Survival horror від першої особи Resident Evil 7 виходить наступного тижня

18 січня 2017 Survival horror від першої особи Resident Evil 7 виходить наступного тижня

Вже 24 січня відбудеться офіційний реліз довгоочікуваного продовження серії ігор «Оселязла» на всіх платформах. Нова частина поєднала в назві імена американської та японської франшиз – Resident Evil 7: Biohazard, що, за словами творців, несе певний особливий сенс, який є ключем до того, що відбувається в грі.

Що нового?

Від попередніх ігор основної серії сьома частина відрізняється тим, що дія в ній відбувається від першої особи. Ця обставина доповнює інші особливості гри, додаючи похмурості загальній атмосфері. На відміну від двох попередніх частин, Resident Evil 7 – це швидше камерний хоррор на виживання, ніж екшн. Головного героя представлено звичайною слабкою людиною, яка змушена боротися зі значно сильнішими ворогами.

Про що взагалі йдеться?

За сюжетом Ітан Уінтерс шукає зниклу дружину. Пошуки приводять головного героя до похмурого й занедбаного маєтку провінційного американського містечка, де він зіштовхується з жахливою небезпекою, яку втілює сімейство Бейкер.

До чого тут Silent Hill?

Творці гри обіцяють багато кривавих і жорстоких сцен, які змушують гравця тремтіти від жаху. Затяті фанати встигли завчасно пройти демоверсію, доступну для консолей у магазинах PS4 і Xbox One, а для ПК – у Steam. Багато хто з них погоджується, що нова частина «Оселі» за атмосферою швидше нагадує франчайз Silent Hill.

Додаткові принади від розробників

Днями в Steam з'явилася інформація, що компанія Capcom підготувала для гри Resident Evil 7: Biohazard сезонний пропуск, придбання якого гарантує вільний доступ до всіх платних доповнень. Season Pass відкриє 3 комплекти додаткового контенту, який поступово виходитиме впродовж року.

Перша частина доповнень міститиме унікальні сценарії «Спальня» та «Ітан повинен померти», а також режим гри під назвою «Жах». Наступний комплект доповнень складатиметься з режиму «21», сценаріїв «Доньки» та «55-й день народження Джека». Останньою частиною додаткового контенту стане новий сюжетний епізод.

Гравці, які встигли замовити «Оселя зла 7: Біологічна загроза» перед офіційним виходом, отримують ранній доступ до режиму Mad House та деякі корисні внутрішньоігрові витратні матеріали.

Цікаві новини

Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020