Survival horror від першої особи Resident Evil 7 виходить наступного тижня

18 січня 2017 Survival horror від першої особи Resident Evil 7 виходить наступного тижня

Вже 24 січня відбудеться офіційний реліз довгоочікуваного продовження серії ігор «Оселязла» на всіх платформах. Нова частина поєднала в назві імена американської та японської франшиз – Resident Evil 7: Biohazard, що, за словами творців, несе певний особливий сенс, який є ключем до того, що відбувається в грі.

Що нового?

Від попередніх ігор основної серії сьома частина відрізняється тим, що дія в ній відбувається від першої особи. Ця обставина доповнює інші особливості гри, додаючи похмурості загальній атмосфері. На відміну від двох попередніх частин, Resident Evil 7 – це швидше камерний хоррор на виживання, ніж екшн. Головного героя представлено звичайною слабкою людиною, яка змушена боротися зі значно сильнішими ворогами.

Про що взагалі йдеться?

За сюжетом Ітан Уінтерс шукає зниклу дружину. Пошуки приводять головного героя до похмурого й занедбаного маєтку провінційного американського містечка, де він зіштовхується з жахливою небезпекою, яку втілює сімейство Бейкер.

До чого тут Silent Hill?

Творці гри обіцяють багато кривавих і жорстоких сцен, які змушують гравця тремтіти від жаху. Затяті фанати встигли завчасно пройти демоверсію, доступну для консолей у магазинах PS4 і Xbox One, а для ПК – у Steam. Багато хто з них погоджується, що нова частина «Оселі» за атмосферою швидше нагадує франчайз Silent Hill.

Додаткові принади від розробників

Днями в Steam з'явилася інформація, що компанія Capcom підготувала для гри Resident Evil 7: Biohazard сезонний пропуск, придбання якого гарантує вільний доступ до всіх платних доповнень. Season Pass відкриє 3 комплекти додаткового контенту, який поступово виходитиме впродовж року.

Перша частина доповнень міститиме унікальні сценарії «Спальня» та «Ітан повинен померти», а також режим гри під назвою «Жах». Наступний комплект доповнень складатиметься з режиму «21», сценаріїв «Доньки» та «55-й день народження Джека». Останньою частиною додаткового контенту стане новий сюжетний епізод.

Гравці, які встигли замовити «Оселя зла 7: Біологічна загроза» перед офіційним виходом, отримують ранній доступ до режиму Mad House та деякі корисні внутрішньоігрові витратні матеріали.

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018