Суперкомп’ютер Watson спілкується з людьми

08 лютого 2016 Суперкомп’ютер Watson спілкується з людьми

Когнітивні технології вперше привернули увагу приблизно 4 роки тому. Компанія IBM позиціонує себе як повноцінна платформа таких технологій та штучного інтелекту, а її суперкомп’ютер Watson перемагає реальних гравців у вікторині.

Watson-система популярна та унікальна. Її аналогами називають голосових помічників Google Now та Siri. Найближче майбутнє можуть змінити саме когнітивні системи, вважають аналітики. Важко не погодитися, враховуючи, що можливості системи практично безмежні. Система запозичила технології з інших інноваційних приладів: безпілотні автомобілі, дрони, окуляри для сліпих. Там, де необхідно обробляти сенсорні дані у візуальних та аудіофайлах будь-якого формату, вона легко знаходить своє застосування.

Watson зарекомендував себе як знавець мови. Це самонавчальна система. Отримуючи команди від людини, вона дає правильні відповіді на зрозумілій мові.

Вигравши у телевікторині Jeopardy, IBM Watson готується до використання в медицині, торгівлі, бізнесі та інших галузях. Мислячі системи орієнтовані на взаємодію з користувачем, аналітику та допомогу у прийнятті рішень.

Можливо, ми будемо так само розмовляти з ним, як Тоні Старк з Джарвісом. А поки що є відеорозмова комп’ютера з Бобом Діланом, дівчинкою Анабель та переможцем вікторини Jeopardy. 

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018