Топ-10 найкращих симуляторів виживання для різних платформ

21 січня 2019 Топ-10 найкращих симуляторів виживання для різних платформ

Розробники цих десяти ігор неабияк постаралися, щоб вижити в них було непросто. Але впевнені, що ти впораєшся! Презентуємо підбірку найяскравіших і найцікавіших симуляторів виживання, у які обов’язково варто пограти. Відбивайся від зомбі, шукай їжу, крафти зброю і змагайся з чумою! Good luck.

DayZ

Видавець: Bohemia Interactive.

Рік: 2012.

Платформи: PC, PlayStation 4.

Сюжет цієї гри передбачений на багато користувачів, він простий і невигадливий: геймеру необхідно залишитися в живих у світі зомбі-апокаліпсису. Герой потрапляє до вигаданого всесвіту практично з порожніми руками, під час кампанії добуваючи собі припаси, інвентар, ліки та одяг.

Водночас навколо бродять такі ж шукачі пригод. Гравець може вбивати інших персонажів або об’єднуватися з ними для захисту від небезпеки. DayZ — один із топових зомбі-хоррорів, який приніс розробникам близько $100 млн.

2. Do not Starve Together

Видавець: Klei Entertainment.

Рік: 2013.

Платформи: PlayStation 4, ПК.

Онлайн-пісочниця з добре опрацьованим світом і якісним малюванням у мультяшному стилі. У завдання гравців входять дослідження карти, збір ресурсів і захист команди від монстрів.

Крім того, необхідно вчасно приймати їжу й годувати союзників, а також стежити за тим, щоб ніхто з команди не збожеволів. До речі, після смерті учасники перетворюються в привидів, які підвищують ступінь божевілля тих гравців, які вижили.

3. This War of Mine

Видавець: 11 bit studios.

Рік: 2014.

Платформи: PC, Android, PlayStation 4, Xbox One.

Пронизлива і бентежна гра, сюжет якої розгортається за часів громадянської війни. Атмосферності додає те, що вона ґрунтується на реальних подіях, які відбувалися в Югославії.

Гравець повинен грати за героя, який виживає в напівзруйнованому будинку обложеного міста. Йому необхідно пройти кілька квестів, постійно шукати ресурси, взаємодіяти з іншими героями, приймати часом важкі й негуманні рішення. Гра вийшла в 92 країнах світу, а її розробка окупилася за пару днів.

4. The Long Dark

Видавець: Hinterland Studio Inc.

Рік: 2014.

Платформи: PlayStation 4, ПК.

Красива й атмосферна гра, яка являє собою занурення в суворий і ретельно розроблений холодний світ. Навколо головного героя розкинеться дикий засніжений ліс, у якому бродять голодні ведмеді та вовки.

Геймеру необхідно шукати їжу, обігрівати знайдений прихисток, ловити й готувати їжу, крафтити одяг і добувати ресурси. Гра призначена на проходження без союзників, тому гравець залишається в буквальному сенсі сам на сам із дикою природою. Симулятор виживання передбачає чотири рівні складності.

5. S.T.A.L.K.E.R. Apocalypse

Видавець: West Games.

Рік: 2016.

Платформи: PC.

Справжнісінька класика жанру! Страшна, дивна й небезпечна Чорнобильська зона в цій грі повністю занурює в атмосферу приреченості й царства нервового напруження.

Чудово продумані квести, локації, які списані з реальних місць у Чорнобилі — загалом, цей симулятор не дасть геймеру занудьгувати. Героя чекають зустрічі з небезпечними аномаліями й монстрами, лікування променевої хвороби горілкою й багато інших захопливих поворотів.

6. Frostpunk

Видавець: 11 bit studios.

Рік: 2018.

Платформи: PC, Android, PlayStation 4, Xbox One.

Новенький містобудівний симулятор виживання, де геймер потрапляє в альтернативну реальність. Згідно із сюжетом, це інше XIX століття, у якому на Землі настав льодовиковий період і людство опинилося під загрозою вимирання.

Головному герою необхідно керувати останнім містом на планеті, розвивати інфраструктуру населення, піклуватися про жителів і приймати складні рішення. Чи використовувати дитячу працю заради того, щоб громадяни не померли з голоду? Чи варто пустити в місто біженців або це виснажить ресурси? Гра складається з трьох кампаній, які досвідчений гравець пройде за декілька вечорів.

7. Oxygen Not Included

Видавець: Klei Entertainment.

Рік: 2017.

Платформи: PC.

Дія гри відбувається в космічному поселенні, де герой мусить копати, будувати, добувати воду, їжу й кисень. Загалом, розважатися так, як це повинно бути в будь-якій симуляції виживання. Гра належить до хардкорних: кожне прийняте рішення веде до цілого ланцюжка нових проблем і завдань, з якими необхідно впоратись.

Oxygen Not Included характеризується смішним мультяшним дизайном, але гра дуже непроста і змушує геймера напружитися під час проходження.

8. State of Decay 2

Видавець: Microsoft Studios.

Рік: 2018.

Платформи: PC.

У цьому симуляторі геймер повинен виживати у ворожому світі зомбі-апокаліпсису. Друга частина відрізняється від першої тим, що в ній є можливість реально грати командою, а саме створити банду з чотирьох осіб, з якими можна добувати лут і знищувати агресивних зомбі.

Геймерів чекає вельми різноманітний світ і величезна карта, яку можна прочісувати в різних напрямках. Гравцям також надається база, яку можна прокачувати. Ті, які вижили, виявляються на цій базі й мають унікальні риси характеру. Це робить гру тільки цікавішою. Базові потреби забезпечуються п’ятьма ресурсами: їхня наявність впливає на бойовий дух команди.

9. Pathologic 2

Видавець: Ice-Pick Lodge.

Рік: 2019.

Платформи: PC, PlayStation 4, Xbox One.

Гра поєднує в собі кілька жанрів: RPG, екшн і симулятор виживання. Це доповнений римейк розробки 2005 року за назвою «Мор» (від того ж видавця).

Сюжет Pathologic 2 розгортається в місті, де панує моторошна епідемія чуми: жителі помирають направо й наліво, а допомоги чекати особливо немає звідки. У завдання героя входить врятувати людей від хвороби і, звісно, вижити під час цього самому. У гри є готова альфа-версія, повний варіант розробки творці планують випускати частинами у 2019 році.

10. SMALLAND

Видавець: Embu Games.

Рік: 2019.

Платформи: PC.

Сюжет цієї яскравої гри ґрунтується на тому, що головний герой несподівано зменшився до розміру комахи. Як і чому так сталося, він повинен з’ясувати, паралельно виживаючи у звичайному лісі. Але чи легко залишитися в живих, коли навколо бродять величезні білки, жуки розміром із кабана, а легкий вітерець здатний знести прихисток разом з опорою?

Геймер повинен будувати укріплення, боротися з наслідками опадів, шукати однодумців, багато крафтити й регулярно виявляти неабияку кмітливість. Гра перебуває в ранньому доступі на Steam.

Цікаві новини

До складу журі WEGAME Awards увійде співзасновник... До складу журі WEGAME Awards увійде співзасновник...

12 квітня на шостому геймерському фестивалі WEGAME відбудеться традиційне нагородження інді-розробників WEGAME Awards! Членом...

12 квітня на шостому геймерському фестивалі WEGAME відбудеться традиційне нагородження...

17 лютого 2020
Нова зброя в Skyrim і старт другого сезону Call of... Нова зброя в Skyrim і старт другого сезону Call of...

Що очікує геймерів у розширенні для лутер-шутера The Division 2? Як виглядає новий режим...

Що очікує геймерів у розширенні для лутер-шутера The Division 2?...

14 лютого 2020
1+1=1! Квитки на WEGAME 6.0 за спеціальною ціною з... 1+1=1! Квитки на WEGAME 6.0 за спеціальною ціною з...

Усім закоханим в ігри та косплей ми даруємо суперзнижку з нагоди Дня св. Валентина....

Усім закоханим в ігри та косплей ми даруємо суперзнижку з...

13 лютого 2020