкращим гравцем світу за CS:...

Чи вдалося українцеві «s1mple» з Na'Vi втретє поспіль стати найкращим...

24 січня 2020
Отримуй подарунки та бийся в гейм-батлах на фестив... Отримуй подарунки та бийся в гейм-батлах на фестив...

11-12 квітня в столичному Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) відбудеться шостий фестиваль для гіків і...

11-12 квітня в столичному Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) відбудеться шостий...

24 січня 2020