Теорія від фанатів Марвел: генерал Росс — скрулл

04 жовтня 2018 Теорія від фанатів Марвел: генерал Росс — скрулл

Вихід першого трейлера «Капітана Марвел» шокував фанатів новими теоріями. Одна з них про те, що генерал Росс — це скрулл. Як відомо, скрулли — раса прибульців, які можуть змінювати свою зовнішність. Це вже наочно нам показали в трейлері.

Уперше генерала Таддеуса Росса ми побачили у 2008 році у фільмі «Неймовірний Халк». Далі були його незначні камео в кінострічці «Перший месник: Протистояння» і в недавній кінокартині «Месники: Війна нескінченності». І нехай на екрані ми спостерігали його не дуже довго, але в кінострічці цей герой має велике значення. На момент подій фільму «Перший месник: Протистояння» Росс обіймає посаду держсекретаря США, і саме він просуває ідею заковіанської угоди.

Фанати вважають, що скрулли вже давно перебувають в уряді США під виглядом політиків. Теорія переконує, що скрулл сприяв розвитку громадянської війни й розколу месників, оскільки так для них буде простіше захопити Землю.

Теорія від фанатів Марвел: генерал Росс — скрулл

Деякі фанати вважають, що версія виглядає дуже правдоподібно: для інопланетян було б дивно не вводити у свій план істот, які можуть змінювати свою зовнішність в уряд США. Також ймовірно, що сам генерал Росс насправді не скрулл, а лиш той, ким представники цієї раси дуже вправно маніпулювали.

Промофото зі зйомок говорять про те, що лиходієм «Капітана Марвел» буде Танос — командир скруллів, який організував їхнє вторгнення. Його людське обличчя ми бачимо поруч із генералом Россом. Тому цілком ймовірно, що теорія вірна, і ми побачимо це секретне вторгнення прибульців на великому екрані. А капітана Росса ми все також чекаємо в образі Червоного Халка.

Цікаві новини

Dota 2 у 2019 році: подробиці сезону й розклад турнірів

Valve поділилися довгоочікуваною інформацією — як буде проходити The International 2019. Правила участі трохи змінилися, це ж стосується й розіграшу...

10 жовтня 2018

Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака»

За якою книгою, або ж комп’ютерною грою можна зробити найкращий косплей у світі? Звичайно ж, за «Відьмаком». Тут стільки яскравих...

05 жовтня 2018

Теорія від фанатів Марвел: генерал Росс — скрулл

Вихід першого трейлера «Капітана Марвел» шокував фанатів новими теоріями. Одна з них про те, що генерал Росс — це скрулл....

04 жовтня 2018