Суперкомп’ютер Watson спілкується з людьми

08 лютого 2016 Суперкомп’ютер Watson спілкується з людьми

Когнітивні технології вперше привернули увагу приблизно 4 роки тому. Компанія IBM позиціонує себе як повноцінна платформа таких технологій та штучного інтелекту, а її суперкомп’ютер Watson перемагає реальних гравців у вікторині.

Watson-система популярна та унікальна. Її аналогами називають голосових помічників Google Now та Siri. Найближче майбутнє можуть змінити саме когнітивні системи, вважають аналітики. Важко не погодитися, враховуючи, що можливості системи практично безмежні. Система запозичила технології з інших інноваційних приладів: безпілотні автомобілі, дрони, окуляри для сліпих. Там, де необхідно обробляти сенсорні дані у візуальних та аудіофайлах будь-якого формату, вона легко знаходить своє застосування.

Watson зарекомендував себе як знавець мови. Це самонавчальна система. Отримуючи команди від людини, вона дає правильні відповіді на зрозумілій мові.

Вигравши у телевікторині Jeopardy, IBM Watson готується до використання в медицині, торгівлі, бізнесі та інших галузях. Мислячі системи орієнтовані на взаємодію з користувачем, аналітику та допомогу у прийнятті рішень.

Можливо, ми будемо так само розмовляти з ним, як Тоні Старк з Джарвісом. А поки що є відеорозмова комп’ютера з Бобом Діланом, дівчинкою Анабель та переможцем вікторини Jeopardy. 

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018