Суперкомп’ютер Watson спілкується з людьми

08 лютого 2016 Суперкомп’ютер Watson спілкується з людьми

Когнітивні технології вперше привернули увагу приблизно 4 роки тому. Компанія IBM позиціонує себе як повноцінна платформа таких технологій та штучного інтелекту, а її суперкомп’ютер Watson перемагає реальних гравців у вікторині.

Watson-система популярна та унікальна. Її аналогами називають голосових помічників Google Now та Siri. Найближче майбутнє можуть змінити саме когнітивні системи, вважають аналітики. Важко не погодитися, враховуючи, що можливості системи практично безмежні. Система запозичила технології з інших інноваційних приладів: безпілотні автомобілі, дрони, окуляри для сліпих. Там, де необхідно обробляти сенсорні дані у візуальних та аудіофайлах будь-якого формату, вона легко знаходить своє застосування.

Watson зарекомендував себе як знавець мови. Це самонавчальна система. Отримуючи команди від людини, вона дає правильні відповіді на зрозумілій мові.

Вигравши у телевікторині Jeopardy, IBM Watson готується до використання в медицині, торгівлі, бізнесі та інших галузях. Мислячі системи орієнтовані на взаємодію з користувачем, аналітику та допомогу у прийнятті рішень.

Можливо, ми будемо так само розмовляти з ним, як Тоні Старк з Джарвісом. А поки що є відеорозмова комп’ютера з Бобом Діланом, дівчинкою Анабель та переможцем вікторини Jeopardy. 

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018